Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οι πραγματικές ΑΦΕΝΤΡΕΣ πρέπει να έχουν τα πάντα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος facesittingfanatic, στις 2 Δεκεμβρίου 2007.

  1. facesittingfanatic

    facesittingfanatic New Member

    Θεωρώ ότι ένας πραγματικός σκλάβος πρέπει να παρέχει στην αφέντρα του τα πάντα και να δέχεται μόνο εξεφτελισμό και ταπείνωση. Εγώ προσωπικά δεν μπορώ να φανταστώ την αφέντρα μου να γυρνάει από την δουλεία κουρασμένη. Θα ένιωθα πολύ άσχημα. Εγώ πρέπει να γυρνάω από την δουλεία πτώμα για να της παρέχω ότι θέλει και να αυτή να με ξεφτιλίζει. Το σχέση είναι εγκεφαλική. Ποιά η άποψη σας;
     
  2. Archon

    Archon sometimes sickness has fun

    το δουλεια
    δεν ειν ντροπη...
     
  3. facesittingfanatic

    facesittingfanatic New Member

    Εγώ δεν είπα ότι είναι ντροπή. Σίγουρα όμως αποτελεί κούραση για κάποιον. Στίς μέρες μας τις περισσότερες φορές γίνεται από ανάγκη και όχι από ευχαρίστηση. Εάν πραγματικά την ευχαριστούσε η δουλεία την οποία έκανε την αφέντρα μου τότε θα ευχαριστούσε και εμένα. Εγώ αναφέρομαι στο να δουλεύει από ανάγκη.
     
  4. servantforwomen

    servantforwomen New Member

    ΣΥΜΦΩΝΩ. ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΣΚΛΑΒΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ ΝΑ ΓΥΡΙΖΕΙ Η ΑΦΕΝΤΡΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΕΣΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΖΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΑΜΕΣΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΥΠΗΡΑΙΤΕΙΣ. Η ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΤΟΥ ΣΚΛΑΒΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ Η ΑΦΕΝΤΡΑ ΤΟΥ ΝΑ ΚΟΙΝΗΘΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΨΗ ΤΗΣ.
     
  5. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Οι πραγματικές ΑΦΕΝΤΡΕΣ πρέπει να έχουν τα πάντα

    Αφου εισαι αντρας γιατι γραφεις οτι εισαι Female και δεν γραφεις male?
     
  6. Polyxristikos Diakoptis

    Polyxristikos Diakoptis Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Οι πραγματικές ΑΦΕΝΤΡΕΣ πρέπει να έχουν τα πάντα

    πολυ σωστη παρατηρηση master perris.τελικα τι απο τα 2 ειναι?
     
  7. mrs Danay

    mrs Danay Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Οι πραγματικές ΑΦΕΝΤΡΕΣ πρέπει να έχουν τα πάντα

    πολυ σωστο,ακριβως την ιδια απορια ειχα κ εγω!
     
  8. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Τι διαβάζω βραδιάτικα; Είναι δυνατόν η αφέντρα να μη δουλεύει από ανάγκη αλλά μόνο αν την ευχαριστεί; Και πώς θα γίνει ο υπό της να δουλεύει για να της τα παρέχει όλα; Εκτός φυσικά κι αν μιλάμε για υποτακτικά άτομα με εισόδημα κάποιων χιλιάδων ευρώ μηνιαίως και πάντα σε μόνιμη σχέση. Επειδή όμως δε νομίζω οι περισσότεροι υποτακτικοί να ανήκουν σ' αυτή την κατηγορία, μου φαίνεται τουλάχιστον ουτοπικό. Συν του ότι πάντοτε υπάρχει ο κίνδυνος να πέσουν θύματα εκμετάλλευσης από δήθεν "αφέντρες" που προσπαθούν να καλύψουν την κάθε τους οικονομική ανάγκη, ζώντας ουσιαστικά εις βάρος κάποιου άλλου.
     
  9. zinnia

    zinnia Contributor

    Οι φαντασιώσεις δεν πειραζουν κανεναν   καληνυχτα ***
     
  10. facesittingfanatic

    facesittingfanatic New Member

    Συγνώμη είμαι άντρας. Έχω βάλει στο προφίλ μου status male submissive και looking for female top. Έχω κάνει κάποιο λάθος;
     
  11. mrs Danay

    mrs Danay Regular Member

    νομιζω οτι προηγουμενως τα παιδια δεν αναφερονταν σε σενα! 
     
  12. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ενας χαμος!
    Αναφερομαι στα προλεχθεντα, λεγοντας πως η δουλεια δεν ειναι ντροπη, και αλλωστε εαν η Αφεντρα δουλευει και γυριζει κουρασμενη, στο χερι του εκαστοτε σκλαβου ειναι να την ξεκουρασει και να της προσφερει τις υπηρεσιες του.

    Το αυτο αναρωτιεμαι και εγω!
     
    Last edited: 3 Δεκεμβρίου 2007