Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ο Αλέξανδρος ήθελε συμβουλη.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος feet-lover, στις 23 Φεβρουαρίου 2023.

  1. Στην μονιμη παρεα μας , σε μια απ τις κοπέλες αρεσε ο αλεξανδρος.
    ως ο μεγαλος ηλικιακά με πλησιασε ήθελε να του δωω συμβουλή πως να ριξει , μια κοπέλα της παρεας.
    Ο αλέξανδρος περπατούσε κανινική η κοπέλα σε αναπηρικό αμαξίδιο εντελώς ενημερωτικά ολα αυτα.
    Χωρις φυσικά ο αλέξανδρος να ξέρει οτι είμαι φανατικός ποδολάτρης, ζήτησε την γνώμη μου για το πως θα ριξει την κοπελα, με ποιον τροπο να της πει οτι την θελει την αγαπάει.
    Φανταστείτε καλοκαίρι στη θεσσαλονίκη ζέστη και υγρασια ολες οι γυναίκες με πεδιλα και σαγιονάρες ενίοτε ακόμα και μέσα στην πολη.
    η κοπέλα αυτη πάντα το καλοκαίρι κυκλοφορούσε στην παρέα με μαυρες σαγιονάρες, πάντα με μαυρες και τα νύχια των ποδιων βαμμένα ασπρα ή μαυρα, ενω τα αφηνε μακριά, πάνω απο το κανονικό για τα δικά μου τουλάχιστον στανταρ.
    Την ημέρα που αποφασισε να κάνει το μεγάλο βήμα βγηκαμε ολοι μαζι παρέα.
    Του λεω θα κάνεις το εξης, εγω τουλάχιστον ετσι θα εκανα.
    Θα την πλησιάσεις , θα γονατίσεις μπροστά της , θα φιλήσεις τα πόδια της, θα φιλήσεις το κουτουπιέ, τα δαχτυλά της ένα-ενα και θα της λές παράλληλα πόσο την αγαπάς, είσαι θεά για μένα και αλλα παρόμοια που να τονιζουν πόσο την αγαπάς.
    Αποκλείεται μου λεει, δεν μπορώ , κι αν τα πόδια της μυριζουν;
    Αποκλείεται να μυριζουν καλοκαιριάτικα, βρε αλεξανδρε είναι η θεά σου; την θελεις πολύ;
    Ναί την θελω αλλα..
    Δεν έχει αλλά , αφου την έχεις σαν θεά ετσι θα κάνεις.
    Σου εγγυώμαι 100% οτι ετσι θα πέσει.
    Ετσι ακριβώς εριξα και εγώ την δικιά μου , και δεν είναι ψεμα.
    Με αυτό το τελευταίο που είπα τον επεισα πληρως.
    Φευγει και μετά απο λίγο γυρνάει με λουλούδια και εκανε ακριβώς οτι του είπα.
    Φυσικά ολοι έπαθαν πλάκα ή κοπέλα πιό πολύ , και εγω εμεινα πολύ ικανοποιημένος που οι συμβουλές μου επιασαν τοπο.