Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παραξενιές

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Artemis, στις 12 Νοεμβρίου 2008.

  1. Artemis

    Artemis Ανήκω σε Μένα

    Θα ήθελα να μου πείτε δικιές σας παραξενιές γύρω από την BDSM σχέση σας μα και σε αλλά θέματα. Εγώ παράδειγμα έχω μια φοβερή παραξενιά δε μπορώ τη μιζέρια και τα μίζερα άτομα αν πετύχω τέτοιο σκλάβο ούτε για φτύσιμο δε τον έχω, επίσης με χαλάνε αφάνταστα οι ξερόλες που δε αποδέχονται μια άλλη άποψη (γιατί ως γνωστό οι απόψεις είναι σαν τις κωλοτρυπίδες όλοι έχουμε από μια εκτός από τους σκλάβους που έχουν μόνο το δεύτερο) αλλά έτσι και μου βγάλεις την οδοντόπαστα από τη μέση και μου χαλάσεις το σωληνάριο μπορεί και να τσακωθούμε (είμαι ανώμαλη εεε?) 
     
  2. capeaway

    capeaway Regular Member

    Απάντηση: Παραξενιές

    Αυτα που γραφεις δεν ειναι παραξενιες, ειναι νορμαλ πραγματα. Κανεις δε μπορει τους μιζερους και τους ξερολες. Παραξενια θα ηταν να σε τραβανε αυτοι οι τυποι.

    Δε μπορω να σκεφτω αυτη τη στιγμη κατι για τον ευατο μου. Ομως οι γυρω μου μου λενε οτι δεν ειμαι και ο πλεον ευκολος χαρακτηρας.
     
  3. whipmarks

    whipmarks Regular Member

    την αλαζονια των αυταρχικων,που θεωρουν τους αλλους θυματα..
     
  4. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Παραξενιές

    Δεν αντέχω μύγες γύρω μου. Μου αρέσει κάθε τι που γίνεται να έχει μια λογική, πχ "άφησα το φως της τουαλέτας ανοιχτό γιατί θα ξαναμπώ σε 1 λεπτό" (όχι τίποτ' άλλο, έχουν ακριβύνει και τα τιμολόγια της ΔΕΗ), με εξοργίζουν οι τσαπατσουλιές όταν μένω με το σύντροφό μου (γιατί τα κάνει όλα Βαγδάτη και μετά εγώ τα συμμαζεύω, μου αφήνει και ένα σωρό ποτήρια άπλυτα στο νεροχύτη τους καφέδες του μέσα), και τέλος στις διάφορες περιπτύξεις ανέχομαι πίεση μέχρι κάποιου ορίου. Αν ξεπεραστεί το όριο θα του σπάσω το κεφάλι (αν και για να γίνει ζημιά σε άντρα πρέπει να χτυπηθεί κάποιο ζωτικό του όργανο)  
    Δε μου φαίνεται αλλά είμαι λίγο ιδιότροπη στις σχέσεις μου.....  
     
  5. DiDi

    DiDi Regular Member

    Το τασάκι είναι μόνο για αποτσίγαρα. Δεν είναι σκουπιδοντενεκές, να πετάμε ότι μας έρθει στο κεφάλι. Ουφ! Ταράχτηκα.  

    Γίνομαι έξαλλη όταν μου δαγκώνουν τη μύτη!!! Ηellooooooo είναι μύτη..φάε τα μπούτια μου ρε άν8ρωπε.
     
  6. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    ανέχομαι τα πάντα εκτός από το κακό γούστο..γενικά
     
  7. nasmar

    nasmar Regular Member

    Απάντηση: Παραξενιές

    female part
    καλα απο παραξενιες αλλο τιποτα,αλλα οι δυο βασικες οσον αφορα τις "διαφορες περιπτυξεις" οπως ειπε και η Vermilion ειναι οτι δεν θελω κανενα παιχνιδακι με τον αφαλο μου δαγκωνω ασχημα   και μου τη δινει και αυτο οταν σε φιλανε και χωνουν το χερι πισω στο σβερκο μεσα στα μαλλια και το κανουν απαλα και τραβιουνται μερικες(λιγες) τριχουλες ,ανατριχιαζω υπερβολικα και μου ρχετε να αρχισω τις σφαλιαρες.
     
  8. leopoldos

    leopoldos Regular Member

    Κανείς δεν τους αντέχει τους μίζερους, αλλά αλήθεια τι ορισμό δίνεις εσύ στη λέξη μίζερος; Πια συμπεριφορά θεωρείς μίζερη; Την τσιγγουνιά, τη γκρίνια, την μόνιμα κακή διάθεση;
    Όσο για παραξενιές να φάνε και οι κότες. Η κυριότερη είναι ότι δεν μου αρέσει ο αυνανισμός.
     
  9. Artemis

    Artemis Ανήκω σε Μένα

    Μέσα έπεσες όλα αυτά φτιάχνουν έναν μίζερο άνθρωπο
     
  10. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Παραξενιές

    Ενοχλούμαι βαθύτατα όταν με βγάζουν από την κοσμάρα μου χωρίς να ερωτηθώ...
     
  11. LordAini

    LordAini Regular Member

    Δεν αντέχω με τίποτα να κουνάει κάποιος τα πράγματα μου και να μη τα βάζει ΑΚΡΙΒΩΣ εκει που τα είχα. ΠΧ, να πάρει τον αναπτήρα μου και να μη τον βάλει ακριβώς δίπλα στα τσιγάρα μου που ήταν.
     
  12. grslave2use

    grslave2use New Member

    Δεν ανεχομαι τους καιροσκοπους και οσους σε κοιταζουν βλεποντας στο βαθος οφελος,τους μιζερους και δεν μιλω για αυτους που δεν εχουν αλλα για αυτους που εχουν και παρα ολα αυτα ειναι στην μιζερια και στην κακομοιρια