Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ο εγωισμός των Κ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος SheLovesControl, στις 30 Απριλίου 2017.

  1. brenda

    brenda FU very much

    Μακάρι κορίτσι μου γλυκό τα κεφαλαία του Εμείς να φέρνανε τους ανθρώπους στο Ένα!
    Ο τύπος ενίοτε δεν έχει σχέση με την ουσία, αυτό ήθελα να πω, φυσικά ο καθένας αρκεί να το βιώνει, δεν έχει σημασία κατ΄εμέ πως το διατυπώνει, με κεφαλαίο ή με μικρό, αυτό ήταν το point του σχολίου μου. Σχωρνάτε μου την ελευθερο-πρωτοκολλική προσέγγιση... 
     
  2. lexy

    lexy .ti.va.

    Ως επική εγωίστρια , λατρεύω τους εγωιστές ανθρώπους.


    Αφήστε μας ήσυχους, επιτέλους  
     
  3. idiry8mos

    idiry8mos dare... feel it

    θανατος στα κεφαλαία!
    ο εγωισμος σπανια εκτιθεται, σερνεται σε σκιες και δεσποζει στους βιαστικους και πανεξυπνους η παμπονηρους

    συμφωνω μαζι σου
     
  4. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

  5. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

  6. brenda

    brenda FU very much


    O εγωισμός είναι σαν την σκόνη στα μάτια, χωρίς να την καθαρίσεις, δεν μπορείς να δεις τίποτα καθαρά. Αλλά το μεγάλο πρόβλημα των εγωιστών, είναι ότι είναι τόσο θολωμένη η ματιά τους, που ούτε αυτό μπορούν να το δουν, λειτουργεί σαν παραμορφωτικό καλειδοσκόπιο, οπότε ενδεχομένως και κάθε συζήτηση επ΄αυτού μαζί τους να είναι ατελέσφορη και μάταιη.
    Οπότε το πιο ασφαλές ενδεχομένως είναι να στέλνεις χαιρετίσματα. 
     
  7. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Βάλε ένα "υπέρμετρος" μπροστά απ 'το "εγωισμός" και τα βρήκαμε! 
     
  8. brenda

    brenda FU very much

    So be it! Σου χαλάω χατήρι εγώ? 
     
  9. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Διάλογος άσχετος με BDSM:
    Ο Α λέει: "Θα πρέπει να σκεφτείτε και τους άλλους, τι λένε οι άλλου;".
    Ο Β κοιτάζει τον Α εμβρόντητος και απαντά: "Μα ποιους άλλους, δεν υπάρχουν άλλοι!"

    Ας μη μπερδεύουμε τον εγωϊσμό του "δεν υπάρχουν άλλοι" με την απαίτηση του Κ να ικανοποιήσει την επιθυμία του πάνω στο υ. Είναι δύο διαφορετικά πράγματα.

    Ακόμα, τα Κ μπορούν να γίνονται όσο παρορμητικά θέλουν πάνω στο υ, εφόσον αναγνωρίζουν ότι υπάρχει και αυτό.
     
  10.  
     
  11. ΕΙΣΑΙ μια γλυκια! εγωιστρια ομωs lexy