Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παντρεμένες ψάχνουν

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Kentavros, στις 29 Οκτωβρίου 2023.

  1. n0m3rcy

    n0m3rcy La luz se fue... de vuelta a la oscuridad Premium Member

    Όσον αφορά το κομμάτι του έρωτα είναι σεβαστή η γνώμη σου και εν μέρει αποδεκτή. Το ποιοι κανόνες θα διέπουν μια D/s σχέση δεν ορίζονται από καμία συντηρητική κοινωνία και δεν τους υπακούει κανένας από ντροπή προς το σύνολο.
     
  2. rea..

    rea.. Contributor

    Ντρετοσύνη.
    I rest my case..
     
  3. mystique

    mystique Owned Premium Member Contributor

    Ω ναι.
    Και παρολα αυτά, πάντα καταφέρνει να μας ξεγελάει ο μπαγάσας.
     
  4. Old submissive

    Old submissive Υποτακτικά φετιχιστής

    Σωστή η παρατήρηση σας...
     
  5. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    @Kentavros σε καψουρεψε καμία παντρεμένη και το παίζει δύσκολη;;; Πες μου να παρέμβω αν είναι γιατί δεν μας αρέσει να μας στενοχωρεί κανείς τους κεφάτους συνομιλητές μας με χιούμορ, τους έχουμε ανάγκη μέσα στη γενικότερη μαυρίλα  

    Ωστόσο, ηθικοπλαστικοί διδακτισμοί, κούνημα δακτύλου, καλούπια και κοινωνικά υπερεγώτικα πρέπει όχι κι εδώ μέσα... Εκεί έξω και σε όλα τα επίπεδα είμαστε μέχρι το λαιμό ρε παιδιά...
    Κάθε άνθρωπος μπορεί να ζητάει ότι θέλει. Αν θα το πάρει και από ποιον only time can tell.
    Ούτε έχουμε κανένα λόγο εμείς να ενδιαφερθούμε αν θα το πάρει και τι μπορεί να δώσει σε "αντάλλαγμα".
    Όπου υπάρχει ζήτηση υπάρχει και προσφορά, ενίοτε και το αντίστροφο...
     
    Last edited: 5 Νοεμβρίου 2023
  6. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Δεν με καψουρεψε καμία παντρεμένη και καμιά ελεύθερη. Τώρα αν θέλεις τόσο πολύ να βοηθήσεις και έχεις καμιά καλή κοπέλα για σπίτι με μεγάλη προίκα, δεν θα γίνω ακατεδεκτος. Και για σπίτι να μην είναι ας φέρει την προίκα μόνο, να δεις πόσο βολικός άνθρωπος είμαι.

    Στο θέμα μας τώρα, δεν νομίζω πως κουνάω το δάκτυλο ούτε καλουπωνω, τσουβαλιαζω.
    Γράφω μια πραγματικότητα που κάποιοι συμφωνούν, καποιους/ες τους προσγειωνουν απότομα και κάποιοι διαφωνούν. Δεν παύει όμως να συμβαίνει και πάει ορέξεως, κολοκυθόπιτα.
    Απλά είναι συχνο το φαινόμενο κάποια πράγματα να τα υπέρ εκτιμούμε και στο τέλος να στουκερνουμε στο ντουβάρι.

    Σίγουρα υπάρχουν σχέσεις D/s επιτυχημένες και μακροχρόνιες στον χώρο, αλλά όλοι θα συμφωνήσουμε πως δεν είναι ο κανόνας.
    Από την άλλη, όταν υπάρχουν όλοι αυτοί οι "περιορισμοι" σε έναν υ παντρεμενο/η τελικά ποιος ορίζει το παιχνίδι και ποιος βαζει τα πλαίσια?
     
  7. NobodyKP

    NobodyKP Contributor

    Το κυριαρχικό μελος της σχέσης.
    Τονίζοντας τι θέλει (αγγλιστι "it's my way or the highway")
    Αν το υποτακτικό μπορεί καλώς. Αν το υποτακτικό μελος δεν μπορεί, παλι καλώς.
    Απλά πράγματα.
     
  8. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Θα κρατήσω εγώ την προίκα της μην τρέχει φορτωμένη και θα σου τη στείλω  
    Το Αφεντικό.
    Οι λοιπές συζητήσεις νομίζω είναι "πασατέμπος"  
     
  9. Just_Me

    Just_Me Contributor

    Προσδοκίες γάρ.