Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ο λόγος που μπήκατε φόρουμ και τι σας κρατάει εδώ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος VUCINIC, στις 16 Σεπτεμβρίου 2016.

  1. Master_Apprentice

    Master_Apprentice Regular Member

    Το forum μου το έδειξε μια πρώην μου, πιο ψαγμενη από εμένα, εγώ τότε απλά ήξερα ότι έχω κάποια φετίχ χωρίς να μπορώ να τα ονοματισω.

    Για να είμαι απόλυτα ειλικρινής γράφτηκα όταν ήμουν φαντάρος. Ευχαριστώ greek bdsm που έκανες τόσο πιο υποφερτή τη θητεία μου!

    Ε μετά έμεινα φυσικά....
     
  2. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Σοβαρά τώρα ; Ηρθες στο φόρουμ να μας πεις ότι η πλειοψηφία δεν αξίζει και μάλιστα συμφωνείς με την διαπίστωση των παλιών ( ; )
    Και που την ξέρεις εσυ την πλειοψηφία ; Εχεις βγεί με κόσμο ; Εχεις πάει στις συγκεντρώσεις ;
    Και που ξέρεις εσυ ποιος είναι παλιός και ποιος νέος και τι αξία έχει στο κάτω κάτω στο βδσμ ;

    Και δεν ξέρεις και απαξιώνεις, γιατί αν ήξερες, τέτοια δεν θα γράφες.

    Εχει και αλλού, γράψου εκεί να γουστάρεις.
     
  3. MrEntropy

    MrEntropy Regular Member

    Η αλήθεια είναι όταν γράφτηκε είχε λογοτεχνικό/φιλοσοφικό χαρακτήρα.
    Τότε η γνωστική επιστήμη έκανε τα πρώτα της βήματα. Σήμερα, σιγά σιγά,
    αρχίζει και επιβεβαιώνεται.
     
  4. Μπορείτε κάθε στιγμή να στραφείτε στους διαχειριστές για να σβήσουν το σχόλιο που τόσο κατάφωρα σας θίγει
     
  5. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    A demonstration of the power of the true Σ/Κ even within an extended Σ/Κ!
     
  6. sw

    sw

    α)Εγω εδω ημουν. Αυτο αργησε να ερθει.
    β)Τα προσωπικα μηνυματα.
     
  7.   
     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    ὅπερ ἔδει δεῖξαι
     
  9. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    λοιπον παρε μερικες βαθιες ανασες ξαναδιαβασε καλα τα τελευταια σχολια και μετα πες ποιος φαινεται προσβεβλημενος
    οσο για το αν ειμαι σε θεση να κανω οτιδηποτε να εισαι σιγουρη πως εισαι πολυ μικρη για να μου πεις τι μπορω να κανω και τι οχι  
     
  10. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Θα στραφώ σε εσένα, έχοντας την ελπίδα ότι θα επανορθώσεις μόνη σου, διότι είσαι νεαρά

    -> Ζήτα ένα ταπεινά συγνώμη, με ένα διορθωτικό ποστ, σε όλο το φόρουμ που έχουμε την τιμή να μας φιλοξενεί,για την προσβολή της υπόληψης της πλειοψηφίας των μελών.
    -> Ανέβασε μια σεξι, πολλά υποσχόμενη φωτογραφία στις προσωπικές φωτο μελών.

    Και εγώ προσωπικά θα σε συγχωρήσω για αυτό το ατόπημα.
    Αν η φωτο είναι καλή ίσως συγχωρεθείς και από άλλα σεβάσμια μέλη.

    Αλλιώς έχουμε πρόβλημα 
     
  11. Θα σας δυσαρεστήσω, αλλά :
    1) Έχω ήδη πάρει την απόφαση μου να ακολουθήσω την εξαιρετική συμβουλή σας να πατήσω διαγραφή και να αποχωρήσω από το φόρουμ
    2) Πάντα υπερασπίζομαι με σθένος τις απόψεις μου και δεν υποχωρώ, όταν κρίνω πως είναι σωστές.
     
  12. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Βεβαίως, όλοι, και εσείς και όλοι οι υπόλοιποι.
    Γιατί; Μόνο εσείς θα μπορείτε, πώς το είπατε, να εκφράζετε ελεύθερα εδώ μέσα τις προσλαμβάνουσές σας;