Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ουρολαγνεία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος little_slut[PieR], στις 8 Ιουλίου 2005.

  1. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    θεία απόλαυση!!
     
  2. sector10

    sector10 Regular Member

    Η ουρολαγνεια είναι τιμή για την σκλάβα που απολαμβάνει τα υγρά του Κ της και σίγουρα αποτελεί μια μορφή εξευτελισμού ειδικά όταν γίνεται κάτω απο συγκεκριμένες συνθήκες.
    Οι περισσότεροι δυστυχώς αγνοούν κάποιους βασικούς κανονες που πρέπει να ακολουθούνται όταν γίνεται κατάποση ούρων.
    Ο Κ πρέπει να ακολουθεί ειδικό διαιτολόγιο και να καταναλώνει άφθονο νερό και φυσικούς χυμούς που θα βοηθήσει να αποφευχθούν άσχημες καταστάσεις στην υγεία της σκλάβας τους.
    Καλό είναι πριν προβουμε αμυαλα στην κατάποση ούρων να έχουμε ενημερωθεί σωστά ετσινωστενη απόλαυση να μην μεταμορφωθεί σε περιπέτεια υγείας της σκλάβας μας.
     
  3. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Θα ήθελα να μάθω περισσότερα για την οπλοκαταχοχή και την ελεύθερη σκόπευση αν εκείνα βοηθάνε ως προσεγμένος κανόνας και προηγμένη προυπόθεση στην ασυνείδητη ούρηση. Ιδίως όταν το όπλο εκπυρσωκροτεί, κανει μπάμ, και ο αθλητής ψιθυρίζει "πάρτα ρε πούστη".
     
  4. gogossss

    gogossss New Member

  5. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Λίγοι ειμαστε.
     
  6. brenda

    brenda FU very much

    Πως το είχα χάσει αυτό το διαμάντι!!! 
    ΜΟΝΟ από αυθεντικούς Κ!
    Ακούτε ρεμάλια;
     
  7. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Αυτά ειναι!!!
     
  8. energizer7

    energizer7 Regular Member

    Όπως ακριβώς το είπες. Λίγοι είμαστε!!!
     
  9. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Αυτο το έχετε βρει σε κάποια πηγή, σας το συνέστησε γιατρός; ή συμπέρασμα από την πείρα σας MASTER;
     
  10. estarian

    estarian New Member

    Προσωπικά δεν μου πολυαρέσει.
    Βέβαια κάποια στιγμή μου το είχαν ζητήσει να το κάνω και υπέκυψα...
    Πλάκα είχε και είδα οτι της αρεσε.
     
  11. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Λατρευω να μου την βαστανε καθως ουρω.
    Και να μου την τιναζουν κιολας  

    Αλλιως δεν φερω καμια ευθυνη για το καπακι της τουαλετας.

     
     
  12. sector10

    sector10 Regular Member

    Καλησπέρα, αυτο που εχω γράψει έχει προκύψει απο αναλυτική κουβέντα που εχω κάνει με δικό γιατρό, θα πρέπει για αρκετές μέρες να ακολουθηθεί δίαιτα χαμηλών λιπαρών και αρκετές ποσότητες φρέσκων λαχανικών και φρούτων, την μέρα που θα πραγματοποιηθεί η κατάποση ενδείκνυνται να εχει προηγηθεί άφθονη κατανάλωση νερού και να εχει προηγηθεί επίσκεψη στην τουαλέτα αρκετές φορές πριν την κατάποση.

    Σε οτι αφορά θέματα ασφάλειας (σωματικής και ψυχικής) καθώς και θέματα υγειας πάντα προτιμώ να εχω ασχοληθεί, διαβάσει και απευθυνθεί σε ανθρώπους που μπορώ να εμπιστευτω και γνωρίζω οτι το συγκεκριμένο θεμα το ασκούν επαγγελματικά ώστε να εχω όσο το δυνατόν μια καλη εικόνα και κατανόηση για να αποφευχθούν αρνητικές καταστάσεις.