Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ο Δημοσιος Εξευτελισμος του...Κυρίαρχου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 3 Οκτωβρίου 2008.

  1. elfcat

    elfcat . Contributor

    Re: Απάντηση: Ο Δημοσιος Εξευτελισμος του...Κυρίαρχου

    Πάντως πράγματι ο Κυρίαρχος έχει περισσότερες αντοχές ...
     
  2. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Ο Δημοσιος Εξευτελισμος του...Κυρίαρχου


    Aγαπητέ μου..αναφέρομαι στο παρών νήμα και μόνον! Όλα τα παραδείγματα - μαρτυρίες, έχουν να κάνουν με εξευτελισμό του Κυρίαρχου εξ'αιτίας του υποτακτικού του! Και αναρωτιέμαι και γω.. Γιατί? Ο Κυρίαρχος δεν εξευτελίζεται από μόνος του? ΔΕΝ είναι άνθρωπος? Δεν έχει αδυναμίες και ελαττώματα? Ή μήπως θίγεται ο εγωϊσμός του, σε περίπτωση που παραδεχτεί κάτι τέτοιο?​
     
  3. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Ο Δημοσιος Εξευτελισμος του...Κυρίαρχου

    Καλα κανω λοιπον και δηλωνω σκλαβουλης.... ουφφφ Μου εφυγε ενα αγχος, ξαλαφρωσα!!

     
     
  4. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Ο Δημοσιος Εξευτελισμος του...Κυρίαρχου

    Το μπροστινό δόντι που σου λείπει....να υποθέσω πως είναι από χαστούκα του Αφέντη Κits?  ​
     
  5. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor


    Ο εξευτελισμός ενός Κυρίαρχου μπορεί να συμβεί, με πολλούς τρόπους.
    Ένας από αυτούς μπορεί να συμβεί, όταν δεν μπορεί να ελέγξει τα συναισθήματα του και τις αδυναμίες του….

    Κάποτε, πήγα τον βρήκα … καθόταν μαζί με τους φίλους του. Του έκανα νεύμα να έρθει κοντά Μου, αρνήθηκε….
    "Αν έχεις κάτι να πεις, πες το" Μου είπε, πήγα και στάθηκα απέναντι του. Αντί να τον χαστουκίσω όπως είχα προγραμματίσει, κόπηκα, λύγισα, έκλαψα και ξευτιλίστηκα μπροστά του και μπροστά στους έκπληκτους φίλους του. Αυτός δεν έκανε ούτε μια κίνηση...παρά μόνο, ελαφρά μειδίασε. "Επιτέλους, η σκύλα έγινε αρνάκι" είπε χαμογελώντας ικανοποιημένος από το συμβάν.… και με αυτά του τα λόγια με ταπείνωσε και έριξε ταφόπλακα στην σχέση Μ/μας.

    Δεν έχει σημασία ότι ύστερα από λίγες μέρες από το συμβάν και αφού το σκέφτηκε καλύτερα, γύρισε πίσω μετανοιωμένος ...

    Ο εξευτελισμός που είχα υποστεί και που ένιωσα μέσα στο πετσί Μου, για εκείνες τις στιγμές αδυναμίας Μου, ακόμα έχει μείνει χαραγμένη στην μνήμη Μου.
    Έτσι έχω πει "Ποτέ πια"!

    Kάπου απαντησα αυτό:
    ...Φυσικά ισχύει και ισχύει για Ο/όλους ανεξαιρέτως.
     
     
  6. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Διαβάζοντας αυτή την ιστορία, προκύπτει μέσα μου το ερώτημα: ποιος τελικά εξευτελίστηκε; Εσύ που έδειξες απλά μια ανθρώπινη στιγμή αδυναμίας (χωρίς να εξετάζω αν το timing ήταν σωστό) ή αυτός που εκμεταλλεύτηκε αυτή τη στιγμή για να πετάξει τη βλακεία του, αισθανόμενος μία γελοία, άνευ λόγου ικανοποίηση;
     
  7. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: Ο Δημοσιος Εξευτελισμος του...Κυρίαρχου

    Που κολλάει ολ’ αυτό doraki?  

    Πάλι αλλού είναι το μυαλό σου?  

    Και πάρε το καλαμπόκι από μπροστά Μου... Δεν Μου αρέσει!!  
     
  8. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: Ο Δημοσιος Εξευτελισμος του...Κυρίαρχου

    Σκεφτόμουνα τις κοτούλες σου. 

    Πάντως είσαι κι εσύ βρε παιδί μου, μπουκιά και συγχώριο! Από την κορφή ως τα δαχτυλάκια των ποδιών σου... 
     
  9. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Σε στιγμές ποιο ψύχραιμες το σκέφθηκα κι Εγώ κάπως έτσι Durcet.
    Μα η αλήθεια είναι ότι, όσο και αν θα ήθελα να χρυσώσω το χάπι... δεν πήγε ποτέ κάτω με τίποτε. Όχι επειδή είμαι Εγωίστρια και τέτοιες σαχλαμάρες… Απλά επειδή Είμαι ένας περήφανος άνθρωπος.

    Ευχαριστώ

    Μπρέ ξεφτιλισμένο.... ξεκόλλα!  
     
    Last edited: 7 Οκτωβρίου 2008
  10. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Ο Δημοσιος Εξευτελισμος του...Κυρίαρχου

    Εγώ dear Lady, δεν απάντησα με βάση τα παραδείγματα του νήματος. Είπα αυτό που πολύ σωστά δηλώνετε κι εσείς με τις ερωτήσεις σας. Ότι οι άνθρωποι είναι πάντα άνθρωποι, όλοι, και δεν υπάρχει κανείς χωρίς αδυναμίες, ελαττώματα και λάθη. Ο κυρίαρχος λοιπόν, κινδυνεύει από αυτο-εξεφτελισμό, τουλάχιστον όσο και οποιοσδήποτε άλλος. Μάλλον και κάτι παραπάνω, γιατί ίσως ν' αποφασίζει και γιά κάποιον άλλο, πέραν του εαυτού του (σε μικρότερο ή μεγαλύτερο βαθμό)...
     
  11. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Τότε να δεις ξεφτιλισμούς και γλέντια!!

     

    Με το νήμα αυτό, θα αδράξω την ευκαιρία να αναφερθώ σε ενα περιστατικό που Με συγκλόνισε και που διαπίστωσα να συμβαίνει στους "κόλπους" Μ/μας και θέλω να το μοιρασθώ μαζί Σ/σας:¨

    Δεν θα ξεχάσω ποτέ τι συνέβη σε μια απο τις συναντήσεις του χώρου Μας, σε γνωστό Μ/μας καφέ στα Εξάρχεια.

    Ένας "Master" (ας τον πω έτσι, τέλος πάντων), "σκάει μύτη" στο καφέ με την σκλάβα του…..
    Η κοπέλα φόραγε κολάρο στο λαιμό της και αυτός την κρατούσε/έσερνε από το λουράκι που ήταν περασμένο μέσα σε αυτό. Ο άσχετος κόσμος γύρω, κοίταζε, προσπαθώντας να κρύψει την έκπληξη του. Εμάς του χώρου, αυτό το σκηνικό, Μ/μας έκανε λιγότερη εντύπωση, μια που με αυτήν την εικόνα, έχει εξοικειωθεί το μυαλό Μ/μας.

    Ο "Master" σύστησε την σκλάβα του σε όλους περήφανος και αυτή απρόθυμα κάθε φορά που της σύστηνε κάποιον/α, έσκαγε ένα θλιμμένο χαμόγελο και έδινε απρόθυμα το χέρι της.
    Από προηγούμενη φορά που είχα δει αυτή την κοπέλα …ένιωθα από διαίσθηση ότι κάτι δεν πάει καλά…κάτι το βλέμμα της, κάτι η συμπεριφορά και κάτι γενικότερα στην παρουσία της, δεν με έπειθε.

    Την βραδιά την είχε διοργανώσει μια Mistress, φίλη μου από τα παλιά και κάπου παράμερα, την ώρα που συζητούσα μαζί της… μας πλησιάζει η κοπέλα/σκλάβα.

    "Θέλω να σας ζητήσω μια χάρη Κα Εύα" Απορημένη την ρώτησα τι θέλει από εμένα.
    "Μπορείτε να με καλύψετε στον κύριο Μου? Θέλω να πεταχτώ κάπου εδώ κοντά και θα ξαναέρθω αμέσως. Αλλά δεν πρέπει να καταλάβει ότι έφυγα. Αν το καταλάβει να του πείτε ότι με στείλατε για τσιγάρα".
    Άδραξα την ευκαιρία που περίμενα, αφού εκείνη την στιγμή συνειδητοποίησα τι ήταν αυτό που δεν μου πήγαινε καλά με αυτή την κοπέλα.
    "Είσαι χρήστης?" Την ρωτώ ευθέως…αν και ήξερα πια την απάντηση
    Κατεβάζει τα μάτια κάτω και κουνά καταφατικά το κεφάλι, επιβεβαιώνοντας την υποψία Μου.
    "Ποιος σου έδωσε χρήματα για να ψωνίσεις ζά?"…την ρωτώ (για όσους δεν ξέρουν, "ζα" στην γλώσσα των χρηστών, είναι η ηρωίνη).
    "Αυτός, (εννοώντας τον Μaster) για να έρθω στην συνάντηση… όμως δεν μπορώ να μείνω άλλο, πρέπει να φύγω για λίγο και θα ξαναέρθω, σας το υπόσχομαι" Μου λέει χαμηλόφωνα.
    Είχε αρχίσει να έχει στερητικά και αυτό φαινόταν από το τρέμουλο στο χέρι της..

    Εγώ αλλά και η φίλη μου Μistress πάθαμε πλάκα. Δεν ξέραμε τι να κάνουμε…
    Την συμβουλέψαμε όμως να πάει και να του το πει ευθέως και να μην φύγει ξαφνικά, Σκεφτόμασταν τις συνέπειες που θα μπορούσε να έχει (ποτέ δεν ξέρεις) με την πράξη της αυτή.

    Λόγο του ότι έχω μια κάποια ευαισθησία στα άτομα που κάνουν χρήση ουσιών, την ρώτησα χωρίς περιστροφές … "Είσαι όντως σκλάβα?" Με κοιτά με τα μάτια θολά και με παράπονο μου απαντά … "όχι Κύρια Εύα, καμία σχέση… Δεν είμαι, αλλά τι να κάνω? Αυτός μου δίνει λεφτά για την χρήση μου και έτσι αντέχω ακόμα και το ξύλο που μου ρίχνει, … Είναι μια λύση στο πρόβλημα μου, καταλαβαίνετε...έτσι δεν είναι?"
    Φυσικά και καταλαβαίναμε ....Πως να μην καταλαβαίναμε ….Δυστυχώς!
    "Σας παρακαλώ λυπηθείτε με. Μην του πείτε τίποτε από αυτά που είπαμε … Θα με σκοτώσει."
    Της υποσχεθήκαμε και Εγώ αλλά και η φίλη Μου, ότι δεν θα μάθει ο "Μaster" τίποτε από αυτά που ειπώθηκαν μεταξύ μας.

    Τι να πούμε? Που να το πούμε?
     

    Αναστατώθηκα και Εγώ αλλά και η φίλη Μου με την όλη κατάσταση.

    Σιχάθηκα … Μου γύρισαν τα έντερα …Η κοπέλα γύρισε πίσω σε αυτόν και κατάλαβα ότι προσπαθούσε να τον πείσει να φύγουν από το καφέ, ψιθυρίζοντας του διάφορα στο αυτί.… Λίγο αργότερα αποχαιρέτισαν τον κόσμο και βιαστικά έφυγαν...Όμως το λουράκι στο λαιμό δεν το ξέχασε ο "Master".... Ξανά μια από τα ίδια... χαιρετούρες, κόρδωμα και δεν συμμαζεύεται το ανθρωπάκι.

    Προβληματίστηκα πολύ και Μου χάλασε η διάθεση όπως ήταν φυσικό. Όπως επίσης το ίδιο συνέβη και στην φίλη Μου Mistress.

    Ένοιωσα πίκρα και λύπη γι αυτό το πλάσμα, αλλά πολύ περισσότερο σιχάθηκα την παλιανθρωπιά αυτού του "Μaster" …Με το ζόρι κρατιόμουν όσο ήταν εκεί, να μην τον ξεφτιλίσω δημόσια, τρίβοντας του στα μούτρα, την μαλακία που τον έδερνε.
    Οι περισσότεροι που ήταν στο τραπέζι πιστεύω ενδόμυχα ότι, είχαν καταλάβει το τι παίζετε…με αυτόν… Σαφώς δεν ήταν συγκέντρωση ηλίθιων! Άλλωστε οι κεραίες Μου έπιαναν κάτι ψιθύρους, από εδώ και από κει.

    Ποιος άραγε ξεφτιλίστηκε? Η χρήστης-"σκλάβα" που έκανε ντάγκλες πάνω στο τραπέζι ή αυτός ο ελεεινός με περικεφαλαία μαλάκας, που ήθελε να μοστράρει σε όλους Μ/μας με μια και καλά "σκλάβα" και για να το παίξει "Mister Γαμάω και Δέρνω" ταλαιπωρούσε ένα κουρασμένο πλάσμα, από την ίδια του την ζωή?

      Ου να μου χαθεί το ΣΚΟΥΛΗΚΙ!!
    Φτού!

    YΓ ...Αν μέσα σε αυτά που έγραψα κάποιος αναγνωρίσει τον εαυτό του, καλά θα κάνει να μην Μου απευθύνει τον λόγο ή να μη Μου τον ζητήσει.
    Επίσης θα ζητήσω χάρη από Ο/όσους έχουν αντιληφθεί για πιο σκηνικό συζητώ, να μην αποκαλύψουν στοιχεία που μπορεί να εκθέσουν άτομα.

    Σας ευχαριστώ
     
  12. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Ο Δημοσιος Εξευτελισμος του...Κυρίαρχου

    Να υποθεσω πως δεν θελεις να μιλησουμε ξανα εε?