Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ο λόγος στα κροσακια...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος pink_butterfly, στις 31 Μαϊου 2019.

  1. joahnna

    joahnna New Member

    Εσυ το ήθελες εγω οχι κι επειδή ο πατέρας μου ο θεό να τον κάνει ήταν της ίδιας συνομοταξίας βίαιος λουρί ξύλο με βραμενη σανίδα κρύο μπάνιο και μετα στο χιινι μέχρι να κοκκινισω απο το κρύο γυμνός καιπολλα αλλα που θέλω μέρες μόνο να γραφω
     
  2. AmateurGuy

    AmateurGuy New Member

    Και μετά φοβάσαι ότι θα κατηγορήσουν εσένα που δεν ενοχλείς και κανέναν?
     
  3. Χμ... φυσικά θα συμφωνήσω μαζί σου γιατί δεν έχω δικαίωμα να διαφωνήσω αφού ευχαριστιέται η ψυχή σου.

    Με τι έχουν σχέση οι φαντασιώσεις σου γλυκό μου;
     
  4. deppie_cd

    deppie_cd Regular Member

    Σίγουρα πάντως με τις κακοποιήσεις  
     
  5. Δηλαδή; Τι έχουν οι φαντασιώσεις σου;
     
  6. deppie_cd

    deppie_cd Regular Member

    Βιασμούς και εξαναγκασμούς... όχι και πολύ πρωτότυπα ε
     
  7. deppie_cd

    deppie_cd Regular Member

    Δεν βλέπω μεγάλη συμμετοχή πάντως... κρίμα
     
  8. Εγώ ψιλοσκεφτομαι να την κάνω κι απ'το σάιτ σιγά σιγά
     
  9. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Βρήκες προδέρμ αλλά όχι αγάπη ?
     
  10. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Αντί να αποχωρήσεις, δοκίμασε το κουμπάκι ignore και θα με θυμηθείς.
    Ως προς το νήμα, μάλλον το crossdressing δεν είναι "άθλημα" στο οποίο επιδίδονται πολλοί εδώ μέσα. "Περίφραξες" και το νήμα από το εισαγωγικό post μόνο στους crossdressers ( συγνώμη, αλλά δεν εκφράζει όλους τους cross η χρήση του θηλυκού ), δεν είναι τόσο απίθανη η χαμηλή συμμετοχή ( αν το άφηνες ανοιχτό σε όλους, τουλάχιστον θα γινόταν τζέρτζελος. Όχι ότι δεν θα γίνει, άσε λίγες ώρες/μέρες ακόμη και αν δεν έχουν τι άλλο να ξεμπουρλέψουν, παίζει να πιάσουν και το δικό σου νήμα   )
     
  11. Δεν είναι θέμα ignore καλέ μου αλήθεια. Μάλλον δεν ανήκω εγώ εδώ, δεν ξέρω βέβαια αν είχα φώτο προφίλ τον κ@λο μου και δήλωνα το μεγαλύτερο π@υτανάκι της Αθήνας πόσες αφέντρες/ αφέντες θα με πλησίαζαν ή και άλλα απλά μέλη, αλλά δεν είμαι τέτοιο οπότε απορία θα μου μείνει χα χα χα. Ψιλοξενέρα πάντως.
     
  12. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Στην θέση σου θα δήλωνα futanari (αρσενικό γιατί τα θηλυκά έχουν και τα δύο γεννητικά όργανα), κάτι ξεχωριστό που είμαι σίγουρος ότι θα συναρπάσει.

    Αλλά αν είναι τόσο εύκολο όσο λες, γιατί δεν δηλώνεις πουτανάκι (το φόρουμ αφορά ενήλικους και θεματική που επιτρέπουν τέτοιες λέξεις δεν χρειάζεται το @) να ορμήσει το πλήθος και αφού βρεις αυτό που ψάχνεις να το ξαναγυρίσεις σε καλό κορίτσι ?