Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ο λόγος που μπήκατε φόρουμ και τι σας κρατάει εδώ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος VUCINIC, στις 16 Σεπτεμβρίου 2016.

  1. trterterterterter

    trterterterterter Speak the words that drag me to surrender!

    Είχα μπεί πρώτη φορά γιατί ήταν το μόνο σαιτ που μπορούσες να διαβάσεις με κλειστά τα φώτα χωρίς να σε στραβώνει (ναι κυρίες και κύριοι το greekbdsmcommunity εφηύρε το dark theme το 2005! φάε την σκόνη μας google!), μετά γνώρισα και μερικά γκομενάκια αλλά μου τα πριξαν με τις απαιτήσεις τους και αποφάσισα να το χρησιμοποιώ μόνο για να με παίρνει ο ύπνος!
     
  2. Salamander

    Salamander Dance into the fire

    Όλο και κάποια Κυρία θα υπάρχει με κέφι χιούμορ και όρεξη να εκπαιδεύσει κάποιον υποτακτικό.....
     
  3. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Αυτο μου με κραταει ειναι η μαλακια που μας δερνει
     
  4. Prince

    Prince Purple Haze..

    Αν και πέρασαν πολλά χρόνια,νομίζω ήταν η περιέργεια να μάθω τι παραπάνω ήθελα στο σεξ αρχικά.
     
  5. Scorpio

    Scorpio Το κοριτσάκι του MasterAndreas

    Αυτό δεν το είχα δει νωρίτερα... αλλά ντροπή. Εκτίθεμαι
     
  6. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Το ανακάλυψα εντελώς τυχαία πριν πολλάααα χρόνιααα. Διάβασα αρκετά πράγματα και γνώρισα κάποια πολύ αξιόλογα είναι η αλήθεια άτομα. Ορισμένα μάλιστα δεν τα γνώρισα καν αλλά έχουν καταφέρει να κερδίσουν την εκτίμησή μου και κάτι παραπάνω.

    Πορεύομαι πια με τη δύναμη της συνήθειας. Πότε απέχοντας για μεγάλο χρονικό διάστημα και πότε χαζεύοντας λιγάκι.
     
  7. black_soyl

    black_soyl New Member

    για να πειραματιστώ και να μάθω αρκετά πράματα πανω στο bdsm αλλά και για να κάνω κ φιλίες
     
  8. entelweis

    entelweis Regular Member

    Το ανακάλυψα τυχαία πριν αρκετά χρόνια, όταν ψαχνόμουν ακόμη στο τι με ελκύει και τι όχι...έκτοτε έχω γνωρίσει πολλά αξιόλογα άτομα εδώ μέσα, έκανα όμορφες φιλίες, σχέσεις που ανεξάρτητα από το χρονικό διάστημα που κράτησαν μου προσέφεραν γνώσεις κι εμπειρίες και αποδεχτηκα τον εαυτό μου και τα θέλω μου.
     
  9. Για να βρω καποια Αφεντρα που να εχει ορεξη να με ταξιδεψει σε αυτο τον μαγικο κοσμο του BDSM.Φυσικα ενω ξερω καποια πραγματα,καλυτερα να τα μαθω επι του πρακτεου.
     
  10. Tomasagre

    Tomasagre Don worry bi happy

    Ετών 46 στρ8 με το χώρο καμία επαφή μόνο μία δύο χλιαρές φάσεις και γνωριμία με γυναίκα που κατέχει το θέμα υποτακτικής φύσης αλλά ανοίκει αλλού
    Στο θέμα είμαι εδώ για γνωριμίες ιδανικά να ασχοληθεί κάποιος προσφέροντας γνώση ευχαριστώ.
     
  11. Gigasite69

    Gigasite69 Ήθελα όλο τον κόσμο ή τίποτα

    Είμαι από το 2015 εδώ, προτιμώ να παρακολουθώ, να διαβάζω, να ενημερώνομαι, να βλέπω για φετίχ ίδια ή διαφορετικά από τα δικά μου.
    Ο λόγος που παραμένω τελικά είναι γιατί το φόρουμ αυτό το βρίσκω σαν ένα είδος παρέας. Βλέπω τα ποστ που κάνουν οι χρήστες τους, φαντάζομαι αυτούς και την καθημερινότητα τους, τις απορίες τους, κλπ.

    Μίλησα κατά καιρούς με μερικούς, ίσως αργότερα γίνω πιο ενεργός εδώ, οψόμεθα.
     
  12. Sakos

    Sakos New Member

    Όπως και πολύ άλλοι εδώ πέρα ήρθα για να μάθω καλύτερα τι είναι αυτό που μου έλειπε και δεν έβρισκα στις straight σχέσεις μου ή δεν κατεβαίνα τι είναι αυτό που πραγματικά ήθελα! Το άλλο θέμα είναι ότι μπορώ να μιλήσω με διάφορους διαφορετικους ανθρώπους από μένα που δεν έχουμε κοινες εμπειρίες και βιώματα μαθαίνω εξελίσσομαι μαθαίνω να σκέφτομαι έξω από το κουτί της κοινωνίας που μας έχουν πλασάρει για κανονικό το σωστό. Μπορεί να μιλήσεις ελεύθερα χωρίς αναστολές για αυτό που πραγματικά θες και σου αρέσει ή την φαντασία σου! Η αλήθεια με μερικά ποστ εδώ πέρα τρέχουν ζουμιά όταν τα διαβάζω σορρι για αυτό! . Δεν μπορώ βέβαια να μην αναφέρω σε κάποια άτομα από εδώ πέρα που θαυμάζω με το τρόπο έκφρασης τους μαγευτικος αν και με κάποια πράγματα μπορεί να μην συμφωνώ λογικό αλλά και πάλι με εξιτάρει το πως βλέπουν τα πράγματα και μου δίνει έναυσμα να συνεχίζω να διαβάζω κάθε μέρα σχεδόν έχω εθιστεί μπορώ να πω. Σήμερα στη δουλειά σκέφτομουν όλα αυτά που διάβαζα από παλιούς χρήστες και καινούργιους κ ήθελα να σας βάλω μια ερώτηση που μου βασίζει το μυαλό μου. Θα τη κάνω εδώ και αν θέλετε βάλτε όπου θέλετε...!!!( Ενσυναθσηση και bdsm) .!