Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οι ισχυροί σκλάβοι και οι ανίσχυρες αφέντρες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος Nemo, στις 3 Μαϊου 2014.

  1. seduced mind

    seduced mind Guest

    Δεν είναι έτσι Δία γιατί πχ ο αδερφός μου δεν τελείωσε πανεπιστήμιο ούτε καν ΤΕΙ δεν είχε πάει. Απλά εγώ έτυχε το καλοκαίρι που τελείωσα το γυμνάσιο να βρεθώ σε ένα περιστατικό να δω μια δουλειά και είπα μέσα μου αυτή τη δουλειά θέλω να κάνω. Και την επόμενη ημέρα είπα στο πατέρα μου πατέρα θέλω να πάω Αθήνα να ξεκινήσω φροντιστήριο για να καλύψω τα κενά μου θέλω να γίνω αυτό. Γέλαγε με τη καρδιά του όταν του το είπα... Και πραγματικά την επόμενη ημέρα με έβαλε στο τρένο για να γυρίσω Αθήνα να ξεκινήσω φροντιστήριο. Δεν ήθελε να χάσει αυτή την ευκαιρία. Συγκυρίες είναι όλα....

    Υ.Γ Ξέχασα να σου πω πως το γυμνάσιο το είχα τελειώσει με 11. Τούβλο τελείως ξύλο απελέκητο...
     
  2. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Ανοίγεις μεγάλα θέματα που δεν νομίζω να μπορούν να αναλυθούν εδώ και δεν νομίζω να ενδιαφέρουν και την κοινότητα.Πάντως εάν βρεθούμε σε κάποια συνάντηση θα ήταν χαρά μου να τα πούμε.
     
  3. seduced mind

    seduced mind Guest

    Αν γίνει πριν το Σεπτέμβριο κάποιο μήτινγκ οκ διαφορετικά μάλλον το Σεπτέμβριο με βλέπω να γυρνάω πίσω...
     
  4. Galeone

    Galeone Regular Member

    Αυτό όμως δεν είναι βέβαιο ότι θα συμβεί. Η θεωρία του Νεύτωνα περί απόλυτης αιτιότητας έχει απορριφθεί και τη θέση της έχει πάρει η αρχή της απροσδιοριστίας και του αστάθμητου παράγοντα.
     
  5. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    τα iq test θα μπορούσαμε να πούμε ότι αποτελούν στατιστικό εργαλείο, η χρησιμοποίηση τους ή μη έγκειται σε κάθε περίπτωση διαφορετικά, τις περισσότερες φορές τα αποτελέσματα τους είναι αναφορικά κι όχι ενδεικτικά.
    Άλλωστε η στατιστική, για εμένα, είναι το πιο δυνατό εργαλείο στρέβλωσης των πραγμάτων.

    Μία παρατήρηση, ο Χώκινγκ απέκτησε τρία παιδιά αφού του διαγνώστηκε η ασθένεια του.

    και μια δεύτερη, πιο πολύ ερώτηση, η αρχή της απροσδιοριστίας, πόσο μάλλον η Νευτώνια θεωρία τι σχέση έχουν;

    Πιστεύω ότι οι νοημοσύνες (για παράδειγμα ο Gardner στο Frames of Mind τις προσδιορίζει σε 7, είναι περισσότερες) του ανθρώπου εξελίσσονται και βασικό παράγοντα παίζει το περιβάλλον του.
     
  6. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Βρε Lucozade τι "μπαλάκι" έριξες πάλι!!