Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ουρανία ... το μαστίγιο !!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 25 Αυγούστου 2006.

  1. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Καλε μου Phoenixxx,
    συμφωνω απολυτα με αυτο που λες..... μια σχεση D/s οντως υφισταται για την απολυτη υποταγη με ανιδιοτελεια. Ομως νομιζω πως παρεξηγησες. αυτο που ηθελα να εννοηθει μεσα απο αυτα που εγραψα ειναι οτι για την απολυτη υποταγη πρεπει να υπαρχει κι ενα backround! και ειμαι σιγουρη πως κι εσυ για να υποταχθεις πληρως και με ανιδιοτελεια χρειαστηκες την εμπιστοσυνη! Και δεν προδικαζω τπτ ...απλα ξερω κι εχω νιωσει τα "βαθεια". και καποιες φορες εχει λειτουργησει πολυ καλα! αλλες παλι δεν ηταν ο,τι καλυτερο....(κι εκει μπορει να ημουν εγω ατυχη...οποτε παω πασο).
    Παρολα αυτα σε ευχαριστω που μεσα απο την παρατηρηση σου μου εδωσες την ευκαιρια να διευκρινισω καποια πραγματα 
     
  2. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Oταν το πρωτοδιαβασα γελασα....
    ...Φυσικα εξακολουθω!
    Καρικατουρες Μaster-slave...
    Πρωταγωνιστες σε μια μικρου μηκους κωμικη ιστορια.
     
  3. με τον τίτλο "ο μπακλαβάς"
     
  4. phoenixxx

    phoenixxx Regular Member

    Επίσης, μπορούμε να δούμε το όλο project (!) και σαν μια τηλεοπτική σειρά, που θα κατακτήσει τις καρδιές του πανελληνίου...

    Ο πρωτότυπος τίτλος: "Baklava, Ahhh! Vahhh!"

    Ελληνο-Τουρκική σειρά του Mega, με θέμα την αγάπη ανάμεσα σε ένα Πασά και την Ρωμιά σκλάβα του... Γεμάτη με έρωτες, χωρισμούς, κόντρα έρωτες, ξανά χωρισμούς, ξανά έρωτες, οικογενειακές αξίες, τσακωμούς, δολοπλοκίες από τους παπούδες που συμμαχούν να τους χωρίσουν, και πάρα, μα πάρα πολύ μπακλαβά σιροπιαστό... Μμμμμμμμ...  

    Στα Ελληνικά η σειρά θα λέγεται: "Τα Πονεμένα Μονοπάτια της Αγάπης" (Όπως πάντα, άσχετος τίτλος!)  

    Ατάκα από την σειρά:

    "Urania ... kamcik !!!"  
     
  5. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    χαχαχα, πες μου καλε μου Phoenixxx, που τα βρισκεις αυτααααα....
    λολ παρα πολυ καλη προσεγγιση του θεματος, αχ να'σαι καλα μου εφιαξες το κεφι!!!
    τελειοοοοοοοοοοοο 
     
  6. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    πω πω! τωρα πρεπη να βρω και τσελεμεντε για μπακλαβα γμτ! Κατι πιο απλο δεν γινεται?? Ας παη ζαχαροπλαστειο βρε αδελφε! Σιγουρα πραματα, με εγκυισι νοστιμιας! Φτανη μονο να εκτελση σωστα την παραγγελια.