Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πίνετε πρίν το session?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος latexduck, στις 21 Ιανουαρίου 2008.

?

Πίνετε πρίν το session?

Poll closed 11 Φεβρουαρίου 2008.
  1. Ναί

    20,7%
  2. Όχι

    58,6%
  3. Δεν πίνω αλκοόλ

    17,2%
  4. Χαλαρώνω με άλλο τρόπο

    3,4%
  1. theSainOne

    theSainOne Regular Member

    Πινω γαμησε τα, αλλα μονο γαρα, 
    αντε μια μπυρα, η λιγο κρασι
     
  2. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Πίνετε πρίν το session?


    Το αλλο με τον τοτο το ξερεις......?  Ακου πινετε πριν το ssesion, και ποιος θα κανει μετα το session οταν εχει κατεβασει κανενα μπουκαλι ο/η Κυριαρχος/η, η σκλαβα/ος θα το κανει.....? , ουτε η/ο σκλαβα/ος κατ'εμε πρεπει να πινει πριν το session.
     
    Last edited: 8 Μαρτίου 2008
  3. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Πίνω και μάλιστα ΠΟΛΥ, για να είμαι ειλικρινής σε κατάσταση απόλυτης κουρουμπελίασης αποδίδω πολύ καλύτερα... Το πρόβλημα είναι πως αν έχει πιει κι ο άλλος, αν μετά κοιμηθούμε, θα με ταράξει με το ροχαλητό του. Και αυτό δε λέει........
     
  4. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Πίνετε πρίν το session?

    after εγω ....

    δοκιμαστε το !
     
  5. Vicky

    Vicky Regular Member

    Μερικές φορές ναι.
     
  6. lina

    lina Regular Member

    Με αυτά πονάει περισσότερο το κάθε χτύπημα και διαρκεί και πάρα πολυ μετά ο πόνος. 
     
  7. theSainOne

    theSainOne Regular Member

    εχει και τα καλα του εχει και τα κακα του.
     
    σοβαρα ομος διαφονω, και εχοδασ παει σε μπολικα τουρνουα πολεμικον τεχνων κομματια, θα ελλεγα πος μαλλον αμβλυνει τον πονο,
     
  8. M_DIM

    M_DIM Regular Member

    Αν τυχει.
     
  9. Avel

    Avel Regular Member

    Απάντηση: Πίνετε πρίν το session?

    Μάλλον το θέμα δεν πήρε τη σοβαρότητα που του αξίζει.
    Εγώ Κύριοι και Κυρίες εξεπλάγην όταν είδα αυτό το θέμα γιατί σκεφτόμουν κι εγώ να το δημοσιεύσω.
    Πιστεύω ότι είναι αρκετά σοβαρό και έχει να κάνει αρκετά με το χώρο του bdsm (ειδικά όσον αφορά τους υποτακτικούς/ες)
    Εγώ γενικότερα πίνω αλλά πριν από το session το θεωρώ απαραίτητο. Αυτό ξέρω ότι "ρίχνει" την εικόνα μου εδώ μέσα αλλά οφείλω να το ομολογήσω. Τα τελευταία χρόνια δεν μπορώ να κάνω session αν δεν έχω πιει.
    Φυσικά είμαι ανθεκτικό ποτήρι και όσο και αν πίνω ελέγχω τις καταστάσεις. (πχ ακόμη και αν είμα ντίρλα δεν υπάρχει περίπτωση να μην ελέγξω για την ύπαρξη προφυλακτικού πριν την είσοδο).
    Το ποτό όμως πριν από την sesssion όσο και κατά την διάρκεια του βοηθάει να γίνουν πράγματα και καταστάσεις που πριν δεν θα γινόταν.
    Όσα limits είχα και ξεπέρασα ήταν αφού είχα πιεί. Οι καλύτερες session που έκανα ήταν αφού είχα πιει πριν και κατά την διάρκεια του session.
    Δεν χαρακτηρίζω τον εαυτό μου αλκοολικό (το μύνημα το γράφω αφού έχω κατεβάσει πάνω από 10 μπύρες και παρόλα αυτά δεν πιστεύω ότι έχω πολλά ορθογραφικά λάθη) αλλά σίγουρα βοηθάει.
     
  10. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Re: Πίνετε πρίν το session?

    ....Το παλικαρι ειναι ξενος,τι πειραζει.......''ρατσιστη'' αααα ''ρατσιστη''...!!!!

    Πινω μονο κατα την διαρκεια,γιαυτο και πολυ δυσκολα πετυχαινω την καταλληλη ''slave''.......γιατι την θελω κοντη,πολυ κοντη με πλατυ κεφαλι ......για να ακουμπαω πανω του το ποτηρι με την μπυρα.....!!!!