Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παίξιμο του προστάτη

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Bigcock, στις 21 Ιανουαρίου 2024.

  1. tonythegreek

    tonythegreek New Member

    Χαχα ασεε έχω ξεφύγει τελευταία...
    Δυο ομοιωματα με βεντούζα, 3 σφήνες η μία είναι γύρο στα 4-5εκ πάχος..και μια φορά δοκίμασα και μικρή μελιτζάνα..
     
  2. Spiros.93

    Spiros.93 Regular Member

    Αφου σε βοηθαει να ερχεσαι σε οργασμους δεν πειραζει. Να παρεις πρωκτικο βοηθημα για τον προστατη που κανει και μικρη κινηση ειναι τελειο
     
  3. tonythegreek

    tonythegreek New Member

    Το έχω στα υπόψιν μου..αλλά περιμένω το γυναικείο όμορφο χέρι!
     
  4. Spiros.93

    Spiros.93 Regular Member

    Το γυναικειο χερι σιγουρα ειναι οτι καλυτερο. Απλα το λεω για να χαλαρωνεις μονος σου. Ποσο συχνα το κανεις?
     
  5. Thanosbi

    Thanosbi New Member

    Θεϊκό είναι όταν ο σύντροφος σε ανοίγει, ενώ σου κτυπά τον προστάτη, η σύντροφος του συντρόφου, να σε ανοίγει από εμπρός, δηλαδή με καθετηριασμό ή ορθότερα, urethral sounding, με ειδικά σύνεργα... Μοναδική κορύφωση...
     
  6. grboy2022

    grboy2022 Regular Member

    Εγώ έχω κόψει το κλασικό αυνανισμό. Είναι απλά θεϊκό το χύσιμο από πίσω, δεν έχω λόγια και κρατάει κ περισσότερο!
     
  7. tonythegreek

    tonythegreek New Member

    Πως το καταφέρνεις αυτό;
     
  8. Spiros.93

    Spiros.93 Regular Member

    Πες μας αναλυτικα απο πισω πως παιζεις
     
  9. Sakos

    Sakos New Member

    καλησπέρα σας σε όλους. ήθελα κάτι να σας πω αν κ εφόσον γνωρίζετε προχθές βρέθηκα με έναν κύριο και με γαμησε με το εργαλείο του κ μαζί με το δόνητη μου, μετά όταν τελειωσα ένιωθα πόνο στη βάση του πεους μ κ το λαρύγγα στον αριστερό ορχη κ ήταν λίγο πρησμένο κ από τότε όταν τελείωνα ένιωθα παρόμοιο πόνο σε μικρότερο βαθμό βέβαια. έχετε καμία παρόμοια εμπειρία?