Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ο Βασίλλης έχει νεύρα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος gothman, στις 6 Αυγούστου 2007.

  1. gothman

    gothman Regular Member

    Αυτή είναι η αρχή μιας σχέσης που είχα μέχρι 2 μήνες οπότε και τελίωσε.

    Τον Βασίλη τον γνώρισα μέσω chat.Το ψευδόνυμο μου ηταν sklavaki(μου αρέσουν οι καταλήξεις αυτού του τύπου),το δικό του δεν το θυμάμαι μιας και δεν έσωσα ιδιαίτερη προσοχή σε αυτό όσο στο τι έλεγε.Ανταλάψαμε msn,ονόματα(του εδωσα ψεύτικο-ο νων νοήτο-) και λίγες μέρες μετά μιλίσαμε έτσι για πρώτη φορά.Τα χαρακτηριστικά του ηταν αρκετά φανερά.όπως και το τι του άρεσε.Μου είπε για αρκετά που δεν ήξερα,όπως μανταλάκια,but-blug και τέτοια πράγματα ότι του αρέσει να χρησιμοποιεί.Η αλήθεια είναι οτι για να κανονίσουμε κάτι χρειάστηκε να κάνυμε το ίδιο πράγμα άλλες 2 φορές,γιατί ανυσιχούσα μιας και είχα ξανα σεξ μέσω γνωριμίας διαδικτύου,όχι όμως τέτοιου τύπου.

    Θα σας τον περιεγράψω λίγο για να πάρετε μια ιδέα:ύψος λίγο πάνω απ το δικό μου κάπου 1,80,όχι ιδιέτερα κιλά αλλά ούτε γυμνασμένο σώμα,κοντά μαυρα μαλλιά΄,κεφάλι με ελάχιστες γωνίες.

    Συναντηθήκαμε στο μετρό και πήγαμε σπίτι του αρκετά γρήγορα.Εκεί μιλίσαμε,αρχικά για διάφορες βλακίες(αν και περρισσότερο κοιτάγαμε ο 1 τον άλλο ή το κενό).Κάποια στιγμή πήρα την προτοβουλία και του είπα αν θα αρχίσουμε.

    Άρχισα να γδύνομαι,όμως μου είπε να αφήσω το μπλούζάκι και το εσωρουχό μου.Με έβαλε να σκύψω και μου έδεσε τα χέρια στο καλοριφερ.Περίμενα αλλα για λίγο δεν έκανε τπτ.Όταν γύρισα να δω τι γίνετε ξεκίνησε.Πρώτα μου έδωσε 1 χαστουκι απο πίσω.'Σου πα να γυρίσεις να με κοιτάξεις?'Δεν απάντησα και μου έδωσε κι άλλο.'Έτσι μου είσαι εσύ'μου είπε,τώρα θα δείς τι θα πάθεις'.Έπιασε το εσορουχό μου και το ανέβασε απότομα πάνω με όλη του τη δύναμη,και ταυτόχρονα έσφιξε το ιδιαίτερο μου σημείο με δύναμη.Άρχισε να το πιέζει με όλο και περρισσότερη δύναμη.Ένιωθα ότι με κράταγε στο έλεος του.ότι όλη μου η δύναμη έρεε έξω από το σώμα μου και γινόμουν ανίσχυρος να του αντισταθώ.Θυμάμαι τα δάκρυα που κύλισαν απ το προσωπό μου.Ήταν η αρχή μόνο βέβαια,αλλα το συναίσθημα να ξέρεις οτι ακουλουθεί ο εξευτελισμός σου και το πόσο γρήγορα συνειδιτοποιείς τι πρόκειται να ακουλουθήσει,είναι απερίγραπτο.

    Το σκηνικό αυτό επαναλήφθηκε για πολύ ώρα,και ο Βασίλης συνέχεια χτύπαγε πιο δυνατά.Κάποια στιγμή κατέβασε το εσορουχό μου και γδύθηκε και εκείνος.'Γύρισε' με διέταξε.Έτσι κι έκανα.Ο πούτσος του ήταν αρκετά μεγάλος,ευτηχώς όχι υπερβολικά,αλλα αρκετά για να μου κοπεί η χολή εκείνη την ώρα.Είχε τρίχες σε συγκεκριμένα μέροι του σώματος,κυρίως γύρω απ την κοιλιά,το πέος,λίγες στο στήθος και πόδια-χέρια.Πιστεύω οτι οι τρίχες κάνουν 1 άντρα πιο ελκιστικό αν είναι με μέτρο(δεν ενοώ γοριλοειδές) και κάθε φορά που το σκέφτομαι η ανάμηνση του σώματος του Βασίλη έρχετε ως επιβεβαίωση στο μυαλό μου.

    Με 2 βήματα κόλλησε πάνω μου και άρχισε να πιέζει τον πούτσο του χωρίς ακόμη να τον χ'ωσει μέσα.Με πίεζε με δύναμη ταυτόχρονα στο υπόλοιπο σώμα,πότε στις ρόγες,τη κοιλιά,το πέος,το πρωσοπό μου.Τα χαστούκια στο κόλο δεν σταμάτησαν,και όσο πήγαινε αρχιζε και τα βρωμόλογα:πουστράκι με ανέβαζε,πουτάνα με κατέβαζε.Η κάβλα μου ηταν μεγάλη,τεράστια για την ακρίβεια όμως ο Βασίλης είχε άλλα σχέδια.Με έλυσε και με τράβηχε απ το μαλλί στο καναπέ.Άνοιξε την τηλεόραση και μου είπε 'όσο θα βλέπω θέλω να μου παίρνεις πίπα.Μην τυχόν και δεν το κάνεις καλά γιατί μετά θα φας ακόμη περρισσότερο ξύλο.Άνοιξε τα πόδια του και με έβαλε να ξεκινήσω την δουλειά.

    Πρώτη φορά έπερνα τόσο μεγάλο πούτσο στο στόμα μου,και πρώτη φορά το απολάμβανα τοσο.Προσπάθησα να τον ικανοποιήσω όσο μπορούσα,κυρίως γλείφοντας και ρουφούντας πολύ γύρω απ το κεφάλι.Τον΄λάτρευσα αυτο το πουτσο,κάθε στιγμή απ την πίπα αυτή ηταν απόλαυση και για μένα,όχι μόνο για τον Βασίλη.Τον έγλειψα,τον φίλισα και τον ρούφηξα με όλη την αφοσίωση που μπουρούσα να έχω,και την περρισσότερη προσοχή απο κάθε άλλη φορά που έγλειψα πούτσο.

    Συνεχίζετε...

    EDIT:καταλάθος το πόσταρα 2 φορές(σόρρυ),ας σβήσει κάποιος moderator την άλλη.

    EDIT2:ο τίτλος είναι χιουμοριστικός,είναι η ατάκα που έλεγα συνήθως στον Βασίλη αφότου κάναμε σέξ,'πάλι νεύρα είχες'.
     
    Last edited: 6 Αυγούστου 2007
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ολα καλα!
    Ομως και ισως να μην το προσεξα, δεν ειδα πουθενα την λεξη προφυλακτικο.
    Δεν παιζουμε με την ασφαλεια του αλλου η την δικη μας!
    Να το θυμασαι αυτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  3. Maley

    Maley Contributor

    για συνεχισε..
     
  4. gothman

    gothman Regular Member

    Απάντηση: Ο Βασίλλης έχει νεύρα

    Τέλίωσα τη πίπα και τον έκανα να τελιώσει στο στόμα μου.Το σπέρμα του ειχε αλμυρή γεύση,και γέμισε το στόμα μου.Χωρίς να τα καταπιώ αρχίσαμε να φιλιώμαστε με τη γλώσσα.Του αρεσε να μυ τη ρουφάει,απαλά όμως και χωρίς πόνο.

    Καθόμουν πάνω και μείναμε να χαιδευόμαστε και να φιλιόμαστε για πολύ ώρα.Δεν περίμενα οταν αρχιζε αυτο το παιχνίδι οτι θα υπήρχε τρυφερότητα μέσα,καιι αυτό με είχε ανεβάσει κατακόρυφα.Ωραία είναι να σε υποταζουν,αλλα οταν αυτο γίνετε με γλυκίτητα είναι ακόμα καλύτερο.

    Οταν συνιδιτοποιήσαμε οτι εχει απομείνει αλλο 1 πράγμα να κάνουμε τοτε με έβαλε να κάτσω στα τέσσερα και άρχισε να παίζει το πέος του μέχρι να του σηκωθεί ως εκεί που μπορεί.Όταν αυτό έγινε έβαλε λίγο λοσιόν στην τρύπα μου και άρχισε να το τρίβει πάνω της.Δεν μου τον έχωσε αμέσως,και έτσι εγώ για να τον προαλέσω άρχισα να κουνλαω τον κόλο μου πάνω κάτω.Δεν άντεξε πολύ παραπάνω και τελικά μου τον έχωσε με δύναμη.Πόνεσα αλλα μου άρεσε.Άρχισε να με μαμαει και στην αρχή ηταν πιο αργός αλλα οσο πήγενε τοσο πιο γρήγορα και δύνατα το τον έχωνε,προσπαθόντας να φτάσει οσο πιο μέσα μπορούσε.Ταυτόχρονα με το ενα χέρι με χαστούκιζε στον κόλο και με το άλλο με έβαζε να χαιδεύω το πέος μου.Έχυσε μέσα μου με δύναμη,και όταν βγήκε ένιωσα σαν να χε χαθεί 1 κομμάτι μου.Με έβαλε να τον παίξω για να τελιώσω μπροστά του και να όταν έχυσα στο πάτωμα με έβαλε να τα γλείψω.

    Οταν τελιώσαμε κάτσαμε μαζί στο κρεβάτι του.Δεν κοιμίθηκα εκεί όμως η υπόθεση δεν είχε τελιώσει,αλλά συνεχίστηκε πολλές φορές μέσα στους επόμενο 1,5 μήνα που τα 'χαμε.Δυστηχώς ο Βασίλης από 1 σηεμίο και μετά το παράκανε με αποτέλεσμα να χωρίσουμε,αλλά αυτή η πρώτη εμπιρία θα μου μείνει αξέχαστη.

    Πράγματι έχεις δίκιο,και το 'χω μετανιώσει γιατί το σκέφτηκα μετά από τη πράξη.Αλλά δεν είναι κάτι που θα το αφησω να ξανασυμβεί.
     
    Last edited: 7 Αυγούστου 2007
  5. Maley

    Maley Contributor

    δηλαδη τιτο παρακανε?μπορεις να γινεις πιο σαφης?κατα τα άλλα συμπαθητικη η εμπειρια σου..
     
  6. gothman

    gothman Regular Member

    Απάντηση: Re: Ο Βασίλλης έχει νεύρα

    Ήθελε να μείνω μαζί του και να παατήσω την οικογενειά μου ύστερα απο κανα μήνα,το ίδο και για την σχολή,για να του ήμουνα αφοσιωμένος 24/7.Επίσης αρχισε να γίνετε πιο σκληρός και εκτός κρεβατιου.Για το πρώτο δεν ένιωθα έτοιμος και ούτε σίγουρος οτι θα θελα να το κάνω και για το δεύτερο απλα το βρήκα ακραίο,δλδ επειδή μου αρέσει να 'ναι δυναμικός στο κρεβάτι δεν σημαίνει οτι θέλω να 'μαι βρίζει στο δρόμο,ή οτι δεν έχω απόψεις για διάφορα θέματα.Το συμπαθητική πως το ενοείς?
     
  7. undead

    undead Regular Member

    πολυ σωστη παρατηρηση. σημαντικο το προφυλακτικο σε καθε ειδους συνευρεση-συνεδρια
    γιατι το γραφεις Βασιλλης και οχι Βασιλης; Εννοω με 2 "λ"
     
  8. gothman

    gothman Regular Member

    Απάντηση: Re: Ο Βασίλλης έχει νεύρα

    Έτσι έτυχε,δεν είμαι περδίκη στην ορθογραφία  
     
  9. Maley

    Maley Contributor

    ..εννοω οτι το ολο συμβαν που περιεγραψες ηταν συντομο και το περιεγραψες απλα...
     
  10. tsou

    tsou New Member

  11. gothman

    gothman Regular Member

    Απάντηση: Re: Ο Βασίλλης έχει νεύρα

    Θα βάλω και άλλα πράγματα που συνέβησαν με τον Βασίλη.Η αλήθεια είναι οτι έγιναν πολλά,αλλά δεν θέλω να τα πω όλα με την μια,όύτε όρεξη έχω και θέλω να δώ αντιδράσεις...εσένα πως σου φάνηκε?
     
  12. bearcy76

    bearcy76 Regular Member

    Απάντηση: Ο Βασίλλης έχει νεύρα

    Από ότι διαβάζω όντως το παράκανε.Ευτυχώς το κατάλαβες γρήγορα...