Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ουρολαγνεία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος little_slut[PieR], στις 8 Ιουλίου 2005.

  1. O κρεμασμένος από τα μαλλιά του πιάνεται.
    Εαν κάποιος έχει την ατυχία να πάσχει από ένα χρόνιο νόσημα (κατά προτίμηση αυτοάνοσο) και αποφασίσει να αναζητήσει στο διαδίκτυο όσο περισσότερες πληροφορίες μπορεί (η άτιμη η ελπίδα γαρ), θα αποκτήσει χρόνιο πονοκέφαλο με τα όσα τερατώδη και αντιφατικά που κυκλοφορούν.

    Προσοχή!
     
  2. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Δεν διαφωνω πανω σε αυτο...Αντιθετως μου ακουγεται ακρως ερεθιστικο !!!Φανταζομαι καπως ετσι θα νιωθω και στην υλοποιηση του !!!
     
  3. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Είναι υπέροχο να περιμένει ο σκλάβος τα θεσπέσια ουρά της κυριας. Πρόκειται για νέκταρ κυριολεκτικα.
     
  4. Ουρολαγνεια είναι ότιδηποτε έχει να κάνει με τα ουρα.?!
    Είτε αφορά την κατανάλωση, είτε απλά την επαφή των υγρών με το σώμα?
    Μπορεί να θεωρηθεί ουρολαγνεια αν μου αρέσει να κατουριεμαι πανω μου ?άσχετα με το αν είμαι με τον σύντροφο μου εκείνη την στιγμή.
     
  5. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Ναι sokolata είναι μια μορφή ουρολαγνιας. Σου αρέσει να φορας φούστα η παντελόνι όταν κατουριεσαι πάνω σου;
     
  6. sssppgr

    sssppgr Regular Member

    Μου αρέσεις , ιδιαίτερα αν αποδέχεσαι οτι πρέπει να τιμωρηθείς που εβρεξες τα ρούχα σου !!
     
  7. Ήταν μια ερώτηση για να καταλάβω τι αφορά η Ουρολαγνεια.
    Δεν ανήκει σίγουρα στις διαστροφές μου το όλο θέμα.
     
  8. ABDLgirl

    ABDLgirl Regular Member

    Καλησπέρα σε όλους αλλά κυρίως στη sokolata τον ilia και τον sssppgr. Βασικά ήθελα να απαντήσω στη sokolata αφού τυγχάνει να γνωρίζω καλά το συγκεκριμένο ζήτημα. Η γνώμη μου είναι ότι το κατουριέσαι πάνω σου δεν ανήκει στην ουρολαγνεία. Ίσως είναι κάποιο παρακλάδι της ουρολαγνείας αλλα για εμένα είναι ένα εντελώς ξεχωριστό fetish. Ανήκει σε αυτό που λένε "omorashi" (https://en.wikipedia.org/wiki/Omorashi).
    Καταρχάς να απαντήσω ευθέως στο ερώτημα σου. Ναι το κάνω και όταν είμαι μόνη. Για να είμαι ειλικρινείς το κάνω συχνότερα όταν είμαι μόνη παρά με συντρόφους. Ο λόγος απλός. Ντρέπομαι να το μοιραστώ! Γιατί το κάνω...? Είναι πολλοί οι λόγοι. Καταρχάς γιατί μου αρέσει η επαφή των ούρων πάνω στα ρούχα μου, μου αρέσει επίσης η ζεστασία τους όταν βρέχομαι και όσο πέφτει η θερμοκρασία τους όσο περνάει η ώρα. Μου αρέσει να νοιώθω τα ούρα να κατρακυλούν πάνω στα πόδια μου και να γαργαλάνε την ευαίσθητη περιοχή όση ώρα διαρκεί η ούρηση. Όταν το κάνω μου αρέσει να φοράω τα βρεγμένα ρούχα για ώρες. Όσο αφορά τώρα το ψυχολογικό κομμάτι. Αυτό που μου αρέσει είναι ότι ντροπιάζομαι. Όταν το κάνω σπίτι πολλές φορές φαντασιώνομαι οτι είχα ατύχημα και δεν πρόλαβα να πάω στην τουαλέτα όπως θα όφειλα. Φαντασιώνομαι οτι άγνωστοι με βλέπουν και αισθάνονται λύπη για εμένα ή γελάνε κρυφά μαζί μου. Ας μην κρυβόμαστε είναι η απόλυτη ντροπή αν συμβεί κάτι τέτοιο. Η "επέκταση" του omorashi είναι το DL, δηλαδή diaper lovers. Δηλαδή το να σου αρέσει να φοράς πάνες, αλλά αυτό είναι μια εντελώς διαφορετική κουβέντα για την οποία δεν έχω χρόνο να αφιερώσω. ελπίζω να σε κατατόπισα. Αν θέλεις να εμπλουτίσεις τις γνώσεις σου υπάρχουν άπειρα άρθρα στο internet. Μπορείς να διαβάσεις και να μάθεις τα πάντα. Είναι περισσότερο διαδεδομένο από όσο μπορείς να φανταστείς.
     
  9. Εμπεριστατωμένη ανάλυση και χρήσιμη, καθώς προχωρά σε βάθος, διαχωρίζοντας την ουρολαγνεία που συνδέεται άμεσα με την κατάποση ή, έστω, τη γευστική απόλαυση των ούρων από την αίσθηση της απώλειας ελέγχου και της ντροπής. Αντίστοιχος διαχωρισμός υπάρχει και στην κοπρολαγνεία, αλλά δε γνωρίζω αν οι φίλοι μας οι Ιάπωνες του έχουν δώσει διακριτό όνομα  

    Επ' ευκαιρία, σε καλωσορίζω στη διαδικτυακή μας παρέα.
     
  10. mytoy

    mytoy New Member

  11. mytoy

    mytoy New Member

  12. mytoy

    mytoy New Member