Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ο λόγος που μπήκατε φόρουμ και τι σας κρατάει εδώ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος VUCINIC, στις 16 Σεπτεμβρίου 2016.

  1. Stoudio

    Stoudio New Member

    Για να μαθαίνω να εμπνέομαι και να πράττω κατάλληλα . . .
     
  2. Dr. Switters

    Dr. Switters New Member

    Η καραντίνα  
     
  3. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Εγώ πάντως μπήκα αρχικά, όπως και στο πάλαι πότε #BDSM Castle, για το τζέρτζελο.

    Έμεινα γιατί εδώ έχω γνωρίσει αρκετούς ενδιαφέροντες ανθρώπους, έχω συναντήσει ενδιαφέρουσες απόψεις και και φυσικά υπάρχουν και τα Σ/Κ -τώρα είμαστε σε περίοδο extended Σ/Κ- όπου υπάρχει άφθονο το τζέρτζελο.

    Win-win!
     
    Last edited: 28 Μαρτίου 2020
  4. deppie_cd

    deppie_cd Regular Member

    Για να μάθω αυτό που φώναζε ότι ήθελε το κορμί μου και η ψυχή μου... και για να το ξέρουν αυτό κι άλλοι....
     
  5. Ματίλντα

    Ματίλντα Regular Member

    Βασικά πέρασα απ' έξω, είδα φως και μπήκα.   Όμως, η kinky πλευρά του εαυτού μου βρίσκει το φόρουμ εδώ μέσα πολύ   και έτσι το επισκέπτομαι τακτικά πλέον.  
     
  6. Είχα μπει αρχικά έχοντας στο μυαλό μου πως θα είναι μια ενδιαφέρουσα ανταλλαγή απόψεων, ένας ευχάριστος τρόπος να χαλαρώνω σε στιγμές πίεσης και να μάθω πολλά μέσω των διαφόρων νημάτων. Βέβαια με είχαν πληροφορήσει παλαιότερα μέλη ότι τα πράγματα είναι τελείως διαφορετικά, με ελάχιστα άτομα να αξίζουν, για να συζητήσει κανείς σοβαρά. Οπως αποδείχθηκε εν καιρώ, τα παλαιότερα και σοφότερα μέλη είχαν δίκιο.
     
    Last edited: 28 Μαρτίου 2020
  7. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Θέλεις να μας εξηγήσεις γιατί τα πράγματα είναι τελείως διαφορετικά ;

    Γιατί και :
    -> ενδιαφέρουσα ανταλλαγή απόψεων έχει,
    -> ένας ευχάριστος τρόπος να χαλαρώνει κανείς σε στιγμές πίεσης είναι
    -> Και να μάθει κανείς πολλά μέσω των διαφόρων νημάτων μπορεί.

    Εφόσον θεωρείς ότι το φόρουμ δεν πληρει τα στάνταρ σου, πάτα το ντιλιτ και φύγε.
    Ως παλιο μέλος που έχω πάει και σε 2 -3 συγκεντρώσεις μια χαρά είναι όλοι και καθένας με την λόξα του
    Απορώ πια παλιά μέλη σου έδωσαν τέτοιες πληροφορίες.
     
  8. Νιώσατε προσβεβλημένος ή ότι ανήκετε σε μια αόριστη ομάδα όσων δεν αξίζουν να ασχοληθεί κανείς; Ο καθένας έχει τις προσλαμβάνουσες του και είχα την εντύπωση ότι μπορεί να τις εκφράζει ελεύθερα εδω μέσα, χωρίς να του υποδεικνύουν το delete and go.
     
  9. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    φιλικη συμβουλη μη βαζεις τον πηχη σε υψος που δεν μπορεις να τον φτασεις  
     
  10. Δεν είστε σε θέση να μου δίνετε φιλικές συμβουλές. Αν κρίνετε και εσείς ότι είστε ένας από όσους έχουν υποστεί κάποια προσβολή, μπορείτε να απευθυνθείτε στους υπεύθυνους για να δηλώσετε τη δυσφορία σας και να σβήσουν το σχόλιο μου.
     
  11. MrEntropy

    MrEntropy Regular Member

    Διακρίνοντας ένας ρομαντισμό στον τρόπο σκέψεις σου,
    πράγμα το οποίο πιθανό να πηγάζει από λογοτεχνικές
    επιρροές, θα σου πρότεινα να διαβάσεις ένα πολύ ενδιαφέρον
    βιβλίο "Οι βασικοί νόμοι της ανθρώπινης ηλιθιότητας".

    Ακόμα και στο "ανώτερο" club των νομπελιστών, θα βρεις
    οποιαδήποτε χαρακτήρα!!


    υγ. το παραπάνω, το βρίσκεις εύκολα και σε pdf
     
  12. Μα σε όλες τις ομάδες βρίσκεις όλους τους χαρακτήρες. Ευχαριστώ για τη λογοτεχνική πρόταση.