Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΠΡΕΠEI

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 7 Οκτωβρίου 2006.

  1. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: ΠΡΕΠEI


    masterperris,

    Αφου δεν μπορεις να ξεπερασεις το θεμα ορθογραφια,
    Μηπως μπορεις σε παρακαλω να βαζεις εστω κανενα κομα καμια τελεια ?
    Ειναι πολυ δυσκολη η αναγνωση ετσι .
     
  2. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: ΠΡΕΠEI

    anasia{L G} γλυκια μου....
    Ας μην κολλαμε σε λεπτομερειες!
     
  3. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: ΠΡΕΠEI


    Ευα μου ,

    πραγματικα δεν μπορω να διαβασω λεξη απο οσα γραφει ,
    δεν με πειραζει τοσο η ορθογραφια ,
    οσο οτι δεν καταλαβαινω που ξεκιναει και που τελειωνει η προταση
    και φυσικα το νοημα ,τι θελει να πει .


    το σχολιο μου δεν ηταν ειρωνικο .
     
  4. Louis112

    Louis112 New Member

    Απάντηση: ΠΡΕΠEI

    Eπειδη το BDSM εχει να κανει με ενστικτα δηλαδη με τον "κατωτερο" εαυτο οταν εμφανιζεται ο "ανωτερος" εαυτος με την αγαπη, ειναι πολυ πιθανο να μπλοκαριστουν οι συμμετεχοντες στη σχεση και να το γυρισουν φαινομενικα σε vanilla.Αυτο ομως δεν σημαινει τιποτα, δεν χαλαει η σχεση.Απλα δεν το ζοριζεις εκεινη τη στιγμη ουτε το συζητας συνεχεια, χαλαρωνεις κι οπου σε βγαλει.Αφου το BDSM ειναι μεσα σου καποια στιγμη η σχεση θα γινει παλι BDSM. Δυο που αγαποιουνται μπορουν να αγαποιουνται με πολλους τροπους...ετσι το αντιλαμβανομαι
     
  5. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Re: Απάντηση: ΠΡΕΠEI

    Η αγαπη ...καλε μου Louis112 δεν μπαινει σε καλουπια σχεσεων.
    Τι θα πει....(ειναι πολυ πιθανο να μπλοκαριστουν οι συμμετεχοντες στη σχεση και να το γυρισουν φαινομενικα σε vanilla)? Ελπιζω να μην καταλαβα εγω καλα, γιατι ετσι οπως το θετεις μας λες οτι οι αγαπες και ολα αυτα τα συναισθηματα χωρανε μονο στις vanilla σχεσεις - ενω το Bdsm ειναι καθαρα θεμα ενστικτων - ορμων!!!!!
    Κατα την ταπεινη μου αποψη και εμπειρια ομως το Bdsm ειναι πολλα μα πολλα περισσοτερα 
     
  6. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΠΡΕΠEI

    anasia LC Ειμε ΜΑΣΤΕΡ στα ερωτικα μου και γενικα στην ζωη μου μου αρεση να κυριαρχω αλλα δεν εχω παρη το μαστερ στο να γραφω στο κομπιουτερ ειμε σε ερασιτεχνικο επιπεδω αλλα εσυ μην κολας σε αυτα στην ουσια προχωρα συμφωνας με αυτο που εγραψα εστω και αν ταλεπορυθηκες να το διαβασης [αλοστε σου αρεση η ταλεπορια κοριτσακι ετι δεν εινε ] με τη καλη ενοια το λεω ετσι μην παρεξηγηθω
     
  7. Ομοιώς και έγώ φίλτατε δεν μπόρεσα να τελειώσω το MΑΣΤΕΡΟΛΥΚΕΙΟ (aka ΜAΣΤΡΟΛΥΚΕΙΟ) της ορθογραφίας. Eπίσης έμεινα στην 4η σπουδή στα καλλιτεχνικά δεν συνέχισα και έτσι δεν πήρα ποτέ το πολυπόθυτο (χεσμένο τό χω βασικα) ΜΑΣΤΕΡ.
     
  8. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: ΠΡΕΠEI


    コメント無し= no comment ......
     
  9. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Γαμωτο δηλαδη...
     
  10. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: ΠΡΕΠEI


     
     
  11. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Καράβι το φεγγάρι στο σώμα κύλησε
    για άνομα πελάγη κρυφά μας μίλησε
    Με μάτια αναμμένα, με λόγια ανήμερα
    κατάργησα για σένα σταθμούς και σύνορα

    Τι πρέπει, τι δεν πρέπει, στιγμή δε σκέφτηκα
    Εγώ μέχρι θανάτου σε ερωτεύτηκα
    Σε σένανε με πάνε όλα τα βήματα
    κι ας είναι να περάσω σαράντα κύματα

    Καράβι το φεγγάρι μες στο κρεβάτι μας
    τα χάδια μας λυτρώνει και την αγάπη μας
    Σε χάρτες και σε πόλεις με ψίθυρους καρδιάς
    θα καίγονται όσα φως μου δεν ήτανε για μας

    Τι πρέπει, τι δεν πρέπει...
     
  12. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: ΠΡΕΠEI

    Θανασιμο εγκλημα που χρηζει την εσχατη καταδικη

    Δικαιωμα εχουν στη ζωη μονο οι μορφωμενοι!
    Καφτε τους υπολοιπους που για τον Α η Β λογο δεν καταφεραν στην ζωη τους να μορφωθουν επειδη δουλευαν απο τα παιδικα τους χρονια για να ζησουν μια οικογενεια!!

    Θα κατεβουμε σε διαμαρτυρια και θα σε παμε μεσα αλυσοδεμενο Master Perri για ασεβεια προς τις αρχες του BDSM!!!

    Καφτε τον λοιπον...