Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ο πρωτος μου ερωτας!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Mirella_trans_Domme, στις 12 Αυγούστου 2008.

Tags:
  1. ccchhh

    ccchhh New Member

    εγώ στις πρώτες τάξεις του Δημοτικού αγαπούσα το Δ. και τον βοηθούσα στα μαθήματα αλλά όταν στις τελευταίες τάξεις του Δημοτικού ήρθε ο Π. τον ερωτεύτηκα αμέσως χωρίς εκείνος να ξέρει τίποτα
    τον ξανάδα μετά στο Λύκειο όπου εξακολουθούσε να μου αρέσει
    τέλος τον είδα πρόσφατα με την οικογένειά του τη σύζηγό του και τα παιδιά του και νομίζω πως μου πέρασε 
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Ο πρωτος μου ερωτας!


    Aσχημο αυτο!
    Οι συμμαθητες μπορει να ειναι και φιλοι. Ειναι τραγικο μετα απο χρονια να βρεθεις καπου με τον διπλανο σου στο θρανιο και να μην αναγνωρισει ο ενας τον αλλον.
    Εμενα οι συμμαθητες μου με αναγνωριζουν, με χαιρετουν, πως να με ξεχασουν????
    Υποκινουσα ανταρσιες, μπουγελωνα καθηγητες, συμμετειχα σε καυγαδες φασκελωνοντας και χαστουκιζοντας, ημουν ενα ενεργο και φιλησυχο ατομο μεσα στην σχολικη κοινοτητα. 
     
  3. s/m

    s/m Regular Member

    Απάντηση: Ο πρωτος μου ερωτας!

    μπααα δεν χαλιεμαι.πιστεψε με. ειναι κατι που το εχω αποδεχτει. 
     
  4. xXmasterXx

    xXmasterXx New Member

    isnogood με συγκινησες.. φανταζομαι εν μερει πως ενιωθες τοτε και πιστευς οτι και τωρα ακομα οταν το σκεφτεσαι θα τα μελανγχολεις εκεινα τα χρονια..

    Εμενα στο Δημοτικο που ερωτευτηκα μια Ευη. Μια μερα ειχαμε εκλογες για 5μελες στο τμημα η κατι τετοιο. Και εβαλα το ονομα της στην ψηφο παρολο που δεν ηταν υποψηφια και το εμαθα μετα οτι δεν ηταν υποψηφια... Αχ.... αυτα τα παιδικα χρονια... ασ ειμαι 22-23 και παλι θελω να γυρισω σε εκεινα τα χρονια!
     
  5. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Ο πρωτος μου ερωτας!

    πνευματικα μπορεις...
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ευη ελεγαν την ξαδελφη μου πριν γινει τελικα Βαγγελης!!!!!!!!!!!!!!!!  
     
  7. cider

    cider Kitchen master

    Κοίτα να δεις γυρίσματα που έχει ο χρόνος! Είμαι 42-43 και θέλω να γυρίσω σε εκείνα (22-23) τα χρόνια.
     
  8. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    δεν ξερω γιατι ο πρωτος μου ερωτας σκεπαστηκε απο ενα πεπλο ψυχρης αμνησιας ....
    δεν ξερω αν αυτο αλαξε το μελλον μου και μου απαγορεψε να νιωσω τον ερωτα ξανα με ανταλαγμα τις εικονες που ειδα και τις περιπετειες που εζησα μονος ...
    δεν ξερω αν ολα αυτα δεν ειναι παρα ενα σχολειο για να τον ζησω σωστα στο μελον ...
    αυτο που ομως ξερω ειναι πως η καρδια μας στον νυχτερινο ουρανο της , εχει χωρα για πολλα αστερια , μα μοναχα μια θεση για φεγγαρι ....
    ισως να μην ειναι το δικο μας φεγγαρι ... αυτο που διαλεξε ο θεος για να φωτισει τα βηματα της ζωης μας ...
    ισως να ειναι φεγγαρι αλλου ουρανου , που για λιγο βρεθηκε στον δικο μας απο τα καμωματα της ζωης που τρεχει ξεφρενα στο αυριο ...
    ... χμ ... Ερχεται ο ερωτας με προσωπο δανεικο ; , ανηκει σε αλλον αυτο που φωτισε την νυχτα της δικης μου καρδιας ; ..... αραγε αρμενιζουμε με μια πιρογα τις ωρες που αγριευει η βροχη ; ..... και αν πριν προλαβω τρεις να σε αρνηθω και σκουριασε το κλειδι του παραδεισου , γιατι ποτε δεν αφησαμε την πορτα του ανοιχτη ; ετσι βρε αδερφε .. μηπως και το χαναμε το κλειδι ... αλωστε ποιος θελει να κλεψει εναν παραδεισο για να χρειαζεται κλειδι η πορτα του ; .....
    Που εισαι ρε μαλακα και τι μορφη θα εχεις για μενα επιτελους ; .... θα μπορουσαμε ευλογα να πουμε σε ωρα αδυναμιας και αγανακτησης ... και μετα θα ζητουσαμε συγχωρεση απο τον Θεο μας ...   ..
    Ποσο διαρκει ο ερωτας ; ... συμφωνα με την Shirley Basey υπαρχει η αποψη πως :
    How long does it last?
    Can love be measured by the hours in a day?
    I have no answers now, but this much I can say
    I'm going to need him till the stars all burn away
    And he'll be there
    ενδιαφερουσα αν σκεφτεις πως χωραει την βεβαιοτητα της αιωνιοτητας μεσα σε μια απλη αβεβαιη στιγμη της ημερας για τον αν θα ειναι ωρα ή μερα ....

    η πρωτη αγαπη , εξ ορισμου εξαπατηθηκε .... ηταν η πρωτη και οχι η μοναδικη ...
    θα μπορει να μας εμπιστευτει ξανα ; ... ή ηταν για να μας εκπαιδευσει σε κατι ακομα ποιο δυνατο .... ?
     
  9. gr_notos

    gr_notos New Member

    Τρίτη ή Τετάρτη δημοτικού. Τα είχα με την αδερφή ενός φίλου του αδερφού μου. Ήμασταν συμμαθητές στο σχολείο και οι γονείς μας κάνανε παρέα. Ο αδερφός μου με πείραζε συνέχεια ότι θα το πει στον αδερφό της και εγώ φοβόμουν και έκλαιγα. Είχαμε βρει και ένα παραμελημένο δωμάτιο στην ταράτσα μιας πολυκατοικίας της γειτονιάς το οποίο συνέχεια το συμμαζεύαμε και κάναμε πως ήταν το σπίτι μας. Βέβαια μετά από χρόνια καταλάβαμε γιατί το δωμάτιο το βρίσκαμε πάντα άνω κάτω. Τα βράδια γινόταν στέκι για χρήστες. Any way...πάντως με πήγατε και μένα αρκεταααααά χρόνια πίσω!
     
  10. memistress

    memistress Regular Member

    τριτη γυμνασιου 4 χρονια μαζι χωρισαμε κ ακομα με ποναει...το αστειο ειναι το οτι το παλικαρι αν κ μετα απο συνολικα 5 χρονια μετα το χωρισμο ειναι ακομα μονο σ του...λει πως ειναι πολυ υψηλα τα γουστα τ κ δεν εχει αποκτησει ακομα αυτο π θελει ...περιμενει την anjelina jolie...εγω κ τα μοντελα...αχ ποναει...γιατι οσους ειχα ηταν η' μαλακες η' καμενοι?
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Απάντηση: Re: Ο πρωτος μου ερωτας!

    Ο καθενας παιρνει αυτο που του αξιζει τελικα...  keep going.
     
  12. vautrin

    vautrin Contributor

    ολίγον βανίλια το νήμα ή κάνω λάθος;