Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παίξιμο του προστάτη

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Bigcock, στις 21 Ιανουαρίου 2024.

  1. Bigcock

    Bigcock New Member

    Θα ήθελα να ρωτήσω πόσοι από εσάς (άνδρες) σας αρέσει να βάζετε δάχτυλο ή κάποιο sex toy στον κωλο σας? Καθώς ο οργασμός από προστάτη είναι πολύ δυνατός. Θέλω να ακούσω τις εμπειρίες σας
     
  2. Spiros.93

    Spiros.93 Regular Member

    Εγώ. Γινεται συχνα χρηση ερωτικων βοηθηματων και οι οργασμοι ειναι απιστευτοι και ανεξελεκτοι!
     
  3. Sakos

    Sakos New Member

    Κ εγώ θα συμφωνήσω με τον Spiros.93 ότι το βοήθημα σου προσφέρει μια πολύ δυνατό οργασμό,απλά μετά θέλει λίγο χρόνο μέχρι να ξανά ξεκινήσει πάλι από την αρχή! τουλάχιστον έτσι κάνω εγώ γτ μια ίσων καμία!
     
  4. Spiros.93

    Spiros.93 Regular Member

    Καλο θα ηταν να κανεις αποχη για καποιο διαστημα, να μην χυσεις. Μετα να παιξεις πρωκτικα χωρις να αυνανιστεις. Θα χυνεις μονος σ ανεξελεκτα
     
  5. Sakos

    Sakos New Member

    όντως γίνετε αυτό;; σούπερ!!
     
  6. Sub Sta

    Sub Sta New Member

    Είναι τέλειο! Ειδικά όταν στο κάνει ο παρτενέρ
     
  7. Spiros.93

    Spiros.93 Regular Member

    Εγώ δυστηχως δεν βρισκω καποια βοήθεια απο αλλο ατομο, και θα το ηθελα πολυ. Οποτε πειραματιζομαι παρα πολυ με διαφορα ερωτικα βοηθηματα αναγκαστικα.
     
  8. Spiros.93

    Spiros.93 Regular Member

    Πόσοι πειραματίζεστε με τον προστάτη σας?
    Εγώ έχω έντονους οργασμούς.
    Ιδανικά προσπαθώ να φτάνω στην κορύφωση δίχως να αγγίζω το πέος ή τους όρχεις.
    Ποιό βοήθημα θεωρείτε είναι ιδανικό για να το καταφέρω αυτό??
     
  9. Slave_boy_G

    Slave_boy_G New Member

    Παιδιά αν στο κάνει ο παρτενέρ και το κάνει καλά πραγματικά έρχεστε σε τρελή νιρβάνα άσε που χυνεις από πολύ βαθιά μέσα σου!!!
     
  10. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    αν αρεσει στην στον συντροφο να σου πειραζει την πισω τρυπα ειναι μοναδικο
     
  11. tonythegreek

    tonythegreek New Member

    Συμφωνώ και εγώ...ο ερεθισμός του προστάτη από πίσω είναι κορύφωση τρελή!
    Το κάνω και εγω αρκετά συχνά με ομοίωμα..
    Δυστυχώς όμως ελάχιστες κοπέλες το πραττουν.
     
  12. Spiros.93

    Spiros.93 Regular Member

    Ποσα βοηθηματα εχεις?