Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ο Κύριος μου.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Vassiliki, στις 19 Μαρτίου 2019.

  1. Αχ φίλη..... Αχ και βαχ.... Ζεις τον απόλυτο έρωτα.... Τι ωραία που τα περιέγραψες όλα.. κάτι μου θυμίζει..
     
  2. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Τι να σου θυμίζει ; Αφού δεν με έχεις γνωρίσει ακόμα. Λίγο υπομονή...  Θα νιώσεις και εσυ τέτοια συναισθηματα
     
  3. ginax

    ginax x...Drag me to the dark side...x

    @bumblebee ....theossss
     
  4. Εν τέλει απλά έμεινε ανάμνηση
     
  5. sigh

    sigh .

    Μιλώντας για το φλερτ των επίπλαστων ονλινε εντυπώσεων, το παραμύθιασμα γίνεται συνωμοτικά κι αθόρυβα ανάμεσα σε πομπό και δέκτη. Έχοντας και οι δυο την επιθυμία ως καταλύτη, απολαμβάνουν για όσο κρατήσει, την ηδονή μιας φαντασίας που θα θελαν να είχαν ζήσει.
    Το ονλινε παραμύθιασμα, δολώνει το αγκίστρι του ματαιόδοξου εγωισμού. Όσο πιο πεινασμένος ο δέκτης, τόσο πιο εύπεπτο το δόλωμα του πομπού.
     
  6. sigh

    sigh .

    αν μη τι άλλο, σεξ και λοιπά, στην συχνότητα του fantasofountouni FM -με συναισθηματική κάλυψη πάντα-, συμβάλλουν στην συνειδητοποίηση βασικών αρχών όπως:
     
  7. sw

    sw

    ...υγραινει στον αφαλο διαβασα.
    Ισως θελω γυαλια.
    Ή μαλλον καλυτερα ετσι.
     
  8. Natassa8

    Natassa8 New Member

    Τι ωραια συναισθηματα ειναι αυτα που νιωθεις... ειναι τρομαχτικα ιδανικα! Γιατι ερωτευτηκες με το μυαλο σου ! Και αυτο ειναι κατι που συμβαινει πολυ σπανια !!! Θα ερθω ομως να προβληματιστω με το γεγονος πως δενβεχετε βρεθει απο κοντα... εγω θα αγωνιουσα να τον δω απο κοντα... αυτην την στιγμη ο Κυριος σου φανταζει ως τον αορατο εραστη χαχα.. και αυτο καλο ειναι ! Ισως πρεπει να επιδιωξεις συναντηση απο κοντα... η θα τον απομυθοποιησεις η θα τον θεοποιησεις.. βαριες κουβεντες αυτες... παρολα αυτα ομως ζηστο
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ω, τζιζους.   
     
  10. Vassiliki

    Vassiliki Regular Member

    Αναγνώστες μου, είναι κοντά δύο χρόνια αυτή η ιστορία. Δε ξέρω τι ήταν και δεν θα μάθω και πότε. Απομυθοποιηθηκε πολύ διαφορετικά από ότι θα περίμενα. Παρόλα αυτά του δίνω credits, χωρίς εκείνον ίσως να μην ήμουν αυτό που εξελίσσομαι.
     
  11. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Εσένα θέλουμε, Μαρίκα!

    Keep walking!
     
  12. Vassiliki

    Vassiliki Regular Member

    Στη διάθεσή σας. Χαίρομαι που σας γνωρίζω.