Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ο λόγος που μπήκατε φόρουμ και τι σας κρατάει εδώ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος VUCINIC, στις 16 Σεπτεμβρίου 2016.

  1. rea..

    rea.. Contributor

    Παρακαλώ να σταματήσει αυτό το επικίνδυνο παραστράτημα υγείας πάραυτα. Ανώμαλες!  
     
  2. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Για να θωρείς το ούτε καν μισό χιλιόμετρο τη μέρα ως παραστράτημα υγείας, θα πρέπει να 'σαι χειρότερη μοσχάροβα από του λόγου μου... οπότες σε ζητώ για σύμφωνο τεμπελοβίωσης  
     
  3. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Γραψτους όλους στα παλιά σου τα παπούτσια και ασχολήσου μόνο με ότι σε ευχαριστεί
     
  4. rea..

    rea.. Contributor

    χαχαχαχα Κοπριταρχία/υπνοταγή!
     
  5. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    @Kenshi εάν σας ενδιαφέρει η γνώμη μου, η εδώ παρουσία σας είναι αξιοπρεπεστατη. Μόνο θα κερδίσετε.
     
  6. Kenshi

    Kenshi New Member

  7. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Μπήκα για να μάθω περισσότερα για ένα κομμάτι μου και την εξέλιξη του.
    Έμεινα γιατί κρατιέμαι μακρια από τους ανθρώπους (με σπάνιες εξαιρεσεις) αν και μ αρεσει πολύ να τους μελετάω (κι εδω εχει πολύυυυυ υλικό), γιατί μου φαίνονται πιο βαρετα τα σοσιαλ μίντια, και για να εκμεταλλευτώ το 20αρικο που έδωσα για να γίνω premium.
    Α ναι, και να φτάσω καποτε τα 2000 πόστς. 7 χρονια και δεν τα έχω καταφέρει ακόμα.
     
  8. Peripatitis

    Peripatitis New Member

    Μπήκα κατόπιν παρότρυνσης μια πολύ καλής φίλης μου και θεωρώ ότι αρχίζω να ενσωματώνομαι, να ενημερώνομαι και να αισθάνομαι πιο οικεία σε αυτό το περιβάλλον...και προσωπικά για μένα , είναι σημαντικό...
     
  9. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Βάση του πρώτου σας μηνύματος μπήκατε για να κάνετε και καμία γνωριμία.
     
  10. Dom_Apache

    Dom_Apache Regular Member

    Συλλογή πληροφοριών
     
  11. I love bdsm

    I love bdsm New Member

    Μπήκα στο φόρουμ πριν 3 χρόνια με σκοπό να μάθω πράγματα και να ψάξω αυτόν τον χώρο καλύτερα. Εννοείται βέβαια και για να γνωρίσω άτομα που θ ανταλλάξουμε φετίχ και απόψεις αλλά και να βρω αυτό που ψάχνω καθώς είναι πολύ δύσκολο στο μέρος όπου βρίσκομαι
     
  12. Φενριρ....

    Φενριρ.... Regular Member

      σορρυ αλλα δακρυσα