Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παράθυρα...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 19 Ιουνίου 2005.

  1. PD

    PD Regular Member

    Εχω καποιες απορια: Η αρραβωνιαστικια πως τον πηρε το χωρισμο; Εμαθε γιατι χωρισατε; Εμαθε για την (πρωην) κολλητη της;

    Και τελος παντον, αυτη η "αρραβωνιαστικια" δεν πληγωθηκε οταν χωρισατε;
     
  2. Lady Etterna

    Lady Etterna New Member

    Δεν είναι περιέργεια. Είναι μια βασανιστική ανάγκη να ορίσω τα δικά μου χαοτικά συναισθήματα μετά από μια παρόμοια αποκάλυψη. Θα ήθελα τη συνέχεια. Αν δεν πονάει όταν μιλάς γι΄αυτό. Πες ότι είναι άλλη μια από τις ιστορίες σου........
     
  3. potty65

    potty65 Regular Member

    Και τα δικά μου χαοτικά συναισθήματα, τολμώ να πω. Παρόμοια εμπειρία, αλλά τελείως διαφορετικό συναίσθημα. Εγώ που ήμουν ο ίδιος άπιστος, όταν βρήκα τον μάστορα μου, πόνεσα τόσο πολύ που έμεινα συναισθηματικά ανάπηρος, και ανίκανος να φτιάξω οποιαδήποτε υγιή σχέση εφεξής. Το χειρότερο απ' όλα για μένα είναι ότι υπήρχε το απολύτως λογικό και αποστομωτικό επιχείρημα 'μα δεν είχαμε τίποτα, απλά πηδιόμασταν, δεν σου υποσχέθηκα ποτέ τίποτα'. Τόσο αποστομωτικό που ήθελα να την πλακώσω στο ξύλο.

    Η δική σου πάντως αντίδραση έχει λογική εξήγηση. Ισως θεώρησες ότι αποκατάστηθηκε η τάξη των πραγμάτων, ότι αποδόθηκε θεία δίκη, για την απιστία που έκανες εσύ στην αρραβωνιαστικιά σου, και ότι πήρες αυτό ακριβώς που έπρεπε, την στιγμή που έπρεπε. Είναι η ιδέα αυτού που είχες και έχασες, και όσο περισσότερο το χάνεις, τόσο περισσότερο πονάς γιατί ακριβώς το είχες και το άφησες να φύγει. Σε μένα πάντως ήταν καθαρός πόνος και μόνο, και τραύματα που δεν κλείνουν...
     
  4. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Πέρασε χρόνος από τότε...Μόνο βαθιές πληγές έμειναν και ένα σημάδι στο χέρι . Όταν το κοιτάω χαμογελάω . Κάποτε μου είπε ότι και να κάνω θα έχω ένα σημάδι να την θυμάμαι . Είχε δίκιο . Προχωράω μπροστά , βαδίζω σε άλλα μονοπάτια , τώρα πια και πάντα την θυμάμαι...
     
  5. little_slut[PieR]

    little_slut[PieR] Regular Member

    Lady Etterna η μόνη καταστροφή που προβλέπω είναι η δική Σας, με όλο το σεβασμό. Απλά δεν πιστεύω ότι η εκδίκηση έχει κάτι να προσφέρει. Από κει και πέρα ο Κ/καθένας το βλέπει διαφορετικά...
     
  6. Lady Etterna

    Lady Etterna New Member

    Μα φυσικά!Ο σκοπός μου δεν είναι να προσφέρω αλλά να εισπράξω. Τελοσπάντων.Δεν ήρθα εδώ για να γκρινιάξω ούτε για να περιαυτολογήσω.Αλλά διάβασα τα"παράθυρα" και φούντωσα.Αλήθεια, εσύ μικρή μου πως θα αντιδρούσες στην απάτη?