Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ουρολαγνεία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος little_slut[PieR], στις 8 Ιουλίου 2005.

  1. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Ακολουθει κοινωνικο μηνυμα:


    Το ουρικο οξυ αδρανοποιει και τον κορονοιο (διασπα το περιβλημα λιπαρων οξεων).

    Επισης οι γευσιγνωστες μπορουν ευκολα να καταλαβουν το λευκωμα το ανεβασμενο σσκχαρο κι αλλα.

    Βοηθειστε τους συνανθρωπους.
    Ας πνευσουν ουριοι ανεμοι αισιοδοξιας αυτες τις δυσκολες μερες.
     
  2. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Premium Member Contributor

    Κάπου διάβασα επίσης ότι δίνουν και ενέργεια στη προπόνηση....ρε λες?
     
  3. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Η εκφραση "ουριοι ανεμοι" δεν βγηκε τυχαια.

    (Και η λεξη ουρανος απο τα ουρα ειναι, γιατι συνηθως η βροχουλα θυμιζει κατουρημα).
     
  4. Vasreby

    Vasreby Adrenaline junkie

    Παλια ημουν μπαρμαν και με μια σερβιτορα καθε βραδυ στο κλεισιμο ανταλασαμε υγρα οποτε να ξερεις δεν ειναι καινουριο.. χαχα
     
  5. "Καλησπερα.Ειμαι φετιχιστης ποδολαγνος.Μαρεσει πολυ να μυριζω,να γλυφω,να φιλαω και να χαιδευω ποδια.Να βρσκομαι υπακουα κατω απο αυτα.Επεισης μαρεσει να κανω πιπα και να καταπινω σπερμα.Επεισης μαρεσει να πινω και κατουρο φτανει να ειναι ετσι λιγο ανοιχτοχρωμο"

    Προτιμηση ακόμα και στο χρώμα. "να είναι έτσι λίγο ανοιχτόχρωμο".
    φυγε ασε με. ειμαι "επικινδυνος" ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ;
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    @feet-lover

    Να πίνεις πολύ νερό, οκ; Μην απογοητεύεις τους φαν σου.   
     
  7. Δεν το συζητάω. Έτσι κι αλλιώς νερό κολοκύθα είμαι.
     
  8. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    "Οίνος ευφραίνει καρδίαν" έλεγαν οι αρχαίοι αλλά προσωπικά άργησα λιγάκι να καταλάβω τι ακριβώς εννοούσαν οι....σοφοί!

    Όσο κι αν κάποιες/κάποιοι "μαγκώνουν" στη σκέψη και την ιδέα, ένα έχω να πω. Εμπιστευθείτε την/τον παρτενέρ σας και απλά δοκιμάστε το. Είναι τόσο έντονο και ωραίο, που θα σας συναρπάσει....και θα σας κάνει μούσκεμα κυριολεκτικά!!!!  
     
  9. εγω τρελαινομαι να το κανω. να ειναι από κατω και να τα πίνει ολα. απολαυση εκτονωση καβλα 3 σε 1. φυσικά με τα απαραίτητα συνοδευτικά οχι ξεροσφύρι.
     
  10. Γιώργος1981

    Γιώργος1981 New Member

    Μου αρέσει η σύντροφος μου ενώ την γλειφω να κάνει squirting και να φεύγουν και ουρά μαζί.....όπως μου αρέσει πριν κάτσει επάνω μου να κατουραει το καυλι μου πριν μπω....δεν νομίζω ότι έχει να κάνει με πνευματικό επίπεδο...φετίχ είναι ανάλογα την/τον σύντροφο τι θα βγει πάνω στην καυλα.....