Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ο λόγος που μπήκατε φόρουμ και τι σας κρατάει εδώ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος VUCINIC, στις 16 Σεπτεμβρίου 2016.

  1. Ο τίτλος τα λέει όλα..
    Βαριέμαι να εξηγώ..
    Περιέργεια
    Καύλα
     
  2. conner

    conner Contributor

    Για να ενταχθω σε μια κοινοτητα που μπορω να μοιραστω το φετιχ μου... γιατι τα ιατροφετιχιστικα ειναι ταμπου στην κοινωνια...

    Για ανταλλαγη "τεχνογνωσιας".

    Για γνωριμιες.

    Για να ξεδινω απο την καθημερινοτητα.

    Αυτη η κοινοτητα με οδηγει στο να μην καταπιεζομαι οσον αφορα τα φετιχ, το αντιθετο, δεχομαι τη "σκοτεινη πλευρα" μου σαν αναποσπαστο κομματι του "εγω" μου.
     
  3. I do

    I do Ευ ζην

    Για να δοκιμασω
    Για να καυλωσω με τον εαυτο μου
    Για να με μαθω ακομα καλυτερα
    Γι αυτα μπηκα!
    (Αλλο τωρα το αν στην πορεια βρισκω κ αλλους λογους...)
     
  4. Ερατώ

    Ερατώ Earth without art is just Eh...

    Για να με βρω
     
  5. Dapom

    Dapom Contributor

    Τον εχω ξεχάσει
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Αλτσχάιμερ;  
     
  7. Dapom

    Dapom Contributor

    Οχι...μετατραυματικό σοκ  
     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δε λες τπτ, με αυτά που διαβάζω, παθαίνω κρίσεις πανικού.   
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ας γράψω και εγώ:

    Ζήσαμε, μαζί, με τον εαυτό μου, μεγάλες στιγμές, από την άλλη δεν με κρατάει κάτι εδώ, μάλλον, θέμα συνήθειας.
     
  10. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Γι' αρκετούς μήνες ήμουν περαστικός παρατηρητής του forum, τo επισκεπτόμουν απ' "έξω" και όχι για πάνω από μια φορά την εβδομάδα. Toccata e fuga που λένε.
    Σε κάποια φάση αποφάσισα να φτιάξω ένα προφίλ - και του οποίου είχα ζητήσει την απενεργοποίηση λίαν συντόμως, αφού δεν με ικανοποιούσε, όπως το είχα "στρώσει" -.
    Οι λόγοι που είχα "ανοίξει" την φορουμική πόρτα? Περιέργεια, δίψα για καινούριες πληροφορίες, διάθεση για επικοινωνία.
    Σε κάποια φάση έκανα την - για μένα μαλθακία -, να μην αποκλείσω συναντήσεις κάποιες εκ των οποίων άφησα να καταλήξουν σε "μπλεξίματα" ( ευτυχώς λιγότερες κι απ' τα δάχτυλα του ενός χεριού ). Το πάθημα μου έγινε μάθημα και πια παραμένω εδώ μόνο για το πισινοχτύπημα και ξεκάθαρα από συνήθεια. Γνωριμίες ή "γνωριμίες", φιλίες ή "φιλίες" δεν μ' ενδιαφέρουν πια στο παραμικρό. Ότι είχα να μάθω ή να πω, πιστεύω ότι το έμαθα και το έχω πει ήδη. Ας πούμε ότι πια εδώ μέσα είμ' ένα ενοχλητικό και στα όρια της πλήρους αποσυνθέσεως κουφάρι,
    που κάποιος ξέχασε να θάψει.  
     
  11. Γερακι

    Γερακι Regular Member

    Εγω εκτος των αλλων, για να γνωρισω ενδιαφερουσες γυναικες, που δεν το παιζουν μυξοπαρθενες και αποδεχονται τα βιτσια τους.
    Και ομολογω πως δεν επεσα εξω.
    Απο κει και περα, ειναι ενα διαλειμμα στη καθημερινοτητα, υπαρχουν και καποια νηματα που ειναι σοβαρα και με κανουν να σκεφτω καποια πραγματα, ειναι αλλα που βγαζουν γελιο, ειναι και τα αδιαφορα για μενα.
    Παντως σε γενικες γραμμες, η εμπειρια μεχρι τωρα ειναι θετικη.  
     
  12. Γερακι

    Γερακι Regular Member

    Εγω λαικ δεν μπορω να κανω στην αναρτηση σας, αν και εχω κανει σε πολλες αλλες. Δεν μου αρεσει ο τροπος που αναφερεστε στο ατομο σας. Κριμα που δεν ηρθατε στη συναντηση να γνωριστουμε, γιατι εκτιμω πολυ τον τροπο που σκεφτεστε και εκφραζεστε!