Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΠΡΩΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος i_like_to_Obey, στις 15 Σεπτεμβρίου 2009.

  1. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: ΠΡΩΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

    τι στο καλο το σταματας καθε λιγο και λιγακι..λες και πας στην τουαλέτα
     
  2. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: ΠΡΩΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

    Μα βρε καλέ μου Maley, γιά την ώρα τουλάχιστον, δεν έχει βγει και καθόλου από την τουαλέτα...  


     
  3. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Θα το αντέξουμε.
     
  4. Βρε καρντάση, από ΚΕΠ ποστάρεις και διακόπτεις κάθε φορά που βλέπεις μπροστά σου εξαγριωμένο πολίτη;
     
  5. heeler

    heeler Regular Member

    Απάντηση: ΠΡΩΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

    Θέλει να μας βάλει στο πνεύμα το παιδί δεν το βλέπετε???
    Μας κρατά σε αγωνία για την επόμενη μέρα. Είναι ένας σαδιστής σκλάβος!!!
     
  6. anastasia

    anastasia Regular Member

    Απάντηση: ΠΡΩΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

    ......... χωρις λογια
     
  7. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Re: ΠΡΩΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

    Και που το λενε, αυτο δεν ειναι τιποτα.Το πιο ωραιο ειναι μεσα στο λεωφορειο να ακους το ...<<..οδηγε ανοιξε με απο πισω...>>.....!!!!
    Κατουριεσαι ή οχι απο τα γελια σαν Αθηναιος...????
    Αλλα να θυμηθει η αλλη τον κινκυμπουλη....μωρε μπραβο....????!!!!!!
    Τον μαλωσατε για τα κεφαλαια και για εκδικηση εβγαλε το πληκτρο με το τελικο σιγμα....γραφει μονο με σσσσσσ.....
     
  8. heeler

    heeler Regular Member

    Απάντηση: ΠΡΩΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

    Τι τον μαλώσαμε μωρέ? Μια απλή ερώτηση έκανα ο καψερός... πω πωωωω...
     
  9. Uranoos

    Uranoos Regular Member

    Δε θέλω μα..κιες με την Θεσσαλονίκη!  

     

    Η αφίσα ειναι του Επαγγελματικού Επιμελητηρίου Θεσσαλονίκης...
     
  10. i_like_to_Obey

    i_like_to_Obey New Member

    Αφου ικανοποιησε την αναγκη της με διεταξε να σηκωθω . Βλεπω οτι εισαι υπακουο παιδι βλεπω γιαυτο θα σου κανω ενα δωρο μου ειπε. Μ'εβαλε στον απεναντι τοιχο επιασε τα χερια μου και τα ποδια μου απο τουσ κρικους που ειχε και με διεταξε να κανο ησυχια και να μεινω ακινητοσ μεχρι να ερθει .
    Την ακουσα να ερχεται ειχα μεγαλη ανυπομονησια να δω το δωρο της . Ειχε ερθει και φορουσε ενα μεγαλο strapon με αναγλυφες φλςβες και μου λεει ειναι οτι πιο φυσικο εχω σε πεος μου ειπε γελωντας και τραβωντασ τα μαλια μου προς τα πισω μου εριξε ενα υπεροχο φτυσιδι . Μην χαιρεσαι ομως μου λεει πριν σε κανω τσουλα μου πρωτα θελω να δω τον κολο και την πλατη σου κοκκινη . Πηρε ξανα την βιτσα της και αρχησε να μου κανει''φετες'' τον κολο μετα απο 20 χτυπηματα αρχησα να ποναω πολυ και αυτο την εκνευρησε , τωρα θα δεισ βλακα μου λεει που χαλας το κεφι τησ αφεντρας σου . Την ειδα να περνει το εσωρουχο τησ και το δικο μου και να ερχεται μου τα βαλε στο στομα και

    ---------- Post added at 12:49 ---------- Previous post was at 12:35 ----------

    με φιμωσε με κολητικη ταινια . πηρε ενα αλλο μαστιγιο και αρχησε να παιζει με την πλατη μου αφου την κοκκηνησε καλα και αυτην και ειδε οτι σχεδον κρεμιομουν απο τουσ κρικουσ αποφασησε να με λυσει . Πηγαινε αμεσως στο κρεβατι ανεβα και κατσε στα 4 να ερθω να σε σκησω πουτανακι μου μου λεει . Αμεσωσ υπακουσα ειρθε σε λιγο μεσα και αμεσως ενιωσα το δακτυλο τησ να παιζει με την τρυπα μου . Τσουλι μου λεει θελω να σε ακουσω να με παρακαλας για να σε γαμησω και αμεσως αρχησα να την ικετευω να με γαμησει με το πεοσ της κανοντας την να γελαει . Θα παρακαλεσεις πολυ αχρηστε μαλακα μου λεει και συνεχιζε πλεον με 2 δακτυλα .Στην συνεχεια ηρθε απο μπροστα μου και μου τον εβαλε στο στομα , σαλιοστον καλα πουτανακι γιατι το σαλιο σου ειναι το λιπαντικο μου . Αμεσωσ μετα μου τον καρφωσε και με εικανε να πονεσω πολυ δεν ημουν συνιθισμενοσ σε τετοια μεγεθη αλλα και παλι γελιο και ειρωνια ηταν η απαντηση της αλλα επειδη περναω καλα μου ειπε τηα σε αφησω να τον παιξεισ να καυλοσεις και με διεταξε να τον παιξω αλλα να χυσω οταν θα μου πει αυτη . Την ακουγα να αρχιζει να καυλωνει πολυ και τελειωσε γρηγορα ειχε καυλωσει πολυ και αυτο μου αρεσε . Με διεταξε να κατεβω κατω απο το κρεβατι και να κατσω στα γονατα μπροστα της αναψε τσιγαρο και με διεταξε να τελιωσω στα ποδια της εχυσα σχεδον αμεσως και η κυρια μου συνεχιζοντασ το τσιγαρο τησ με διεταξε να τα γλειψω .
    Αυτη ηταν η πρωτη ιστορια που διηγουμαι και γιαυτο θα ηθελα να ζητησω συγνωμη αν κουρασα η εκανα οτιδηποτε αλλο λαθος . Εις το επανειδειν.
     
  11. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Απάντηση: ΠΡΩΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

    Μια φιλικη συμβουλη για την δευτερη ιστορια σου,οψεποτε ελθει ,σε τευχη η ολοκληρη:
    Βαλε μεσα καμιια Αλβανη αφεντρα με πλαστικη σαγιοναρα και θα εισπραξεις διθυραμβους ...
     
  12. i_like_to_Obey

    i_like_to_Obey New Member

    Να ειναι του στρατου η σαγιοναρα?