Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ο λόγος που μπήκατε φόρουμ και τι σας κρατάει εδώ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος VUCINIC, στις 16 Σεπτεμβρίου 2016.

  1. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Γαλήνη, ναι! Και υπέροχη ηρεμία, και χώρος να ευχαριστιεμαι τα απλά και καθημερινά. Και να βάζω πάνω από όλα την ψυχική μου υγεία.
    Και να νιώθω ότι έχω την ενέργεια να ασχοληθώ και να καλυτερέψω τον εαυτό μου.

    Πιο καλή η μοναξιά πραγματι!
     
  2. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    Αρχικά, όπως όλος ο κόσμος, μπήκα με σκοπό το διάβασμα νημάτων σχετικά με πράγματα που με απασχολούσαν αλλά και για την αλληλεπίδραση με άλλα άτομα.
    Τι με κρατάει εδώ.... Τίποτα
     
  3. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Θα μας πείτε με ποιόν τρόπο περιορίστηκε η ελευθερία έκφρασής σας;

    Λαρτζ.
     
  4. Kenshi

    Kenshi New Member

    Καλημέρα @estelwen .

    Δεν είχα σκοπό να ασχοληθώ παραπάνω με το συμβάν, αλλά θα σου πω την εμπειρία μου.

    Προσπάθησα να πω την άποψη μου, κάποιοι διαφώνησαν.

    Η διαφωνία είναι υγιής. Τη θέλουμε. Όχι όμως να επιβάλλεται η γνώμη με το ζόρι.

    Κατά την επιχειρηματολογία, καθώς ο συνομιλητής ξέμεινε απο επιχειρήματα ξεκίνησε να ειρωνεύεται.

    Τέλος αφού δεν είχε κάτι να πει, άρχισε να με διορθώνει στη γραμματική.

    Συνοψίζοντας, οι διαφορετικές απόψεις είναι πολύ καλές και είναι ο λόγος που είμαι εδώ. Αλλά είμαι εδώ και για τον όμορφο διάλογο. Όσοι δεν έχουν αυτή την ικανότητα, απλώς τους αγνοώ.

    Πιστεύω οτι είμαι μέλος ενός forum και όχι κάποιας στρατιωτικής μονάδας που το μόνο που παίζει ρόλο είναι η παλαιότητα των μελών.
     
    Last edited: 4 Απριλίου 2023
  5. ν αγιασει το στομα σου kenshi . η τελευταία σου πρόταση με εκφράζει απόλυτα όσο δεν παίρνει.
     
  6. rea..

    rea.. Contributor

    Και εμένα επίσης περιορίζεται η έκφραση και η έμπνευση μη σας πω, μόλις εμφανίζεστε νιώθω επείγουσα ανάγκη να απομονωθω σε μια γαλήνια λίμνη και να διαλογιστώ πλάι στα νούφαρα.
    Όλοι τρώμε τα μούτρα μας άσχημα και σου χω νέα ..Θα τα ξαναφάμε!  
    Η σέρας που έχω καταλάβει τουλάχιστον, δεν το βάζει κάτω. Αλλά όλοι χρειαζόμαστε μια παύση για ανασυγκρότηση που και που.
    Σου εύχομαι να συνέλθεις σύντομα γιατί μου λείπει η ενεργή παρουσία σου  
    .. και με ωθείς να τραμπουκίζω την @estelwen για να ξεπεράσω την απουσία σου. Τι πράγματα είν αυτά?
     
  7. master cage

    master cage New Member

    Ο λόγος που μπήκα εδώ είναι το γεγονός ότι το βδσμ είναι ένα θέμα που δεν είναι ευκόλο να το μοίραστεις ούτε με το πιο κοντινό σου φίλο η φίλη .Οποιός δεν έχει καμία επαφή με το χώρο είναι δύσκολο να καταλάβει πόσο μαγικό είναι το ταξίδι
     
  8. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Ενδιαφέρουσα η ερμηνεία σας για επιχειρήματα που αμφισβητούν συμπεράσματά σας. Εξακολουθώ όμως να αναρωτιέμαι για τον περιορισμό που αντιμετωπίσατε.
    Δεν μου είναι σαφής ο ισχυρισμός σας, πώς σας επέβαλαν με το ζόρι γνώμη;
    Για να το θέσω πιο βοηθητικά: τι κάνει τον διάλογο "όμορφο" στα δικά σας μάτια; Τι δεν τον (σας) "περιορίζει";
     
  9. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Ελεύθερα, χωρίς περιορισμό  
     
  10. mystique

    mystique Owned Premium Member Contributor

    Καλή μου τίποτα, μα τίποτα, ΜΑ ΤΙΠΟΤΑ, δεν μπορεί να σε βάλει κάτω αν δεν έχεις τη νοοτροπία του ηττημένου.
    Όλα στη ζωή είναι, και αν και αυτή είναι γνωστή καριόλα, παρόλα αυτά είναι μικρή, είναι μία και ειναι όμορφη!
    Καλές χρυσές και άκρως απαραίτητες οι ανασυγκροτήσεις και οι νηνεμίες, αλλά όχι οι παραιτήσεις…ναι; 

    Πάρε κι ένα δυνατό χορευτικό από μένα για να σου φτιάξει η διάθεση and LET S GET LOUD!!!

     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Τι με κρατάει εδώ,χμ, να διαβάζω την @estelwen ❤️.

     
  12. Kenshi

    Kenshi New Member

    @estelwen

    Αφέθηκε να εννοηθεί οτι λόγω της νέας μου παρουσίας εδώ, οι απόψεις μου δεν μετράνε, ενώ κάποιος με πολύχρονη παρουσία στην κοινότητα σίγουρα έχει την σωστή γνώμη.