Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ο vanilla, εγω, η γυναικα του και 2 αγνωστοι.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Mirella_trans_Domme, στις 1 Αυγούστου 2008.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ειναι μια κωμικη εμπειρια που μου συνεβη λιγα χρονια πριν.
    Ο Α. ηταν δικηγορος και μαλιστα παντρεμενος. Εμενε καπου στα νοτια προαστεια της Αθηνας και καθε Τεταρτη και Παρασκευη συναντιομασταν και πηγαιναμε σε ενα ξενοδοχειο κοντα στην λεωφορο Αλεξανδρας.
    Παντα στο ιδιο και παντα στις 10:30 το βραδυ.
    Συχνα ο Α. μου ελεγε πως η γυναικα του κατι υποψιαζοταν μολονοτι φροντιζα να μην φορω αρωμα και να τον ελεγχω (κραγιον η μεικ απ) που μπορει να ειχε ξεμεινει πανω του παρ'ολο το μπανιο που εκανε μετα.
    Ηταν ερωτευμενος και οποτε συναντιομασταν μου ερχοταν με κουκλακια, αρκουδακια κλπ σαν δωρο.
    Ετσι ενα βραδυ πηγαμε στο συγκεκριμενο ξενοδοχειο και υστερα απο ο,τι εγινε ετοιμαστηκαμε να φυγουμε.
    Οταν, ενω διναμε το κλειδι στην reception νοιωθω το χερι του να με αρπαζει απο το μπρατσο σφιχτα και εντρομος να μου λεει, "οχι γαμωτο, η γυναικα μου απ' εξω"!!!
    "Φυγε, βγες εξω, αστο πανω μου" ψιθυρισα, κοιταζοντας δεξια-αριστερα.
    Στο σαλονακι ενα ζευγαρακι επινε ποτο μαλλον για να χαλαρωσουν.
    Αποφασιστικα πλησιασα, εσκυψα, και ειπα στην κοπελλα.
    "Ο,τι κι αν πω, ο,τι κι αν ακουσεις, κανε πως κλαις, κι εσυ (απευθυνομενη στο νεαρο) εισαι ο αντρας μου"!
    Πολυ γρηγορα, περιεγραψα τι συμβαινει, αρπαξα τον νεαρο αγκαζέ, βγηκα απο το ξενοδοχειο κι ετρεξα να πεσω κλαιγοντας και καλα, στην αγκαλια του Α. που μιλουσε διακριτικα αλλα εκνευρισμενα στην γυναικα του.
    "Πως θα γινει? πως θα το ξεπερασω????γιατι σε εμενα?????"
    Η γυναικα του αναυδη με κοιτουσε, πλησιασε, με αγγιξε, και με ρωτησε αν ηξερα τον αντρα της.
    "Κυρια μου, ειμαι μια δυστυχισμενη γυναικα, ειμαι πελατισσα του συζυγου σας και μαζι σημερα πιασαμε τον αντρα μου (τον νεαρο) σε αυτο το ξενοδοχειο σε τρυφερο τετ α τετ με αυτην την τσουλα, (η κοπελια)"
    "Μα νομιζα πως εσεις και ο αντρας μου........." απαντησε εκπληκτη η γυναικα.
    "Κυρια μου, καταλαβαινετε το δραμα μου, τι φανταστηκατε????Πως μπορει να φανταστηκατε κατι τετοιο?" συμπληρωσα.
    Χαχαχαχα, τοτε η συζυγος απευθυνομενη στον αγνωστο νεαρο και στην κοπελια του περασε στην αντεπιθεση.
    "Δεν ντρεπεσαι παντρεμενος ανθρωπος, που οποια σας κουνηθει αμεσως τρεχετε??
    Κι εσυ βρε κοπελλα μου αντε ετσι με οποιον ναναι ελευθερος παντρεμενος, ρωτα να μαθεις πρωτα".
    Πηρε τον αντρα της απο το μπρατσο ενω εκεινος μου ελεγε "θα σας περιμενω στο γραφειο μου για την αγωγη διαζυγιου εφ' οσον το επιθυμειτε".
    Τον πηρε κι εφυγαν.
    Ευχαριστησα το αγνωστο σε εμενα ζευγαρι και με το παραπανω.
    Καναμε πολλα τριο μετα απο εκεινη την ημερα!
    Συναντιομαστε σπανια πλεον γιατι μετακομισαν εκτος Αττικης αλλα κοντα, και γελαμε παντα με εκεινην την βραδυα.
    Τον Α. τον ξαναειδα λιγες φορες ακομη αλλα τελειωσε αδοξα, γιατι δυστυχως δεν ηξερε να "φυλαγεται". 
    Πιστευω πως ο,τι συνεβη εκεινο το βραδυ ηταν καθαρα θεμα τυχης και γρηγορων ανακλαστικων.
    Διοτι....κακα τα ψεμματα, εαν ο Α. δεν ηταν δικηγορος (το πρωτο που σκεφτηκα για να σωσω την κατασταση), δεν ξερω ειλικρινα τι θα εκανα, και κυριως εαν στο σαλονακι δεν υπηρχε ζευγαρακι.
    Αν και.....θα μπορουσα ανετα να "παιξω" την γκομενα του τυπου στην reception και να πω πως ο αντρα της μας επισκεπτοταν γιατι ηταν νομικος μας συμβουλος!
     
    Last edited: 1 Αυγούστου 2008
  2. Worrion

    Worrion Regular Member

    τεληκα ήξερα ότι είμαι απηρος, αλλα με αυτα που διαβαζω εδω μέσα (με καλό τρόπο το λεώ) εσθάνομαι σαν να μην έχω βγει απο το σπίτι.
     
  3. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Ο vanilla, εγω, η γυναικα του και 2 αγνωστοι.

    δεν παιζεσαι..
     
  4. sklavos1977

    sklavos1977 Regular Member

    παρα πολυ εξυπνο
     
  5. Kaveiros

    Kaveiros Regular Member

    Απάντηση: Ο vanilla, εγω, η γυναικα του και 2 αγνωστοι.

    Η γυναικα μονο απο γυναικα μπορει να εξαπατηθει... 
     
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    Ευριπίδειο τέλος ..  
     
  7. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Ο vanilla, εγω, η γυναικα του και 2 αγνωστοι.

    Μάλλον "ευρυπήδειο"...
     
  8. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Απάντηση: Ο vanilla, εγω, η γυναικα του και 2 αγνωστοι.

    Όντως πολύ έξυπνο αυτό που έκανες Mirella_trans_Domme      
     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Για να ειμαι ειλικρινης πιστευω οτι το "καταπιε" ισως γιατι ετσι την βολευε εκεινη την στιγμη.
    Υπηρχαν πολλα που μπορουσε να αμφισβητησει, οπως το οτι πουθενα δεν ευσταθει πως για να παρεις διαζυγιο πρεπει να συλλαβεις επ' αυτοφωρο τον αντρα σου με καποια αλλη γυναικα χρησιμοποιοντας σαν μαρτυρα τον δικηγορο σου.
    Και αλλωστε νομιζω πως η μοιχεια δεν αποτελει πλεον αιτια διαζυγιου.
    Απλα εκμεταλλευτηκα τα οσα κατα καιρους μου ειχε πει ο Α. για εκεινην (αρκετα ακομψο αυτο, δεν κουτσομπολευεις την γυναικα σου με την ερωμενη σου, ειναι μεγαλη κατινιά), οτι δηλαδη ηταν μια απλη νοικοκυρα που εξω απο το σπιτι της δεν ηξερε τιποτε αλλο.
    Ομως την συγκεκριμενη στιγμη επρεπε να τα παιξω ολα για ολα και αν κατσει εκατσε.

    Το επιασα το.............υπονοουμενο κακο νινί.
    Ε, καλα πια, τριο καναμε δεν ηταν πια και το salto mortale! 
     
    Last edited: 5 Αυγούστου 2008
  10. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    εμενα μου εμεινε το αρκουδακι που σου εφερνε για δωρο ... να σε δω με το αρκουδακι αγκαλια και τιποτα αλλο ......    

    οσο για το ζευγαρακι-απομηχανη θεο , υπαρχει παντα και η κλασσικη αμερικανικη λυση : ..... εφοσον δεν σε ειδε ο αλλος να διαπρατεις το εγκλημα (εστω και αν τα στοιχεια το βροντοφωναζουν) , δηλωνεις κατηγορηματικα αθωος και κανεις ακριβα δωρα και πολυ σεξ για τις επομενες μερες
     
  11. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ναι!
    Ενα ασπρο αρκουδακι, 2 στρουμφακια αγκαλισμενα, 3 λουτρινα γατακια,και ενα λουτρινο σκυλακι.
    Τα εχω ολα! 
     
  12. Miranda

    Miranda Regular Member

    Χαχαχαχαχαχα, υποκλινομαι στην ευστροφια σου   

    Αν κ ποσα ζευγαρια σε ξενοδοχειο να πεισεις να κανουν το ιδιο?
    Lucky u