Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οργασμός με μασάζ ποδιών

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος George _89, στις 3 Δεκεμβρίου 2019.

  1. George _89

    George _89 New Member

    Γεια σε όλα τα μέλη του φόρουμ!
    Είμαι νέο μέλος και θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας το παρακάτω, το έχω ξαναγράψει και σε άλλη σελίδα, το γράφω όμως και εδώ για να το μοιραστώ και μαζί σας. 
    Από πολύ μικρή ηλικία είχα προσέξει ότι ένα απαλό μασάζ ή χάιδεμα στην περιοχή των ποδιών, συγκεκριμένα στις πατούσες, μου προκαλούσε κάτι παραπάνω από μία ευχάριστη αίσθηση. Μεγαλώνοντας λίγο, στην ηλικία που αρχίζουν συνήθως οι πρώτες σεξουαλικές σκέψεις και φαντασιώσεις, παρατήρησα ότι με αυτόν τον τρόπο, κάνοντάς το δηλαδή στον εαυτό μου, ερεθιζόμουν σεξουαλικά και αν συνέχιζα για λίγη ώρα ακόμα θα έφτανα κανονικότατα σε οργασμό και μάλιστα μεγαλύτερης διάρκειας απ τον "κανονικό" που συμβαίνει με τον ερεθισμό των γεννητικών οργάνων.
    Αν και έχω κάνει σχέσεις δεν το έχω ζητήσει ή συζητήσει ποτέ με κάποια κοπέλα..
    Για να προλάβω τυχόν ερωτήσεις, μπορώ να έρθω σε οργασμό κανονικά χωρίς κανένα πρόβλημα κτλ.. απλά υπάρχει και αυτό σαν "εναλλακτική".. Παλαιότερα μου έκανε μεγάλη εντύπωση και νόμιζα ότι είναι κάποιο ψυχολογικό ή κάτι παρόμοιο, μέχρι που διάβασα περιπτώσεις, κυρίως σε γυναίκες, που λόγω νευρικών απολήξεων στα πόδια μπορούν να έρθουν κανονικά σε οργασμό χωρίς καν να ακουμπήσουν την περιοχή των γεννητικών οργάνων.
    Κάτι αντίστοιχο που ισχυρίζεται δηλαδή και η ρεφλεξολογία σχετικά με τις περιοχές του σώματος που έχουν νευρικές απολήξεις και στα πόδια..

    Θα με ενδιέφερε πολύ αν έχετε και εσείς κάποια παρόμοια εμπειρία είτε με τα πόδια είτε με κάποια άλλη περιοχή του σώματος σας..
    Ευχαριστώ για τυχόν ανάγνωση του κειμένου..
     
  2. Η αλήθεια είναι δεν έχει τύχει να το ξανακούσω. Να τι μαθαίνει κανείς ξαφνικά  

    Σαν άνθρωπος απολαμβάνω το μασάζ στην συγκεκριμένη περιοχή, ναι υπάρχει διέγερση αλλά όχι λόγω της ενασχόλησης με το συγκεκριμένο σημείο, κυρίως από την εικόνα μπροστά μου (να έχω κάποιον μπροστά μου και να μου κάνει μασάζ).
    Ειδάλλως, αν τυχόν το κάνω στον εαυτό μου, απλά χαλαρώνω.

    Φαντάζομαι, είναι και το πιο σύνηθες.
    Καλώς όρισες κιόλας  
     
  3. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Να δω τι θα πάθει κάποια εάν το κάνει σ εμένα που φοράω 48 νούμερο
     
  4. Θεωρείς ότι παίζει ρόλο το μέγεθος του παπουτσιού; (ναι, σοβαρή ερώτηση  )
     
  5. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Θεωρώ ότι πιο πολύ προσπάθεια θέλει ένα μικρό πέλμα και περισσότερη ένα πιο μεγάλο.
     
  6. venetos

    venetos Σσσσ... θα σε φιμώσω!

    Βασικά, για άντρα πρώτη φορά το ακούω. Αντιθέτως, έχω υπόψη μου μια περίπτωση γυναίκας (εχμ...) που άμα της χαϊδέψεις λίγο τα πέλματα και κυρίως άμα αρχίσεις να της πιπιλάς τα δάχτυλα των ποδιών εύκολα μπορεί να τελειώσει. Για ποδολάγνους ειδικά είναι ό,τι πρέπει αυτό.
     
  7. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible

    Τι λε ρε φίλε, μωρε΄, μπράβο ! Καλως ήρθες,
     
  8. George _89

    George _89 New Member

    Ναι εσένα είναι εντελώς φυσιολογικό και αναμενόμενο. Αν γράψεις όμως στο google "foot orgasm" θα δεις και άλλες παρόμοιες περιπτώσεις με τη δική μου.. ναι μεν πολύ σπάνιο αλλά συμβαίνει σε μερικούς ανθρώπους.. περισσότερο σε γυναίκες απ'ότι λένε.
    Ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα και για τα σχόλια σας!! 
     
  9. Βρήκα αρκετά άρθρα.

    Video όμως όχι, τουλάχιστον με άντρες. Το βρήκα αρκετά ενδιαφέρον και περίεργο που να το ψάξω  
    Όπως και να έχει, καλές απολαύσεις  
     
  10. Καλησπέρα σε όλους. Ως επαγγελματίας του είδους (του μασαζ, οχι απαραίτητα του οργασμου ))) μπορω να επιβεβαιωσω ότι συμβαίνει. Μου εχει συμβει και μαλιστα χωρίς επιπλέον ερεθισματα.
    Ευχαριστώ.