Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πέη

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και υγεία' που ξεκίνησε από το μέλος SAP, στις 5 Μαρτίου 2015.

?

Πόσα εκατοστά είναι το πέος σου;

  1. 9-

    4,8%
  2. 10

    0,7%
  3. 11

    0,7%
  4. 12

    4,1%
  5. 13

    6,2%
  6. 14

    7,5%
  7. 15

    5,5%
  8. 16

    16,4%
  9. 17

    25,3%
  10. 18+

    28,8%
  1. Λοιπόν, το δικό μου είναι από 15 έως 20 εκατοστά, μια στο τόσο το αλλάζω, έτσι για ποικιλία βρε αδερφέ, το φοράω όποτε μου γουστάρει και έχει και δόνηση  

    Ναι μιλάω για στραπ  

    Πέρα από την πλάκα, ουδέποτε έδωσα βάση στο μέγεθος. Ναι, πρακτικά στην ευχαρίστηση μπορεί να κάνει την διαφορά αλλά εμένα με ενδιαφέρει ο χαρακτήρας του ανθρώπου μου, εκείνος μου κάνει έρωτα /σεξ κλπ και όχι από μόνο του το μόριο του...
     
  2. Γιατί να μην αρέσει; εντάξει, μπορεί να μην είναι για καθημερινή χρήση, αλλά στα πλαίσια του πειραματισμου και της ποικιλίας μια χαρά μπορεί να χρησιμοποιηθεί.

    Είναι σαν να λέμε ότι οι γυναίκες δεν μπορούν να λάβουν απόλαυση από δονητές...
     
  3. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Καλά την σημερινή εποχή έχουν βγει τα ραβδομπλέντερ, συν ότι βγαίνει μείγμα αφράτο. Παλιά με το χέρι ήταν τα δύσκολα, συν τους κόκκους ζάχαρης που δεν διαλύονταν.!
     
  4. Ravenia

    Ravenia "Post verba verbera"

    Zω για τα σχολια σου,ειλικρινα!
     
  5. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    Γενικά αναφερόμουν.. Ο καθένας έχει τη δική του λίμπιντο να αυξάνεται αναλόγως των ενδιαφέρο
    Ξέρεις πολλά.. Μην μιλάς!
     
  6. Άπαπα καλέ, τίποτα δεν ξέρω, θα νομίζουν και τίποτα περίεργο   μακριά από μένα  
     
  7. Ετσι οπως βλεπω την φωτο, 25 εκ. ειναι ανετα...
     
  8. Higita

    Higita Brain_alcoholic

    πάντως είμαστε με διαφορά το πιο προικισμένο φόρουμ!!!
    το 60% σχεδόν από 17-18+ ........
    τρέχατε κορίτσια θα γίνει του Γκουσγκούνη!!

    γιατί όπως είχε πει χαρακτηριστικά...
    ενώ μια κοπέλα καθόταν σε ένα μπάρ
    αυτός την κοιταγε ,ενώ κουνήσε το κεφάλι δεξιά κι αριστερά προσπαθώντας να δεί το ρολόι που ήταν ακριβώς από πισω της..
    απορημένη τον ρωτάει..
    δεν έχω καταλάβει με κοιτάς;; αλλά γιατί κουνάς δεξιά κι αριστερά το κεφάλι;;

    γιατί δεν βλέπω την "ώρα" να σε γαμησω!!  
     
  9. Ravenia

    Ravenia "Post verba verbera"

    ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ,EPIC COMMENTS μερος 1ο
     
  10. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Δυστυχώς η πρώτη μου ανάμνηση απ' αυτό είναι απ' το 1986 γιατί ''είναι δυναμωτικό για το παιδί''.

    Ναι αυτό με τη ζάχαρη που δεν έλιωνε μου 'ρθε στο νου    
     
  11. Mcavoy

    Mcavoy New Member

    Δεν είναι ανεπίτρεπτο...Λάθος σχολικός επαγγελματικός προσανατολισμός λέγεται η λέξη που ψάχνεις!  
     
  12. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    Εσυ τα σκέφτηκες όλα είσαι φαντασιοπληκτη.