Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ο καλός υποτακτικός

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Her0ica, στις 13 Δεκεμβρίου 2008.

  1. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Ο ΚΑΛΟΣ ΥΠΟΤΑΚΤΙΚΟΣ

    Μη ξεπεταχτούν από κει μέσα τίποτα νεφελίμ και τρέχουμε
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Ο ΚΑΛΟΣ ΥΠΟΤΑΚΤΙΚΟΣ

     

    Έχεις βρει κάτι αντίστοιχο ή θεωρείς ότι αυτή η εικόνα είναι ιδανική ;
     
    Last edited: 13 Δεκεμβρίου 2008
  3. Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Ο ΚΑΛΟΣ ΥΠΟΤΑΚΤΙΚΟΣ

    Άλλη βιδιεσεμική κατηγορία υποθέτω... Μοβόροι ακούγονται αυτοί, σκέτο Bloodlust and Perversion.
     
  4. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Ο ΚΑΛΟΣ ΥΠΟΤΑΚΤΙΚΟΣ

    Μάλλον καλός υποτακτικός χαρακτιρίζεται αυτός που είναι καλός σαυτό που είναι, δηλαδή στο να υποτάσεται:με προθυμία χωρίς αντιλογία και χωρίς να αντιδρά και να βαριγκομά.Αν το πάμε και λίγο παρακάτω αυτός που αντλεί χαρά και ικανοποίηση μέσα από αυτό.
    Τώρα κάποιες καλό υποτακτικό ενδεχομένως χαρακτηρίζουν αυτόν που τα κάνει όλα αυτά χωρίς να ελένχει αν ο άνθρωπος στον οποίο υποτάσεται είναι άξιος-ικανός για την ευθύνη.


    ΥΓ1 το συγκεκριμένο ποστ περιέχει συμπεράσματα μου από ότι έχω διαβάσει μέχρι τώρα και εμπειρία ουκ έχω
    ΥΓ2 τα ίδια περίπου νομίζω ισχύουν αν θα θέλαμε να μιλήσουμε για γυναίκες υποτακτικές και αντίστοιχα άντρες κυρίαρχους

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  5. Her0ica

    Her0ica Regular Member

    ο καιρος γαρ εγγυς για κβαντικους μπαρουφολογους,καρπαζοεισπρακτορες της καθημερινοτητας,μεγαλομανη τιποτακια,σκατοψυχα πουτανακια και βαρεμενες 35αρες(αυτη ειμαι εγω για να μην λετε οτι βριζω μονο εσας.)
    Αυτα σκατα το κανατε το ποστ
     
  6. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Re: Ο ΚΑΛΟΣ ΥΠΟΤΑΚΤΙΚΟΣ



    Θύμωσες?
    Τόχω δει να συμβαίνει και σε δικά μου ποστ αυτό και με έχει ενοχλήσει!
    Αλλά έτσι γίνεται συνήθως και έχει την πλάκα του, και καμία φορά γίνεται και πιο ενδιαφέρον το νήμα(καμιά φορά και όχι)
     
  7. whipmarks

    whipmarks Regular Member

    και ομως,εμεις οι υποτακτικοι για καποιες γυναικες ζουμε που μας βαζουνε τα δυσκολα... 
     
  8. llazouli

    llazouli Contributor

    Αντί να στολίζεις τους συμφορουμίτες με κοσμητικά επίθετα απείρου κάλλους, δεν ασχολείσαι να επαναφέρεις το νήμα, εκεί που επιθυμείς να το κατευθύνεις;
    Οι χαρακτηρισμοί περισσότερο μειώνουν εσένα, εφόσον συνδιαλέγεσαι με τέτοια ανάξια υποκείμενα και αποδεικνύουν πως δεν έχεις ούτε το χιούμορ ούτε την ικανότητα να κουμαντάρεις το τρελοβάπορο που ξωκοίλει της πορείας.
     
  9. Her0ica

    Her0ica Regular Member

     
  10. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Ο ΚΑΛΟΣ ΥΠΟΤΑΚΤΙΚΟΣ

    Her0ica θα με ενδιέφερε μια απάντηση στο ερώτημα του #38(χωρίς να έχω καμία πρόθεση "και καλά" να σε επαναφέρω -ελπίζω να μην παρεξηγηθώ επ' αυτού).Απλά για να καταλάβω λίγο την έμπνευση του νήματος από πλευράς σου..Ευχαριστώ  
     
  11. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Re: Ο ΚΑΛΟΣ ΥΠΟΤΑΚΤΙΚΟΣ

    @Her0ica

    Εγώ πάντως θα ήθελα να σε ευχαριστήσω που με το νήμα σου, μου έδωσες την ευκαιρία να αναρωτηθώ για την ύπαρξη μου στο μικρόκοσμο και να μπαρουφολογήσω. Συν τοις άλλοις έμαθα ότι ο τσίρος είναι ο κολιός ξεραμένος, ότι τα νεφελίμ ανήκουν σε βδσιεμική κατηγορία και διάφορα άλλα χρήσιμα, που δεν εγνώριζα.
     
  12. Her0ica

    Her0ica Regular Member

    Re: Απάντηση: Ο ΚΑΛΟΣ ΥΠΟΤΑΚΤΙΚΟΣ

    Ινκο δεν θελω να το κανω προσωπικο
    Ειναι αλλο θεμα αυτο