Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ομοφυλοφιλία: Ας ανοιχτούμε επιτέλους...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Lady_in_Red, στις 5 Μαρτίου 2008.

  1. Πως κι ετσι; Δηλαδη οταν εχουν το στραπον και ξεσκιζονται, σε χαλαει;
     
  2. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Δε με χαλάει, απλά δε μου αρέσει. Προτιμώ άντρα-γυναίκα ή άντρα-άντρα.
     
  3. Ολα μου αρεσουν!
     
  4. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Και μπράβο σου, εγώ απάντησα σ' αυτό:
     
  5. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Πάλι στραπον λιγουρεύεσαι του λόγου σου;  
     
  6. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Επιτέλους κι ένας δικός μου!!!!!
    Αλλά αυτό το άντρας με άντρα...... κι εγώ!     
     
  7. deppie_cd

    deppie_cd Regular Member

    Χάθηκε δηλαδή κανένας καλός γκόμενος ;
     
  8. estarian

    estarian New Member

    Ρε σεις, περάστε καλά τώρα α που είμαστε νέοι κ τα υπόλοιπα θα τα λύσουμε όταν γεράσουμε και δεν θα μας σηκώνεται ούτε με άντρα ούτε με γυναίκα ούτε με γερανό...
     
  9. sigh

    sigh .


    ξημερώματα και μια γεύση τρικυμίας στα χείλη. κοπάνα όλο το βράδυ απ' το σπίτι και το τηλέφωνο όπως εγώ, στο αθόρυβο.

    τα μαύρα σγουρά μαλλιά σου βρεμένα κι η θάλασσα μέσα κι έξω μας. ρούχα στην παραλία πεταμένα, σακίδια, μάγουλα αναψοκοκκινισμένα

    μικρά κλαδιά, βελόνες. κι εμείς πιο δίπλα, βότσαλα αποκαμωμένα. ψηλά στα πόδια μου, κορδέλες απ' τα σανδάλια. δεμένα χέρια, ελεύθερες ώρες.

    ξημερώνει και είναι λες και μας άναψαν τα φώτα σε μια σκανταλιά.

    παρατημένα ποδήλατα μαζί με απειλές και όνειρα. η επανάσταση ήρθε για να φύγει, μαζί με τις κορδέλες στα σανδάλια, τα αγορίστικα κομμένα μαλλιά σου, τις κοπάνες απ το σπίτι, τους στίχους που αφιερωμένα σου έκρυβα.

    γόνατα, χέρια, πλεγμένα μέλη, ξέπλεκα μαλλιά, μύριζε ρίγανη, βατόμουρα πατημένα. οι υποσχέσεις μας μαβιές στη μνήμη. λόγια μας στο σκοτάδι, αναπνοές σε διαδρομές θολές.

    τόσο κοντά, τόσο μακριά, να λες για πρώτη σχέση. τις συναντήσεις τις κρυφές, τις κόντρες στο σκοτάδι, τα αμήχανα χαμόγελα, σαν κι εμάς τότε, μισοανώριμα σταφύλια κάποιου σεπτέμβρη.

    στην Ε.
     
  10. Iδέα σου ειναι!
     
  11. Elenakoronh

    Elenakoronh New Member

    Ειναι πολυ ωραιο θεμα προς συζήτηση, αλλα προσωπικά πιστεύω πως θα μπορούσαμε να κάνουμε μονοι μας μια έρευνα με πραγματικές και οχι φανταστικες εμπειρίες μας. Πχ εγω ως sissy crossdresser 25 χρονων , και διαθέτοντας λογαριασμό στο Facebook εδω και 4 χρονια. Εχω να πω πως συνεχώς μιλαω μονο με str8 αντρες. Δεν με ελκύουν οι gay αντρες. Εχω να πω πως εχω εμπειρίες τουλαχιστον με 20+ άντρες που θέλησαν να εχουν μια εμπειρία μαζι μου. Οι περισσότεροι ειχαν απαίτηση να μην βγαλω το στριγκακι και να μην δουν το αντρικο μου μοριο. Με τους περισσότερους από αυτους ξανα βρέθηκα. Θελω να πω με ολο αυτο πως οι cross και οι trans μπορουν να προσφέρουν ιδια και παραπάνω απόλαυση σε εναν str8 άντρα. Αρκει αυτος ο άντρας να αφήσει πισω τις σκέψεις του πως πχ αυτο τον κανει gay και να ξεφτιλίσει και πουστρακια.
     
  12. slave32

    slave32 Regular Member

    είναι έρωτας, σεξ, γαμήσι είναι πολλά.. γιατί να τον περιορίσουμε στα στερεότυπα;