Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ο λόγος που μπήκατε φόρουμ και τι σας κρατάει εδώ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος VUCINIC, στις 16 Σεπτεμβρίου 2016.

  1. Dom_Apache

    Dom_Apache Regular Member

    Ανταλλαγή απόψεων και εμπλουτισμό γνώσεων.Ομορφες συζητήσεις.
     
  2. Just_Me

    Just_Me Contributor

    Έναυσμα ήτανε η πρώτη εμπειρία που είχα από session και η περιέργεια αναμειγμένη με ψάξιμο και διάβασμα με έφερε έως εδώ.
    Τι με κρατάει στο φόρουμ;
    Κ όμως είμαι ακόμα εδώ όπως λέει και το ομώνυμο άσμα διότι υπάρχουν ενδιαφέροντα νήματα κ ακόμα πιο ενδιαφέροντα άτομα μέσα στο χώρο αυτό.
     
    Last edited: 10 Μαϊου 2020
  3. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Ποτε δεν ειναι αργα, θα επιβεβαιωθει στην πορεία
     
  4. Guilty_Secret

    Guilty_Secret New Member

    Επισκεπτόμουν το φόρουμ συχνά πυκνά ως επισκέπτρια οπότε εν μέσω καραντίνας είπα να γίνω και επίσημο μέλος.
    Τώρα το τι με κρατάει είναι νωρίς ακόμα για να πω. Σίγουρα οτι υπάρχουν ενδιαφέροντα άρθρα και οτι μπορώ να εκφράζομαι και να κάνω συζητήσεις που έξω από εδώ μπορώ να κάνω με ελάχιστα άτομα αν όχι μόνο με τον Κύριο μου.
     
  5. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    2 επιλογες ειχα... ή στα βουνα με τα προβατα ή το Φόρουμ.

    Τι ωραια που θα ηταν στον καθαρο αερα να ακουω τα προβατακια να βελαζουν...
     
  6. Grizos Lykos

    Grizos Lykos Regular Member

    Ως επισκέπτης για κάποιο διάστημα και κάποια στιγμή αποφάσισα να ενταχθώ στο Forum!Γιατί όχι?Το βρήκα ενδιαφέρον!
     
  7. Dommy21

    Dommy21 New Member

    Είχα επισκεπτεί το φόρουμ αρκετές φορές και πριν γίνω μέλος. Πλέον έχω διαβάσει τα πιο πολλά νήματα και μπορώ να πω πως έχω αντλήσει χρήσιμες πληροφορίες ως επί το πλείστον. Επίσης, είναι ωραίο να εντάσσεσαι σε μια κοινότητα και να μπορείς να ανταλλάξεις απόψεις και να μοιραστείς εμπειρίες με άλλους.
     
  8. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    Διάβαζα ένα βιβλίο του Stephen King και σκεφτόμουν το πλάσμα της υπόθεσης.
    Νομίζω γι αυτό έμεινα.
    Το είδα να γεννιέται και να αλλάζει.
    Και αλλάζω κι εγώ μαζί του.
    Χμμμ
     
  9. NewBee

    NewBee New Member

    Τελείως εγωιστικός ο λόγος που έκανα λογαριασμό....

    Είχα φρικάρει όταν συνειδητοποιούσα τι Τον άφηνα να μου κάνει και έβλεπα τα σημάδια πάνω μου. Κανένας άνθρωπος του περιβάλλοντος μου δεν μπορούσε να με βοηθήσει να το διαχειριστώ. Βοήθησε περισσότερο η "μελέτη" στο φόρουμ και λιγότερο οι προσωπικές συζητήσεις.

    Επανέρχομαι ανά διαστήματα για "διάβασμα" και ας μην έκανα τέτοια σχέση ξανά.
     
  10. Να υποθεσουμε οτι θεωρησες πως ο Κ το παρακανε σε ο,τι αφορα τον σαδισμο επανω σου;
     
  11. NewBee

    NewBee New Member

    Πιο πολύ με εμένα είχε να κάνει. Γιατί το επέτρεπα να συμβαίνει και κυρίως γιατί το απολάμβανα.
     
  12. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Για άλλο λόγο μπήκα κ άλλος με παρασύρει στο βούρκο!