Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ουρολαγνεία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος little_slut[PieR], στις 8 Ιουλίου 2005.

  1. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Μα καλά, είναι δυνατόν; Γιααα να τις πει κάποιος "μεταβολή και ανοίξτε το στοματάκι σας"!!! Άντε μπράβο  
     
  2. Lousifer

    Lousifer Παράδεισος χωρίς σεξ ? Δεν θα ήταν κόλαση?

    Ουρολαγνεια. ... I fucking like it
     
  3. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Πιστευω,οτι οταν το νιωσω,θα ειναι ενα πολυ ομορφο συναισθημα,αυτο...Μπορει να ακουγετε τρελο για καποιους,αλλα εκτος οτι ειναι μια απο τις πολλεεεεες φαντασιωσεις μου που εχω,στην μια υπαγεται και αυτη...Καθως φυσικα υπαρχει διαφορετικη γευσιγνωσια στα φαγητα...Γιατι να μην υπαρχει και στο sex... 
     
  4. zabani2002

    zabani2002 Regular Member

  5. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

     Ευχαριστω!!!
     
  6. episkeptis

    episkeptis New Member

    Η Διαδικασία με τρελενει, απίστευτα καυλωτικο να κατουραει μια γυναίκα, και απίστευτη αίσθηση να σε κατουραει αφού εχεται τελειώσει και οι δύο
     
  7. Κι εμένα με ερεθίζει πολύ να το κάνει μία γυναίκα, είτε μόνη της είτε πάνω μου  
     
  8. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Καλησπερα,εμενα θα μου αρεσε ποιο πολυ πανω μου...
     
  9. dckason

    dckason New Member

    πιστεψε με οτι οταν στα δωσει στο στομα δεν θα θες κατι αλλο η διαφορετικο.
     
  10. ocean girl

    ocean girl ...Γευσιγνώστης προσωπικοτήτων...

      πηγή :thebest.gr


    "Η Carrie Steele, από το Κολοράντο των Ηνωμένων Πολιτειών το 2006 εμφάνισε για πρώτη φορά μελάνωμα. Μετά από διάφορες θεραπείες, οι οποίες όπως λέει η ίδια της "χάρισαν" ένα ανεύρυσμα στον εγκέφαλο, άρχισε να ψάχνει για εναλλακτικές θεραπείες όταν κάποιος της πρότεινε την κατάποση ούρων.

    Σύμφωνα με την βρετανική SUN, από το 2008 και μετά Carrie πίνει κάθε μέρα τα ούρα της, μάλιστα 5 φορές τη μέρα, πλένει τα δόντια της με ούρα, λούζεται με ούρα και τα χρησιμοποιεί ακόμα και για ενυδάτωση. Έτσι λέει μειώνει τις πιθανότητες επανεμφάνισης του καρκίνου, ενώ από τότε που ξεκίνησε αυτήν την αηδιαστική συνήθεια έχει σταματήσει να νοιώθει πόνο, σύμφωνα με τους ισχυρισμούς της."

        
     
  11. brenda

    brenda FU very much

    Η θεραπεία λέγεται amaroli, εκτενέστερα εδώ...http://www.skepdic.gr/Entries/Omikron/urine.htm
     
  12. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~