Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ο φάλαγγας (δεν είναι η φάλαγγα)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Angel, στις 28 Ιουλίου 2005.

  1. Master Electro-pain

    Master Electro-pain Staff Member

    Πέραν των αστεϊσμών, η κάμψη έντονων αντιδράσεων, πολλές φορές, απαιτεί κάτι παραπάνω από ένα βράδυ όρθιας (και όχι... ξαπλωτής ή ανάποδης) ακινητοποίησης.
    Συνήθως, ένα ή δύο εικοσιτετράωρα, αρκούν!

    Όσαν αφορά, τώρα, ομολογία και όχι κάμψη αντίδρασης, η εμπειρία μου λέει πως τίποτε δεν μπορεί να συγκριθεί με ένα καλό electro interrogation!
     
  2. Brt

    Brt #ολαπολυ

    nope...η δικη μου εμπειρία λέει ότι το χειρότερο interrogation ever έγινε με...tickle fetish. Καλά δεν με έχουν κάνει και ψητή, αλλά ανάμεσα e-stim και ανελέητο γαργαλητό (ως μέσο βασανισμού), e-stim anytime. @Stelios Tick (ορίστε σε βρηκα)  
     
  3. Master Electro-pain

    Master Electro-pain Staff Member

    Να είστε σίγουρη πως δεν αναφερόμουν σε... e-stim!
    Περισσότερο στο αντίθετο του:
     
     
  4. Stelios Tick

    Stelios Tick New Member

    Απίστευτη !! Δεν είμαι μόνο εγώ παρατηρητικός τελικά ..
     
  5. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Μπορώ να σκοτώσω άνθρωπο αν με γαργαλεψει, μου βγαίνουν απίστευτα επιθετικά ένστικτα.
     
  6. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Με τρομάζετε λιγουλάκι.
    όχι αν είσαι δεμένη  
     
  7. Master Electro-pain

    Master Electro-pain Staff Member

    I hear that a lot...  
     
  8. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Μπορώ να το επιβεβαιώσω <×>
     
  9. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Δεν νομίζω πως θα υπάρξει ποτέ Πρέμα (για όσους την θυμούνται) σε ανάλογα ρεφλέξ..!
    Α πα πα πα..!
     
  10. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Αν και με συσκευή tens από τα lidl αλλά με μία καλή κλίμακα από το γαργάλημα στην σοβαρή ενόχληση και μετά στον πόνο.

     
     
  11. Διαβολική ιδέα!
     
  12. netvan

    netvan Σαδομαζοχιστικα παιχνιδια

    Και εμενα μου αρεσει παρα πολυ το μαστιγωμα στις πατουσες αλλα και κερι κ.α. Απλα δε βρισκω καποιον Αθηνα