Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οι γυναίκες κερατωνουν

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Slk, στις 17 Δεκεμβρίου 2018.

  1. Καλά τα λέτε, είναι το βλέμμα της αγελάδας από το πολύ σεξ, το έχω προσέξει κι εγώ.
    Ενώ η γυναίκα που βιώνει τη σεξουαλικότητά της φοβικά και ενοχικά έχει αυτή τη ζωντάνια και τη σπιρτάδα της αγαμίας.
     
  2. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Μόλις έβαλα και βότκα
     
  3. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Απορω για την ποιοτητα της ερευνας. Καμια γυναικα δεν κερατωνει. Αυτο που συνηθως γινεται στην πραγματικοτητα ειναι :

    α) Πεφτουν θυματα ανδρων, που τις εκμεταλλευονται σε μια δυσκολη συναισθηματικη στιγμη.
    β) Εξαπατουνται απο αντρες που τους εταξαν λαγους με πετραχειλια
    γ) Ενιωσαν παραμελημενες...
    δ) Κατι τους ριξαν στο ποτο, το φαγητο κτλ
    ε) Ηταν η κακια η ωρα. Μπηκε ο διαολος μεσα τους.

    Ακου εκει κερατωνουν....

     
     
  4. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    <3
     
  5. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    αυτο λεγεται χτυπημα κατω απο τη μεση
     
  6. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Η βότκα σου σε κερατωνει μαζί μου και στο λέμε. Cuckold
     
  7. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    θα μπορουσατε τουλαχιστον να το κανετε μπροστα μου :Ρ
     
  8. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Εγώ ανήκω στις μορφονιές, δε με πιάνει.
     
  9. Slk

    Slk Κερατάς

    οχι δεν λεω αυτο ...εννοω οτι δεν ειδα κανεναν μα κανεναν ΠΟΤΕ μου να πει αυτη ειναι μπαζο αλλα δε πειραζει θα παω να της μιλησω μπορει να εχει αισθηματα ...αλλα απο την αλλη το σκεφτικο ειναι με αυτο τον τροπο: ειμαι καπως εμφανισιμος, εχω μια οικονομικη ανεση, δε ειμαι και κανενας βλαχος (με την κακη εννοια γιατι και γω απο χωριο καταγομαι   ) που να μην ξερει να μιλαει κλπ κλπ αρα μου αξιζει μια μετρια αρκει να με αγαπαει ? δε νομιζω.Ετσι λοιπον δεν πεφτω απο τα συννεφα οταν μια ειναι μουναρα, το ξερει και απαιτει οσο πιο πολλα μπορει ,απλα πεφτω απο τα συννεφα οταν το απαιτει καποια κατω του μετριου,και γενικα δεν ηταν αυτη ακριβως η ερωτηση απλα απομονωσες το συγκεκριμενο κομματι κ ηθελα να σου απαντησω
     
  10. Queen87

    Queen87 Summer mood Contributor

    Εγώ πάλι έχω δυο ερωτήσεις.

    Γιατί στο πρώτο σου πόστ βάζεις τόνους και στο δεύτερο και μετ'έπειτα δεν βάζεις;

    Επίσης αυτό το φετίχ είναι μόνο ανδρικό; υπάρχουν γυναίκες που θέλουν να τις κερατώνουν οι συντροφοί τους;
     
  11. HooF

    HooF πεισματικά ακοινώνητος

    Μπορεί το πρώτο ποστ να το έκανε απο κινητό και να μπήκαν αυτόματα οι τόνοι λόγω τ9 και τώρα να απαντάει μέσω σταθερού υπολογιστή. Πολλοί βαριούνται να βάζουν τόνους ειδικά αν δε ξέρουν τυφλό σύστημα τους καθυστερεί αρκετά στο να γράψουν μια πρόταση.

    Σίγουρα υπάρχουν γυναίκες που έχουν το συγκεκριμένο φετίχ αλλά είναι απειροελάχιστες !
     
  12. Slk

    Slk Κερατάς

    Γιατί όταν θέλω να γράψω μεγάλο post ,με βολεύει καλύτερα από το κινητό ..που μπαίνουν οι τονισμοι μόνη τους και μερικά τα έγραψα από τον υπολογιστή μου που δεν τα τονίζω ..δεν ξέρω τι εξυπηρετεί η συγκεκριμένη ερωτηση ;