Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΠΟΙΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ Greek BDSM Community Forums

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος astrologman, στις 1 Απριλίου 2007.

  1. astrologman

    astrologman Regular Member

    Η υπαρξη μιας ψηφοφοριας με ζητουμενο το ζωδιο των μελων του club, η επαγγελματικη μου διαστροφη (οικονομολογος) περι στατιστικων αποτελεσματων και η ερασιτεχνικη ενασχοληση με την αστρολογια με ωθησε να εξαγω ορισμενα συμπερασματα από την λιστα των μελων μας.
    Εχουμε λοιπον και λεμε…
    Εως τις 31/3/2007 το club ειχε 587 μελη από τους οποιους :
    Ανδρες 466 απο αυτους ψυχολογιας κυριαρχικης 171
    ..................................................υποτακτικης 205
    ...................................................αδιευκρινιστης 90
    Γυναικες 121 απο αυτες ψυχολογιας κυριαρχικης 36
    ...................................................υποτακτικης 55
    ...................................................αδιευκρινιστης 30

    δηλαδη σε ελευθερη αποδοση αντιστοιχουν σχεδον 5 αφεντες σε κάθε μια σκλαβα (η αλλιως ενας διαφορετικος αφεντης σε κάθε εργασιμη ημερα και το σαββατοκυριακο ξεκουραση…)
    και 6 σκλαβοι για να υπηρετουν μια αφεντρα…


    Προελευση Αθηνα 328
    Θεσσαλονικη 67
    Υπολ Ελλαδα 89
    Εξωτερικο 20
    Αδιευκρινιστη 82

    Και συνεχιζοντας για οσους εχουν καποιο ενδιαφερον για την αστρολογια εξαγοντας το ζωδιο από την ημερομηνια γεννησης που εχουν δηλωσει τα μελη σε συνδιασμο με την κλιση τους


    ...............Ανδρες ................................Γυναικες
    ................Κυριαρχ Υποτακτ Αδιευκρ ......Κυριαρχ Υποτακτ Αδιευκρ...... Συνολο
    Κριοι ........6.............11............2............3............0............2............24
    Ταυροι ......6.............12............4............2............ 1............1............26
    Διδυμοι .....7...............6............6............1............4............4............28
    Καρκινοι ...6.............11............2............2............ 4............1............26
    Λεοντες ....4...............9............1............2............2............0............18
    Παρθενοι ..6...............3............1............0............2............0............12
    Ζυγοι .......9.............10............5............2............ 3............0............29
    Σκορπιοι ...4...............6............8............4............2............1............25
    Τοξοτες ....8...............9...........11...........3............ 3............0............34
    Αιγωκεροι .6...............7............3............0............0............1............17
    Υδροχοοι ..4...............6............2............1............5............1............19
    Ιχθεις ......9...............1............3............1............0............1............15

    Δηλαδη κυριες μου (ή μαλλον σκλαβες μου) αν ψαχνετε για αφεντη θα πεσετε σε ευαισθητους Ιχθεις ή αναποφασιστους Ζυγους και δεν ξερω αν είναι ότι το καλυτερο ενώ εσεις αρσενικα σκλαβακια υπαρχει πιθανοτητα ευτυχως να πεσετε σε διαστροφικη Σκορπινα…
    Καλο και ηδονικο Πασχα…
     
    Last edited: 1 Απριλίου 2007
  2. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: ΠΟΙΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ Greek BDSM Community Forums

    τι?Χρονοδιαγραμμα,δεν εχει? 
    Ενα ευχαριστω για την ερευνα.Ειχα αναγκη τα δεδομενα.Δε λες ομως την αναλογια μεταξυ αντρων κυριαρχικων και αντρων υποτακτικων (για οσους τη βρισκουν ετσι τελοσπαντων  )
    Θα αναμενω απαντηση σας,σας ευχαριστω και παλι!
     
  3. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Απάντηση: ΠΟΙΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ Greek BDSM Community Forums

    wow!

    χαρά στο κουράγιο σου astrologman!!!
     
  4. Maley

    Maley Contributor

    μπραβο κουραγιο!!!
     
  5. Delilah

    Delilah Yes. No.

    Χαρά στο κουράγιο σου!
     
  6. madame A

    madame A Regular Member

    ευγε ευγε
    για το κουραγιο σου και μονο!!!
     
  7. Archon

    Archon sometimes sickness has fun

    απλα κουραγιο.
     
  8. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Δεν υπάρχει ούτε μία Αιγοκερίνα υποτακτική στο site. Είμαι η πρώτη.
     
  9. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: ΠΟΙΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ Greek BDSM Community Forums

    Αντιθέτως, υπάρχουν πάρα πολλοί Τοξότες Κυρίαρχοι...  

    Μήπως ξέρει κανείς που μπορώ να υποβάλω αίτηση αλλαγής ζωδίου;
     
  10. Τhe Enchanter

    Τhe Enchanter Regular Member

    Συγχαρητήρια για τη δουλειά astrologman, εξαιρετική..

    αρα έχουμε σχεδον 5 αφεντες να (εξ) υπηρετούν 1 σκλαβα και 6 σκλαβους για να υπηρετουν 1 αφεντρα…

    Πολύ αδύνατο βρε παιδί μου αυτό το γυναικείο φύλλο..

    Συμφωνείς αιγοκερίνα?
     
  11. gaby

    gaby Guest

    Κι εγώ είμαι αιγόκερως και υποτακτική  
     
  12. zinnia

    zinnia Contributor

    εγω ειμαι σκορπινα βανιλλα