Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παραξενιές

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Artemis, στις 12 Νοεμβρίου 2008.

  1. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    Απάντηση: Παραξενιές

    να εχουν τοσες παραξενιες οσες ακουω απο καποιους εδω μεσα...απαπαπαπα
    και μετα εμενα λενε μις υστερια...
     
  2. DiDi

    DiDi Regular Member

    Α και κάτι άλλο... σιχαίνομαι την κρεβατομουρμούρα..

    Τελικά δεν είμαι παράξενη εγώ αλλά εσείς  
     
  3. Τονίζω το "να δω"... Όταν δεν είμαι μπροστά ας κάνει ό,τι θέλει... Αλλά όταν είμαι, δεν το αντέχω.
     
  4. παραξενια δεν ειναι να μην θελω με το που ξυπναω κ για μια ωρα, να μιλησω σε κανεναν;;;;
     
  5. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Παραξενιές

    Ο άγιος Κουθβέρτος του Λίντερσφαρν, περνούσε τα βράδια του βουτηγμένος στα νερά της Βαλτικής, δοξολογώντας τον Κύριο. Όταν όμως τελείωνε το ιερόπνευστο μπάνιο του, ξεπετάγονταν από τη θάλασσα δυό μαλλιαρές ενυδρίδες που τον σκούπιζαν και του ζέσταιναν τις πατούσες με την ανάσα τους.
    Εδώ στο Νότο, αυτή η μορφή δεήσεως δεν συνηθίζεται, επειδή τα θαλάσσια νερά είναι χλιαρά.
    Όταν γίνουμε Ευρώπη, κατά προτίμηση Ολλανδία, θα τύχει αναγνωρίσεως και το bdsm του αγίου Κουθβέρτου.
     
  6. llazouli

    llazouli Contributor

    Αν τυχόν δεις, στείλε τον σε μένα!..Αν δω άντρα με φακιόλι να σφουγγαρίζει, τον ερωτεύομαι κεραυνοβόλα, άσε δε, που αν κάνει κι όλες τις δουλειές του σπιτιού, τότε χωρίς δεύτερη κουβέντα, φοράω κατευθείαν το κολλάρο και γίνομαι σκλάβα του εφ' όρου ζωής  
     
  7. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: Παραξενιές


    Εχω ερωτηση..
    αυτο στο αβαταρ σου, πάνω στο κρεβατι τι ειναι?
    κουραδάκι?

    με το παρντον κιολας..
    αλλα εχω κ αυτη την γ...μενη περιέργεια..
     
  8. Re: Απάντηση: Re: Παραξενιές

    Χμ...  
     
  9. deppie_cd

    deppie_cd Regular Member

    Απάντηση: Παραξενιές

    εκείνο που δεν θα ήθελα ποτέ να ζήσω (αλλά το έχω ζήσει   ) είναι να έχουν την απαίτηση να βγάζω τα εσώρουχα μου (που έχω διαλέξει και φορέσει με πολυυυυ φροντίδα) ...... με χαλάει εντελώς

    ΥΓ : ειδικά για το καλσόν μου και τις γόβες μου κάνω φόνο  
     
  10. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Παραξενιές

    Ο άγιος Κουθβέρτος του #43, έκανε το βραδινό υδρομασάζ του εις την Βαλτικήν, χωρίς βατραχοπέδιλα. Παραξενιές, αυτοί οι βόρειοι χριστιανοί....
     
  11. BlackButterfly

    BlackButterfly Regular Member

    Το κινητο και ο υπολογιστης ειναι βαθια προσωπικα. Δεν αγγιζονται σε καμια περιπτωση. Η ερωτηση "ποιος ειναι ο κωδικος?" ειναι απλα ακυρη.

    Αν εχεις σκοπο να πεις κατι ασχημο για φιλο/η μου η/και τον εκαστοτε δεσμο μου, καλο ειναι να μην ειμαι εκει γυρω.

    Αν εχεις προβλημα με τα κατοικιδια μου, μπορεις να απομακρυνθεις διακριτικα. (Αφορα μονο ψυχολογικο θεμα, οχι αλλεργιες κλπ.)

    Αν ανοιξεις την βρυση την ωρα που κανω μπανιο, σημαινει οτι εχεις ορεξη για μπατσες.

    Αυτη η αναγκη σου θα καλυφθει επισης αν με ξυπνησεις αποτομα.

    Μην ανοιγεις τις οζες μου και γενικα οτι χρησιμοποιω για να βαφομαι. Κατα προτιμηση μην τα ακουμπας.

    Η περιεργεια σκοτωσε τη γατα.

    Εχω προβλημα με οσους δεν δεχονται την αγοραφοβια ως προβλημα.

    Εχω κι αλλα. Γενικα ενοχλουμαι ευκολα απο οτι φαινεται.
     
  12. τασος0

    τασος0 Regular Member

    Απάντηση: Παραξενιές

    Οταν τρωω μακαρονια με κιμα δεν τα ανακατευω κ τρωω πρωτα τα μακαρονια κ μετα τον κιμα. Αυτο ειναι παραξενια? Επισης παντα βαζω το αριστερο ποδι πρωτα στο παντελονι κ φοραω πρωτα το αριστερο παπουτσι. Σε καμια περιπτωση το δεξι.Ακομη κ αν δεν βολευει προσπαθω να το καταφερω.Σε σκαλες κ σε κατωφλι βαζω το αριστερο ποδι πρωτο.
    Οπως θα διαπιστωσατε δεν βαζω τονους οταν γραφω.Κ τελος επειδη ειμαι αριστεροχειρας, με το δεξι χερι κανω μονο οτι ειναι αδυνατον να κανω με το αριστερο.Εννοειται πως οτι χρειαζετε τεχνη κ ακριβεια στον χειρισμο μονο με το αριστερο.Αυτα απο παραξενιες.
    Κατι ακομη, περιοδικα κ εφημεριδες πολλες φορες κ βιβλια τα αρχιζω απο τις τελευταιες σελιδες.Αυτο το εχω δει κ σε αλλα ατομα