Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ουρολαγνεία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος little_slut[PieR], στις 8 Ιουλίου 2005.

  1. little_slut[PieR]

    little_slut[PieR] Regular Member

    Δεν σε κατηγόρησε κανείς γιατί δεν σου αρέσει. Το αν μπορείς να έχεις όρια είναι ένα πολύ ακανθώδες θέμα. Το να προσδίδεις σε εμάς τετοιους χαρακτηρισμούς όμως είναι πέρα από τα όρια. Όπως πολύ σωστα είπε και η lara[E-p] με τόσα που ακούμε από τους vanilla και τους kinky δεν χρειάζεται να χαρακτηριζόμαστε και μεταξύ μας με τέτοιες εκφράσεις.
     
  2. inlx

    inlx Regular Member

    Κι εγώ θα συμφωνήσω ότι οι χαρακτηρισμοί ήταν βαρείς και λανθασμένοι. Όταν καλώς - κακώς κάποιος συμμετέχει σε παιχνίδια που περιλαμβάνουν πραγματικό ξύλο, έστω και σε SSC συνθήκες, ξύλο που μπορεί ν΄ αφήσει σημάδια, έστω κι αν δεν είναι επικίνδυνα μακροπρόθεσμα, ε... ας μη χρησιμοποιούμε λέξεις όπως αρρωστημένο.

    Καθαρά πληροφοριακά δεν υπάρχουν -απ΄ ό,τι τουλάχιστον λέγεται στο ίντερνετ- σοβαροί κίνδυνοι υγείας από τα ούρα. Ενώ εξάλλου ένα golden shower (χρυσή βροχή το λένε στα Ελληνικά και φαντάζομαι ξέρουμε όλοι τι εννοώ) δεν είναι ανάγκη να γίνει αναγκαστικά στο στόμα του σκλάβου-ας. Μπορεί να γίνει και σε άλλα μέρη του σώματος του-της.

    Για τα λεγόμενα brown showers (ας μην πάω παρά πέρα) υπάρχουν, όντως, σοβαρότατοι κίνδυνοι υγείας. Προσωπικά με αηδιάζει αλλά σε ένα περιβάλλον που λίγο ή πολύ όλοι κινδυνεύουμε να χαρακτηριστούμε "βιτσιόζοι" (αν δε το επιδιώκουμε κιόλας!) εγώ δεν θέλω να κρίνω τα βίτσια των άλλων.

    Ευχαριστώ για την προσοχή σας.
     
  3. τασος0

    τασος0 Regular Member

    συμφωνω απολυτα με την λαρα... και λιγα ειπε.! οτι δεν μας αρεσει δεν σημαινει οτι ειναι αρωστημενο..εγω το cd με τις 120 μερες το πεταξα για να μην το εχω καν καποιοι αλλοι το βλεπουν κ το ξαναβλεπουν..ειναι πολυ βαρυ να χαρακτηριζεις ετσι κρινοντας μονο οτι βλεπεις απο τη δικη σου γωνια...θα ελεγα οτι εισαι δογματικος ..και ισως δεν πρεπει..κ εμενα μ αρεσει η ουρολαγνεια ..αλλα οχι η κοπρολαγνεια..και αν πεις για στραπον καλυτερα να ειμαι αδεσποτος μια ζωη παρα να το υποστω..δεν το συζητω ουτε καν ως οριο..αλλα προσπαθω..να το δω κ απο την πλευρα αυτων που τους ικανοποιει..και ειναι αρκετοι..ποτε δεν τους ειπα αρωστημενους.. ουτε σχολιασα το πνευματικο τους επιπεδο απλα εγω 'δεν θα παρω' !! δεν σ αρεσει η λαχανοσαλατα κ σου φερνει αηδια κ εμετο? δεν σημαινει πως οσοι τρωνε λαχανο κ το απολαμβανουνειναι αρωστημενοι
     
  4. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    RE: RE: RE: RE: ουρολαγνεία

    Κανείς δεν είπε πως δεν είσαι σκλάβος αν δεν και ούτε πως κάποιος γίνεται σκλάβος όταν...
    Εκείνο που μάλλον δεν κατάφερα να εξηγήσω, είναι πως τα όρια μας δεν τα ορίζουμε εμείς, αν είμαστε σκλάβοι και όχι subs, αλλά όπως Ανέφερε Ο MasterJp σ΄ένα άλλο ποστ:

    Όσο για το θέμα της υγιεινής, αναμφισβήτητα είναι πολύ σημαντικό, αλλά το να αρχίσουμε να γινόμαστε υποχονδριακοί με όλα δεν είναι επίσης καθόλου υγιειές.  

    Κανείς δεν είπε πως κάθομαι να με φτύνει όποιος και να’ ναι ή να με κατουρά όποιος και να ‘ναι.
    Πριν αρχίσει η σχέση μας με Τον Κύριο μου και οι δύο κάναμε όλες τις απαραίτητες εξετάσεις για να σιγουρευτούμε πως δεν είμαστε φορείς όχι μόνο AIDS, αλλά και ηπατίτιδας και διάφορων άλλων μεταδοτικών μικροβίων, ιών και μυκήτων.
    Μετά από κάθε σκηνή, απολυμαίνω ότι χρησιμοποιήσαμε και ακόμη και τη μπάρα στην οποία με δένει και τους τοίχους στους οποίους ακουμπώ, τους πλένω συχνότατα. Αυτά από μόνα τους δείχνουν πόσο σοβαρά μας απασχολεί το θέμα της υγείας.
    Από κει και πέρα, όπως ανταλλάζω σάλιο όταν φιλιέμαι το ίδιο εκείνο σάλιο παίρνω όταν με Φτύνει.

    Όσο για τα ούρα, από τη στιγμή που δεν παίρνει κάποια φάρμακα, των οποίων κατάλοιπα μπορεί να αποβληθούν μέσω των ούρων, είναι επίσης ασφαλές.

    Μην ξεχνάς πως υπάρχουν ακόμη και κάποιες θεραπείες, ουροθεραπείες, στις οποίες ο ασθενής πίνει τα δικά του πρωινά ούρα…

    Αλλά αυτές είναι οι δικές μας επιλογές και δεν προσπαθώ να τις επιβάλω σε κανένα..

    Εκείνο που δεν δέχτηκα είναι να μας αποκαλείς ότι μας αποκάλεσες.

    Σ’ ευχαριστώ που απολογήθηκες γι΄αυτό..και λυπάμαι αν ο καυστικός τρόπος με τον όποίο εκφράζομαι σου έδωσε την εντύπωση πως έκρινα αν είσαι ή όχι σκλάβος. Δεν ήταν πρόθεση μου, αντιθέτως διαβάζω πάντα με ενδιαφέρον τα ποστ σου ακριβώς επειδή διέκρινα πως για σένα πρόκειται για στάση και αναζήτηση ζωής.  

    η λάρα Του
     
  5. τασος0

    τασος0 Regular Member

    εγω απλα θα προσθεσω..το εξης
    αν εσενα σε πειραξε το αν αμφισβητουν το αν εισαι σκλαβος η οχι ..
    σκεψου ποσο βαρυ ειναι ο χαρακτηρισμος σου 'αρωστημενοι'
     
  6. proudslave

    proudslave Guest

    RE: RE: ουρολαγνεία

    ΄

    ''Σοβαρότατοι κίνδυνοι υγείας'' : Γιατί δεν στέκεστε εδώ ; Γιατί παραβλέπετε το γεγονός ότι αυτό που είναι τρόπος ζωής μπορεί να μας οδηγήσει σε κτηνωδία ? Από πότε έπαψαν να ισχύουν οι κανόνες σε αυτό τον bdsm κόσμο ; Eίτε το θέλουμε είτε όχι, ΑΛΛΟ ΟΡΙΑ ΑΛΛΟ ΚΑΝΟΝΕΣ. Να ένα θέμα για συζήτηση κάποια άλλη φορά : πολλά πράγματα που έχουν περάσει ως πρακτικές του bdsm δεν είναι καθόλου ξεκάθαρο αν είναι κανόνες που παραβιάζονται. Και ένας κανόνας είναι αυτός της υγιεινής. Το περί ''ψυχικής ισορροπίας'' ίσως πράγματι ήταν ατυχής έκφραση γιατί δεν υπολόγισα τον βαθμό ευαισθησίας που σίγουρα έχετε εσείς που αντιδράσατε. Aλλά είμαι σίγουρος όπως και αρκετοί άλλοι συνειδητοποιημένοι με τους οποίους έχω μιλήσει αρκετά, ότι το ''παιχνίδι'' της υποταγής - σκλαβιάς κλπ. δεν παίζεται σε καμία περίπτωση σε αυτά τα επιμέρους πραγματάκια. Αυτό που κρίνει το ''παιχνίδι'' είναι η αποφασιστικότητα του σκλάβου για υπηρεσία, λατρεία, υποταγή, εργασία, πειθαρχία ή ακόμα και πόνο, η προθυμία του να θυσιάσει τον ελευθερο χρόνο του, την ενέργειά του, το σώμα του, όλα αυτά για την/τον αφέντη/ρα του, και για πολύ χρόνο. Και αν αναζητήσετε ειδικότερα πληροφορίες για το θέμα ουρολαγνείας/κοπρολαγνείας, πάντα αναφέρεται σε οποιοδήποτε επιστημονικό περιοδικό ή σύγγραμα ως μια ξεχωριστή ''διαστροφή'' από τον μαζοχισμό ή την επιθυμία για υποταγή. Είναι πράγματι τελείως διαφορετική κατηγορία ή μια πολύ επιμέρους κατηγορία.
     
  7. PD

    PD Regular Member

    Περα απο τους "βαρεις" χαρακτηρισμους του proudslave (που αποδέχθηκα και εγω σε προηγούμενο post), αντικειμενικά υπάρχει "θεμα υγειας".

    Επειδη ομως πιστευω το εξαντλησαμε αυτο το θεμα, καλο θα ηταν να απαντησουμε στα υπολοιπα ερωτηματα που εθεσε η Mistress_4F_subs τα οποια και υπενθιμιζω: "Πόσοι ασχολούνται, τι συναισθήματα σας δημιουργεί; Υπάρχουν συγκεκριμένες τεχνικές; Οποιαδήποτε σκέψη σας γύρω από το θέμα είναι ευπρόσδεκτη"

    Εγω λοιπον απανταω: ΔΕΝ ασχολουμαι  
     
  8. bdsm_rubber

    bdsm_rubber Guest

    Σοκαρίστικα από το πόσο τρομερά δύσκολα κάποιοι εδώ μέσα (πάνω από τους μισούς) μπορούν να ανεχτούν ακόμη και ως ερώτηση κάτι που οι ίδιοι δεν κάνουν.

    Γιατί ρε παιδιά, αν εσείς δεν κάεντε ούρο ή κόπρο, δε θα πρέπει να κάνει κανένας?

    Πιστεύω καταρχήν πως είναι εντελώς μα εντελώς αντιδημοκρατικό να βρίζουμε εδώ μεσα με τέτοιες βαριές εκφράσεις "ψυχικά άρρωστοι" κ.λπ.π

    Κατά δεύερο λόγο, εγώ είμαι και ουρόλ και κοπρόλαγνος. Και είμαι περήφανος που είμαι.

    Κατά τρίτο λόγο, το να είσαι κοπρόλαγνος δε σημαίνει πως είσαι κοπρόφαγος (για κάποιους που ΜΗΝ ΞΕΡΟΝΤΑΣ εκφράζουν άποψη και λένε πράγματα απαράδεκτα.)
    Το να τρως κόπρανα, φυσικά και είναι εντελώς επικύνδυνο, πιο πολύ από το να πίνεις υγρά από κάποιον που έχει AIDS. Αλλά το να δεχτείς στο κορμί σου κόπρανα, ή να παίξεις με αυτά και μετά να πλυθείς, δε δηιουργεί κάνένα πρόβλημα υγέίας. Επίσης, όσοι ασχολούνται σοβαρά με αυτές τις λαγνίες, πρέπει να έχουν πιστοποιητικό ιατρικών εξετάσεων, ώστε οι σύντροφοί τους να μην είναι αγχωμένοι με το θέμα της υγείας. Ευτυχώς για εμάς, η επιστήμη έχει προοδεύσει και μπορούμε με μερικά έυρώ να κάνουμε 5 εξετάσεις να δούμε αν έχουμε καμμιά αρρώστια, και να προσέχουμε μην τη μεταδώσουμε, γιατιί δε μας φταίνε τίποτα οι άλλοι. Αν έχουμε κολλήσει κάτι, κακό του κεφαλιού μας, αλλά μη την πατήσουν οι παρτεναίρα μας.

    Εν κατακλείδει, ευτυχώς για μας υπάρχει αυτός ο χώρος για να μιλάμε ελεέυθερα. Από κει και πέρα, ας μην κατακεραυνώνουμε τους φίλους/φίλες που αγαπούνε τις λαγνίες. Αυτό υποδηλώνει κομπλεξάκια του στυλ..... "οι καταραμένεοι οι ομοφυλόφιλοι, να πέσει φωτιά να τους κάψει και λοιπά παρόμοια...." Και ο νοών νοείτω...
     
  9. Καταρχήν καλιπσέρα σε όλους και σε όλες.Επειδή θείξατε ένα ζήτημα ιδιαίτερα ενδιαφέρον εγώ θα σας απαντήσω με στοιχεία.Ξέρετε οτι στη Βραζιλία,στη Γερμανία,την Ιαπωνία,την Αγγλία,την Ιταλία και σε άλλες πολλές χώρες του κόσμου μας η ουρολαγνεία και η κοπρολαγνεία αποτελούν σεξουαλική έκφρραση για πάρα πολλούς.Και μπορεί εύκολα να το διαπιστώσει κανείς αν ψάξει τα sight που εχουν φτιαχτεί για αυτό το λόγο.Όσον αφορά την Ελλάδα,είμαστε ακόμα πολύ πίσω σε αυτό το θέμα.Δεν σας κρύβω βέβαια πως έχω συναντήσει περισσότερο λεσβίες που τους αρέσουν τέτοιες συναναστροφές.Υπάρχουν πολλοί ασφαλείς τρόποι να ικανοποιήσει κάποιος αυτές του τισ επιθυμίες,χωρίς να θέσει σε κίνδυνο την υγεία του.Σίγουρα δεν έχει σχέση με το BDSM όμως θα μπορούσε να αποτελέσει μέρος του.
     
  10. little_slut[PieR]

    little_slut[PieR] Regular Member

    Ασφαλέστερο BDSM - χρυσό ντους
    Τα χρυσά ντους (GS) (επίσης γνωστό ως Watersports (WS)) αναφέρονται αρκετά συχνά και πολλές ερωτήσεις γίνονται για το, ESP σχετικά με τα ζητήματα υγείας.

    Καταρχήν, τι είναι αυτό περίπου;
    GS είναι ένας όρος λαϊκού ιδιώματος για την πρακτική του ερωτικού κατούρηματος προκειμένου να ενισχυθεί η σεξουαλική οικειότητα. Περιλαμβάνεται μερικές φορές στο παιχνίδι D/s ως πράξη της ταπείνωσης επίσης.

    Γιατί οι άνθρωποι το κάνουν;
    Υπάρχουν κυρίως δύο πτυχές - μερικοί το θεωρούν μια "βρώμικη" πράξη και ESP αυτό το κάνει έτσι συναρπαστικό. Η δεύτερη πτυχή είναι ότι μοιράζεστε κάτι πολύ οικείο με κάποιον που είστε πολύ στενοί, κάτι που δεν θα κάνατε με έναν ξένο.

    Τα ούρα είναι βρώμικα, δεν είναι;
    Τα ούρα έχουν μια ιδιαίτερη μυρωδιά την οποία αποφεύγουμε ενστικτωδώς. Οι οργανισμοί μας ισορροπούν τα διαλυμένα μεταλλεύματά μας με την εξάλειψη των υπερβολών. Πρέπει επίσης να απελευθερωσούμε μιας ένωσης αποκαλούμενης ουρία. Ξέρουμε ενστικτωδώς από τη μυρωδιά ότι, ανεξάρτητα από το πόσο διψασμένοι είμαστε, πίνοντας τα ούρα δεν θα καταστήσει τη στρατηγική αποβολών μας άχρηστη. Αλλά αυτό δεν κάνει τα ούρα μας βρώμικα - στην πραγματικότητα - τα ούρα είναι σχεδόν αποστειρωμένα όταν τα αποβάλει το σώμα μας και ένα από τα ιατρικά καθαρότερα ρευστά του σωμάτως μας.
    Αλλά "σχεδόν αποστειρωμένο" δεν σημαίνει ότι είναι απολύτως αβλαβές - τα ούρα μπορούν να πάρουν τα βακτηρίδια από μια ουρική μόλυνση κατά μήκος της ουρήθρας (ουρογεννητικό κομμάτι) (μια μόλυνση που εσείς μερικές φορές δεν παρατηρείται καν). Αυτό να είναι μια πτυχή υγείας που εξετάζεται όταν σκοπεύετε να πιείτε ούρα ενός άλλου προσώπου. Εάν ο ιός ηπατίτιδας μπορεί να μεταφερθεί ή όχι είναι ακόμα ασαφές.
    Τα ούρα των γυναικών, που χρησιμοποιούν το χάπι ελέγχου γέννησης, περιέχουν τις θηλυκές ορμόνες, οι οποίες μπορούν να οδηγήσουνσε μερικό feminization κατά την κατανάλωση από έναν άνδρα (μια παράξενη περίπτωση έχει τεκμηριωθεί, πηγή: Datenschlag.org - Papiertiger).

    Τα ούρα είναι μια ένωση του ύδατος 99%, μερικών μεταλλευμάτων (συνήθως άλας, κάποια μαγνήσιο, ασβέστιο, κάλιο και φωσφορικό άλας), του ουρικού οξέος, λίγης αμμωνίας και κάποιων βιταμίνης C και β σύνθετων. Τίποτα επιβλαβές ή τοξικό.

    Το Yikes, αλλά αυτό μυρίζει ακόμα!
    Για να αποτρέψετε οποιαδήποτε "δυσάρεστη" μυρωδιά εσείς ή ο συνεργάτης σας δεν πρέπει να πιείτε οποιοδήποτε οινοπνευματώδες ποτό, καφέ ή τσάι μερικές ώρες προτού να θελήσετε να το κάνετε. Επίσης τα τρόφιμα με μέρη πρωτεϊ'νης προκαλούν πολλά υποπροϊόντα που μπορούν να προκαλέσουν τη μυρωδιά. Το καλύτερο είναι να πιείται πολύ ύδωρ μερικές ώρες προτού να θελήσετε να παίξετε.
    Ένα μικρό ποσό οινοπνεύματος μπορεί να είναι χρήσιμο για τις παρεμποδίσεις διάλυσης πέρα από αυτό που προγραμματίζετε να κάνετε. Αλλά τα μεγάλα ποσά οινοπνεύματος μειώνουν τη σεξουαλικές ευχαρίστηση και τη δυνατότητα.

    Η χρήση των πρωινών ούρων σας θεωρείται καλή μέθοδος για τις πληγές και συστήνεται συχνά από τα healers/MDs πρόσφατα (δείτε το αφανές άρθρο για τη θεραπεία & την προσοχή στα piercing).
    Μερικοί άνθρωποι πίνουν ακόμη και τα πρωινά ούρα τους ως θεραπεύτική μέθοδο κάθε πρωί.

    Εν γένει κάποιος μπορεί να πει ότι είναι πολύ ασφαλέστερο από παραδείγματος χάριν το πρωκτικό σεξ που έχει περισσότερους κινδύνους μολύνσεων και τραυματισμών.

    Μια προειδοποίηση οπωσδήποτε, τα ούρα είναι ένα μάλλον κακό περιβάλλον για τους ιούς HIV (ανθρώπινης ανεπάρκειας αντισωμάτων), αλλά ένα τεστ VIH/AIDS πρέπει πάντα να γίνεται εάν εξετάζετε το ενδεχόμενο GS με (το νέο) παρτενέρ σας. Ενα τεστ HIV μπορεί να γίνει ανώνυμα (χωρίς επίσκεψη του τοπικού γιατρού σας) με την χορήγηση λίγου αίματος. Ελέγχουν το αίμα σας για τους ιούς HIV και άλλες STDs μολύνσεις και θα πάρετε ένα έγγραφο.

    Αυτό για όσους αναφέρθηκαν στους κινδύνους για την υγεία. Συγχωρηστε με για την πρόχειρη μετάφραση. Το άρθρο το πήρα απο το http://www.bcwsd.com/backroom/library/articles_us/safegs.html
     
  11. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    RE: RE: RE: ουρολαγνεία


    Θα σου εισηγόμουν να προσπαθήσεις να ξεκολλήσεις απ΄αυτό που "πιστεύεις" πως προσπαθούν να σου "αποδείξουν, γιατί κανείς δεν προσπαθεί εδώ να αποδείξει τίποτα σε κανένα.
    Πάψε όμως να προσβάλλεις, γιατί όση υπομονή και αντοχή κι αν έχει κάποιος, άμα τον προσβάλουν επανελημμένα, άθελα του ξυπνά και μια αντίδραση και παύει να πιστεύει πως αξίζει να συμπεριφέρεται με ευγένια και να προσπαθεί να δείξει κατανόηση και σεβασμό σε άτομα που επανελημμένα τον προσβάλλουν. και δεν δείχνουν την ίδια ευγένια και σεβασμό προς τον ίδιο.

    Δεν θα ασχοληθώ καν με το ότι φτάνεις να λες πως έχουμε αποκτηνωθεί όσοι ασχολούμαστε μ΄αυτό και να πείσεις πως σώνει και καλά είναι επικύνδυνο για την υγεία. Κατανοώ πως "οι ψυχικά άρρωστοι και ανισσόροπα κτήνη" για σένα είναι περίεργο να έχουν ευαισθησίες και δεν νοιάζονται για την υγεία τους, αλλά αυτή δεν είναι παρά η δικιά σου άποψη και ο τρόπος που την εκφράζεις είναι το λιγότερο λυπηρός.

    Κανείς δεν είπε πως όποιος είναι ουρολάγνος είναι απαραίτητα και σκλάβος, και με την ίδια λογική θα μπορούσαμε να πούμε πως ούτε το electro, ούτε το μαστίγωμα, ούτε η ταπείνωση κ.ο.κ δεν είναι παρά επι μέρους κατηγορίες του bdsm. Εγώ απλά θα τις έλεγα πρακτικές όλες. Κάποιοι τις χρησιμοποιούν και κάποιοι όχι.

    Και ειναι γελοία η προσπάθεια να προσβάλλονται κάποιοι επειδή απολαμβάνουν συγκεκριμένες πρακτικές και να κατακρίνονται με τέτοιο τρόπο και μάλιστα ΠΟΥ? Μέσα σ΄ενα bdsm community όπου αν μη τι άλλο εκείνος που μπαίνει περιμένει ένα άλφα σεβασμό για τις ιδιαιτερότητες του και την ελευθερία να εκφράζει ποιά από τα "επιμέρους πραγματάκια" απολαμβάνει, χωρίς προσβολές από τους υπόλοιπους, ασχέτως αν συμφωνούν ή διαφωνούν. Κι αν διαφωνούν μπορούν πάντοτε ελεύθερα να το εκφράσουν, αλλά χωρίς προσβολές και χαρακτηρισμούς του είδους που επέδειξες εδώ. Δεν σεβάστηκες τίποτα απ΄ολα αυτά, όχι μόνο μια φορά αλλά επανελημμένα. Αν πρόσεξες και άλλοι διαφώνησαν και δήλωσαν πως δεν γουστάρουν την ουρολαγνία, γιατί γι΄αυτή μιλάγαμε, χωρίς όμως να γίνουν προσβλητικοί.
    Εισηγούμαι να παραδειγματιστείς.

    η λάρα Του.
     
  12. proudslave

    proudslave Guest

    RE: RE: RE: RE: ουρολαγνεία

    Kρίμα που δεν είσαι η Αφέντρα μου για να με παραδειγματίσεις εσύ. Χαχα, εντάξει, σε καταλαβαίνω, όλοι κάνουμε λαθάκια. Μια κακή στιγμή ή μάλλον μια κακή μέρα. Συγνώμη αν σε στεναχώρησα. Συνήθως είμαι καλό παιδί  Καλό Σαββατοκύριακο καλή μου.