Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παλούκωμα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Konstantinos, στις 24 Ιουλίου 2009.

  1. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    Με αφορμή τις extreme bdsm τεχνικές που χρησιμοποιεί ο PD στο Hardtied.com εμπνεύστηκα για να μιλήσουμε για το

    Παλούκωμα

    Το παλούκωμα δεν είναι απλά η διεισδυση ενός δονητη/αντικειμένου στην μήτρα η τον πρωκτό.

    Ο δονητής/αντικέιμενο έχει ένα κοντάρι το οποίο το ρυθμίζει ο "χειριστης" απο μικρή απόσταση και όχι εξ επαφής.

    Το extreme παλούκωμα ή κατακορυφο παλουκωμα (οπως θα το ελεγε κανεις βάση των φωτογραφιών) προυποθέτει το παλούκι να λειτουργεί σαν "ποδι" εισερχόμενο στο μουνί ή στον κώλο και ενώ το σώμα είναι ορθιο ή με ελαφριά κλίση και τα πόδια είτε ακουμπάνε ελαφρά ή και καθολου.


                          ​

    Ποιοι/ποιες έχουν εμπειρία με παλούκωμα και ποιοι/ποιές θα ήθελαν να το δοκιμάσουν ??

    Το θεωρείτε εξευτελιστικό η την απόλυτη τιμωρία ?

    Ποσο σας καυλωνει σαν ιδεα ? Θα διστάζατε να το δοκιμασετε ? Ποιοι οι κινδυνοι (αν υπαρχουν ? Η Λογικη λεει πως το παλούκωμα σε οριζόντια στάση είναι οσο ακίνδυνο/επικύνδινπ οσο το dildo play αρκεί να μην σπρωχνεται το παλουκι στην μητρα/κωλο με δυναμη

    Τι γίνεται όμως με το παλουκωμα σε ορθια στάση η σε στάση με κλίση ? υπάρχει κίνδυνος για την μητρα απο την στιγμή που το κεντρο βαρους είναι αντιθετο με την φορά διείσδυσης ?

    Και τέλος τι οργασμούς μπορεί να προκαλέσει ?


     ​

    Σχετικα albums (παλουκωμα και πολλα αλλα)

    Mina | Chery | Tialing | Jade )
     
    Last edited: 8 Ιανουαρίου 2019
  2. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Μου αρέσει πολύ η ιδέα του παλουκώματος. Έχω την αμυδρή υποψία ότι και ο Κύριός μου θα ήθελε πολύ να με παλουκώσει (τουλάχιστον έτσι θα καθίσω φρόνιμα για λίγο). 

    Δεν νομίζω να είναι επικίνδυνο αν γίνει προσεκτικά.

    Οι φωτογραφίες ήταν εξαιρετικά διεγερτικές. Μπράβο Κωνσταντίνε!
     
  3. sklavos_peiraias

    sklavos_peiraias New Member

    Απάντηση: Παλούκωμα

    ακουγεται πολυ πολυ ωραιο και θα θελα να το δοκιμασω!
     
  4. Trve

    Trve New Member

    Ωραια, χρειαζομαι ενα παλουκι,ενα μπουντρουμι,μια σκλαβα,κ καλη διαθεση  
     
  5. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Απάντηση: Παλούκωμα

    Πολύ ερεθιστικές εικόνες όντως.Δεν ξέρω πόσο διαφέρει από μία απλή διείσδυση απλά μάλλον και ξαναλέω μάλλον έχει καλύτερο έλεγχο ο/η Κυρίαρχος...
     
  6. sexoula

    sexoula Regular Member

    Απάντηση: Παλούκωμα

    πρεπει να εχει απιστευτη αισθηση  
     
  7. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Αυτο το ροζ δεν ειναι σαν ηλεκτρικη οδοντοβουρτσα ή είναι η ιδέα μου;

    Δεν βλεπω τη διαφορα απο το να βαζει κανεις ενα οποιοδηποτε αντικειμενο, ερωτικο βοηθημα, η ζαρζαβατικό τυπου αγγουριου. Εκτος δηλαδη απο το οτι στην ορθια σταση μου προκαλει εναν τρομο , δεν καταλαβαινω γιατι θα μπορουσε να θεωρηθει σαν η απόλυτη τιμωρία η κατι αξιοπεριεργο εντυπωσιακο. Η μονη διαφορα ειναι σε αυτο που εξέχει που ειναι λιγο εως πολυ μεγαλυτερο. Απορία δηλαδη στη απορία. Ας μας διαφωτίσει καποιος και τους δυο φιλε Κωνσταντινε. Ωραιες οι φωτογραφιες παντως (και η οδοντοβουρτσα. Με οδοντοβουρτσα παντως το κανω κι εγω αν χρειαστει.)
     
  8. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Ίσως να είναι η εικόνα και η ιδέα του παλουκώματος που ερεθίζει.
     
  9. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Ναι αλλα μηπως ειναι τελικα μονο ιδεα και εικόνα;
     
  10. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    Εβαλα και ενα αλλο session πολυ καυλωτικό και η εξισου καυλιαρα η γκομενα, εδω ειναι κατακορυφο το παλουκωμα, και η εισαγωγη του αντικειμενου εχει αντιθετη φορα με το κεντρο βαρους του σωματος που εχει μεγαλη διαφορα απο την εισαγωγη οποιαδηποτε αντικειμενου η δονητη, στις παρακατω φωτος το παλουκι ουσιαστικα στηριζει το σωμα. Και ποσο καυλα μπορεί οντως ειναι , αλλα και ποσο επικινδυνο ? αλλα και αν υπαρχουν ατομα με τετοια εμπειρια ?

                    ​

    Εξισου πολυ καυλωτικο ειναι και τελειωμα με τον δεμενο δονητη σφηνωμενο στην κωλοτρυπιδα

               ​

    Και ολο το session εδω Beverly Hills - Slideshow
     
  11. john

    john Guest

    Απάντηση: Παλούκωμα

    Εντυπωσιακό μεν , αλλά μήπως λίγο επικίνδυνο?
     
  12. Billy_24

    Billy_24 New Member

    Ομολογώ πως εμπειρία δεν έχω, αλλά θα ήθελα να το δοκιμάσω.
    Εξευτελισμό δε το θεωρώ, αλλά μπορεί να λειτουργήσει ως η απόλυτη τιμωρία στο μυαλό κάποιου.
    H ιδέα είναι απίστευτα καβλωτική για μένα, αν και θα δίσταζα στο κάθετο όπως το δείχνουν οι δεύτερες φωτογραφίες... λίγο να σου φύγει...  
    Όσον αφορά στο τι οργασμούς μπορεί να προκαλέσει, πολύ θα ήθελα να μάθω...