Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ο λόγος στα κροσακια...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος pink_butterfly, στις 31 Μαϊου 2019.

  1. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Είδες πως κατεβαζεις το επίπεδο σου, τώρα που αρχίζεις και πιστεύεις ότι από εδώ μέσα δε θα πάρεις αυτό που θελεις?

    Επειδή καλώς ή κακώς αρκετοί εδώ μέσα έχουν μια σχετική εμπειρία πάνω στους ανθρώπους και στις αντιδράσεις τους, η μη συμμετοχή τους ήταν (και) ένα άτυπο τεστ ως προς τον χαρακτήρα σου....

    Τα γλυκόλογα ξέρεις δε μαγευουν κάποιους που διαβάζουν ανάμεσα από τις γραμμες.
     
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Κοίτα, με κάθε ειλικρίνεια και συμπάθιο στην ηλεκτρονική σου περσόνα. Αν σε "πικραίνει" ή ξενερώνει η έλλειψη αλληλεπίδρασης στο συγκεκριμένο νήμα.
    Ή σε ξενερώνουν τα κλασικά εικονογραφημένα ( λέγε με εκτροπές, ηλεκτρονικές ξίνες, "καταδιώξεις" συνεπικουρούμενες απ' τις μέχρι χασμουρητού βαρετές και μέχρι εμέτου τετριμμένες προσπάθειες εξίσου ηλεκτρονικού σπασοκαρυδισμού ), μπορώ και να καταλάβω.
    Πάντως την τελευταία φορά που διάβασα τα περί "διακηρήξεως" του συγκεκριμένου μη-τόπου, έγραφε φόρουμ, όχι τόπος που σώνει και ντε θα βρεις/σε πλησιάσει κάποιος/α, για να "παίξεις" live.
    Άρα, δεν φταίει το μέρος per sé, αλλά οι προσδοκίες με τις οποίες κάποιος/α το φορτώνει.
    Ότι συμβαίνει δηλαδή και στον έξω κόσμο.
    Και πίκρες ή "πίκρες" του είδους, καθώς και ξενερώματα που οφείλονται στην μη ικανοποίηση προσδοκιών, ξανά με κάθε σεβασμό και συμπάθιο, αυτά δεν τα καταλαβαίνω μπιτ. Κολοκυθόπιτα μου θα μου πεις και θα έχεις δίκιο.
    Τέσπα, μην σε ζαλίζω άλλο, τώρα που να βρήκα λίγο χρόνο και κυρίως την όρεξη, πάω να ρίξω ένα γυάλισμα στις γόβες μου ( δεν κάνω πλάκα ), που έχουν αραχνιάσει.
     
  3. Σται γόβαι σου??? Εσύ κοτζάμ τσολιάς...γόβαι???   αστειεύομαι ... Να πας λεβέντη μου, να πας! Κι εγώ κάνω μια αγορά τώρα ονλάιν...καλά έχω πάθει πλάκα με τα καλούδια που βρήκα.

    *για τα υπόλοιπα που έγραψες, έχεις σε όλα δίκιο. Το θέμα είναι ότι είμαστε σε ένα χώρο συγκεκριμένο. Σε άλλα σάιτ απλών γνωριμιών ή σεξοκατάστασης δεν έχω παράπονο αλλά δεν είναι αυτό που θέλω. Γι αυτό και έχω προφίλ εντό.  
     
  4. tithon

    tithon Contributor

    δεν δώσατε attention, αλήτες.
     
  5. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Δεν είναι θέμα ούτε ανήκειν ούτε πουτανακιοδήλωσης ούτε καν κωλοέκθεσης...
    Είναι απλώς θέμα ικανότητας αντίληψης αυτού που λέμε ευρύτερο περιβάλλον.
    Το "εδώ είναι αυξημένες οι πιθανότητες να βρω κάποιο άτομο, που να πλησιάζει τα θέλω μου" στη πραγματικότητα ισοδυναμεί με το να βρεί ένα άτομο το ταίρι του στο σούπερ-μάρκετ: φυσικά και μπορεί να προκύψει κάτι τέτοιο, δεν αποκλείεται.
    Αυτό που θα σε χάλαγε είναι να μη βρείς στο σούπερ-μάρκετ ρύζι, απορρυπαντικό ή κοτόπουλο.
    Όμως αν νομίζεις πως το άτομο που θα ήθελες να βρεις, εδώ ή οπουδήποτε, είναι ρύζι, απορρυπαντικό ή κοτόπουλο, είναι εύλογο να απογοητευτείς, στο σκεπτικό πως οι "μεγάλοι" σχετικά "χώροι" -από φέισμπουκ έως γκέι-μπαρ- καθώς και οι πιο "εξειδικευμένου" προσανατολισμού -όποιος και νάναι ο προσανατολισμός τους, από φιλοτελισμό μέχρι ζωοφιλία- δεν μπορεί παρά να αποτυπώνουν, ως υποσύνολο, την ευρύτερη κοινωνική συνισταμένη, ασχέτως των όποιων συμφραζομένων.
    Ξες, στο δάσος μπορεί να υπάρχουν κουνέλια, αλλά το να πάρεις την τουφέκα να τα κυνηγήσεις, δεν σημαίνει πως το μεσημέρι θα φας κουνέλι, μάλλον με κονσέρβα ντολμαδάκια θα τη βγάλεις.
    Αγορασμένη από τα ράφια του σούπερ-μάρκετ, σ' αρέσει ή όχι (η κονσέρβα)...
    Αυτή μπορείς ν' αγοράσεις, αυτή "αγοράζεις" και τρως. Την κονσέρβα.
     
  6. Και σου μένει και το κονσερβοκούτι μετά  
     
  7. gazza

    gazza Regular Member

  8. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Οι φορτισμένες συναισθηματικά διαπιστώσεις αποτυπώνουν μπλοκάρισμα, δεν είν' κακό, αρκεί να πα'αίνουμε το πράμα παρακάτω...
    Αααα... και το κονσερβοκούτι στην ανακύκλωση...  
     

  9. Χμμμμ... @cadpmpc ... Συλλογισμός τώρα...  ... Αναλογιζόμενη τον κρεατοφάγο να τρώει ποπ κορν, μάλλον καλύτερη η κονσέρβα! χα χα χα χα χα
     
  10. nancycd

    nancycd New Member

    Εμένα πρωσοπικα το ντύσιμο με κάνει και νιώθω εντελώς διαφορετικά
    Μου άρεσε που δεν είμαι ο εαυτός μου ,που μεταμορφώνομαι σε μια γυναίκα
    Υπό άλλες συνθήκες θα σκεφτομουν ακόμα και την αλλαγή φύλου
    Δεν θεωρώ πως είμαι στα «επείγοντα περιστατικά» αλλά σίγουρα το χω σκεφτεί πολλές φορές ότι θα ήθελα να «αλλάξω»
     
  11. Chantalhjils

    Chantalhjils I don’t have a dirty mind, but a sexy imagination.

    Χαχα πολυ ωραια και σωστη (με το δικο μου σκεπτικο) απαντηση!
    Ποτε μην αφηνεις τις γοβες να αραχνιαζουν! Ντροπηηηη α πα πα πα :-D Κι αν βαριεσαι να το κανεις, φωναξε κανεναν αλλον :-D
     
  12. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Κάποια πράγματα είναι - για μένα πάντα - προσωπική υπόθεση και δεν επιτρέπω σε κανέναν να μου τ' αγγίξει. Η οικογένεια μου, η τιμή μου, ο καφές μου και οι γόβες μου.
    Άρα, το γυάλισμα τους είναι δική μου υπόθεση. Σε κάθε περίπτωση όχι απλά έχουν πια αραχνιάσει, αλλά έχουν πιάσει μάκα. Δεν πειράζει, σημαίνει ότι αν και όταν μου ξαναέρθει η όρεξη, θα τις καθαρίσω με το κομπρεσέρ χαχα