Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ουρολαγνεία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος little_slut[PieR], στις 8 Ιουλίου 2005.

  1.  
  2. naboo_boy

    naboo_boy Regular Member

    Εγώ πάντως με Μπρατανίτη χύνω...
     
  3. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Ενταξει, διαβασα Φορολαγνεια και μου κουνηθηκε ο εγκεφαλος (εκει να δει το ματι σου ασυμμετρια και χωρίς συναινεση...).

    Δεν θα ξαναδιαβασω μαγειρευοντας.
     
  4. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Απολύτως!
     
  5. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Εχω συμμετασχει σε σχετικο παιχνιδι με τσαι και με μασκα ομορφιας. Αλλα τιποτα πιο εμπνευσμενο.
    Με περιμενει μελετη.
     
  6. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Τα καλά και συμφέροντα...το δίκαιο του ισχυρού;  
     
  7. Πάνε οι χρυσές εποχές, όπου έβγαινε το ΦΕΚ, η υπουργική απόφαση και ξενύχταγαν στο τουήτερ οι φοροτεχνικοί, να καταλάβουν τί διάβολο συμβαίνει ...
     
  8. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    Αν ενδιαφέρεται κανείς/καμία φορολάγνος/α, να του δώσω να πληρώσει την δική μου, να βοηθήσω τον συνάνθρωπο δλδ, χωρίς συναισθηματικές περιπλοκές κλπ
     
  9. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Ε ρε σαμπανια που σου χρειάζεται!
     
  10. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    Εγώ να βοηθήσω ήθελα με τις αγνότερες προθέσεις
     
  11. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Κι εγώ μη νομίζεις! Για σένα το λέω  
     
  12. Vasreby

    Vasreby Adrenaline junkie

    Δεν μπορώ να αποφασίσω τι με καυλώσε περισσότερο και το διαβάζω και το ξαναδιαβάζω αλλά μπορώ να πω ότι όταν κατουράς τον άλλον έχει άλλη αίγλη..