Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πάσα σε φίλες για οικιακές δουλειές

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Mike 66666, στις 3 Οκτωβρίου 2017.

  1. Jemme53

    Jemme53 Regular Member

    Γενικώς, για κάποιο λόγο τα κορίτσια είναι φοβιτσιαρες, και σκέφτονται κάπως στενά))) Πέρσι δούλευα στην ίδια δουλειά, όλο το καλοκαίρι έκανα παρέα μα μια συνάδελφο. Συζητούσαμε ανοικτά για πολλά θέματα. Όμως, σε όλο το καλοκαίρι δεν κατάφερα να την πείσω να μου επιτρέψει απλά να την πλενω τα πόδια.))) Ενώ συζητούσαμε εύκολα για πολλά.
     
  2. Γρήγορα σκούπα και φαράσι
     
  3. Jemme53

    Jemme53 Regular Member

    )))))) Θέλετε να με δοκιμάσετε?)) ))))........
     
  4. Sub Tolias

    Sub Tolias Regular Member

    Πέρασε το 8ωρο....  
     
  5. Sub Tolias

    Sub Tolias Regular Member

    Ξεφυγες πολύ....καμία σχέση αυτό που λες με αυτό που έγραψα εγω
     
  6. Όλα μέσα στο πρόγραμμα
     
  7. Sub Tolias

    Sub Tolias Regular Member

    Καμία σχέση και πάλι...η SAP μίλησε για λουνα παρκ και εγώ το συνέχισα και το εξηγησα πιο πάνω....
    Ποιο σκλάβο , ποιο νοίκιασμα κτλ...τι πίνετε βρε παιδια?... 
     
  8. Σου έχει τυχετ ποτέ να σε στείλουν;
     
  9. espimain

    espimain Contributor

    Λοιπόν παλικάρια.
    Όταν μιλάμε για καθάρισμα, εννοούμε κανονικό καθάρισμα.
    Δεν θα πάτε εκεί για να ξεγκαυλώσετε παίζοντας την "Μαριγούλα", πασαλείβοντας το σπίτι.
    Το καθάρισμα του σπιτιού δεν είναι session.
     
  10. Γιατί, θα κοψεις από τα μεροκάματα;
     
  11. Jemme53

    Jemme53 Regular Member

    Αυτό ακριβός εννοούσα και εγώ - κανονικό καθάρισμα. Διότι, η κάνουμε δουλειά ή δεν την κάνουμε καθόλου.
     
  12. kathreuths

    kathreuths New Member

    Αν πάρεις το νήμα από την αρχή πάντως αρκετές δήλωσαν ενδιαφέρον και χωρίς να υπάρχει η φίλη Αφεντρα που θα κάνει την πασα