Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ο Κύριος μου.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Vassiliki, στις 19 Μαρτίου 2019.

  1. Vassiliki

    Vassiliki Regular Member

    Εκείνος κι εγώ.. 12 χρόνια μεγαλύτερος.Χειριστικος, Κυριαρχικος, εγωιστής, είναι κάποια από τα χαρακτηριστικά του είτε θεωρούνται θετικά είτε αρνητικά. Με ψαρεψε... Γνωριστήκαμε στο τιντερ,απο την πρώτη στιγμή η χημεία μας δεν περνούσε απαρατήρητη όπως και η δύναμη που είχε επάνω μου. Εγώ βανιλα, έτσι αρχίσαμε, δεν μου αποκάλυψε ποτέ την ταυτότητα του... Πέρασαν μήνες, άρχισε να μου εμπνέει εμπιστοσύνη, αυτό ήταν το κλειδί, εγώ Αθήνα κι εκείνος..... Αλλού..... Μήνες επικοινωνίας ασύλληπτο σεξ ακόμη και απόσταση...Με μύησε στον κόσμο του, αρχικά τρομοκρατηθηκα, είχα όμως μια έλξη τόσο εθιστική τόσο σε εκείνον όσο και στην κυριαρχικοτητα του. Δεν ήμουν σίγουρη αν ήθελα να είμαι υποτακτικη η η υποτακτικη Του... Εμαθα αργότερα...Δεν είδα ποτέ το πρόσωπο Του ζωντανά κι όμως είχε την ικανότητα να εξαλείφει κάθε ενδοιασμό μου για το αν ήταν πραγματικά αυτός που έλεγε... Τόσο σκοτεινός, τόσο ερωτικός... Με αγαπάει... Όποιος κι αν είναι ότι κι αν είναι με αγαπάει... Κι αν με αγαπάει γιατί δε μου δίνει το μοναδικό πράγμα που ζητάω, λέει θα το κάνει...Παιχνίδι ; Δεν το βλέπει λέει παιχνίδι... Τρόπος ζωής.. Αφωσιωση, σεβασμός αποκλειστικοτητα, μοναδικότητα... Έτσι το λέει... Έχεις καταλάβει τι ζούμε με ρωτάει; Η ψυχουλα μου το ξέρει σκέφτομαι...Γινεται τόσο δυνατό... Αλήθεια είναι Κύριε μου, δυνατό είναι,δυνατό γίνεται, δε μπορώ να ζήσω χωρίς εσάς... Όμως,γιατι τόσα ερωτηματικά ; Ερωτηματικά.. Πόνος..
     
  2. MrsBorealis

    MrsBorealis Me before you

    Ένα ωχ! θα σου πω κ φεύγω.
     
  3. Vassiliki

    Vassiliki Regular Member

    Συμπίπτει με το δικό μου Ωχ....
     
  4. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Ωχ κι από μένα!  
     
  5. Lola_Loca

    Lola_Loca New Member

    δεν κατάλαβα μάλλον κάτι: έχετε βρεθεί ποτέ δια ζώσης;
     
  6. Vassiliki

    Vassiliki Regular Member

    Όχι.. 10 μήνες.
     
  7. Josie

    Josie New Member

    Ωχ....
    Τρίτωσε
     
  8. HooF

    HooF πεισματικά ακοινώνητος

    Παρε ομπρελα, μαζεύονται σύννεφα !
     
  9. MrsBorealis

    MrsBorealis Me before you

    Kαλο θα ήταν κ εσύ να φυγεις,τρέχοντας!!
     
  10. Vassiliki

    Vassiliki Regular Member

    Το έκανα... Δεν το άντεξα... Δε θα με έπαιρνε πίσω, με πήρε... Όπου πάει... Ότι βγει....
     
  11. Cinnamon

    Cinnamon Mary Celeste

    Εγώ θα πω αχ και βαχ , έτσι για αλλαγή  
     
  12. MrsBorealis

    MrsBorealis Me before you

    Καταλαβαίνω το νεαρό της ηλικίας σου κ λόγο αυτού ίσως δεν μπορείς να διαχειριστείς μια τέτοια είδους κατάσταση.Το "όπου πάει" "όπου βγει" έχει συνέπειες.Καποιες φορές καταστροφικές.