Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παρθένες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος gaby, στις 10 Μαρτίου 2006.

  1. gaby

    gaby Guest

    Απάντηση: Παρθένες

    Πουθενά. Έχει εκπνεύσει  
     
  2. hateme

    hateme Regular Member

    η παρθενια πιστεύω πως είναι περισοτερο νοητική παρά σωματική..
    πλέον ομος έτσι οπως έχουμε καταντισει παρθένες ειπαρχουν αλλά ουσιαστικά δεν ειπαρχουν..

    πριν από 5-6-7 χρόνια πιστεύω πος ήταν πολύ διαφορετικά τα πράγματα, γτ έβλεπε μια γκομενα Καυλι για πρώτη φορά κ έλεγε Μαμααα τι κάνω με αυτό, ενώ τόρα περνάνε καλητερα με της φαντασιώσεις παρά όταν γίνει κανονικά.
    ασε π τώρα έχει γυνει οπος ήταν το τσιγάρο π εάν καπνίζε καπιος γινόταν μαγκας και θεός στα ματιά τον συμαθυτων του, τώρα γυνετε με την σωματική παρθενια π πολες την χάνουν μόνες τους με δονιτες η με οικιακά «εργαλια».
     
  3. Prince

    Prince Purple Haze..

    Απάντηση: Παρθένες

    Πλέον η παρθένα είναι δύσκολο να βρεθεί αν και προσωπικά δεν με εξιτάρει κάτι τέτοιο.
     
  4. xy

    xy Regular Member

    Απάντηση: Παρθένες

    Παρθένες υπάρχουν, και πάντα θα υπάρχουν. Μην υπερβάλλετε, δεν γίναμε ακόμα Αμερική, τουλάχιστον όχι σε τέτοιο βαθμό.Υπάρχουν και καλά κορίτσια, που δεν πιπώνουνε αγοράκια σε καμία τουαλέτα, και ξέρουνε τι θέλουνε.

    Επίσης, η παρθενιά, είναι σίγουρα και σωματική και ψυχική, και υπάρχουν πολλοί που έχουνε καλές αναμνήσεις, και το ευχαρίστηθηκαν, μην τα ισοπεδώνουμε όλα επειδή κάποιοι είχανε άσχημη εμπειρία.

    Προσωπικά, δεν με τράβηξε ποτέ μία παρθένα, τώρα που έγινα μεγάλο παιδι, και ξέρω βέβαια τι έχω στο βρακί μου, και τι θέλω στο κρεβάτι, δεν μπαίνω καν στο κόπο, ν'ασχοληθώ με παρθένα, απλά βαριέμαι να ασχοληθώ.
     
  5. θάλασσα

    θάλασσα Regular Member

    Απάντηση: Παρθένες

    Μη τρελλαθούμε τελείως οτι δεν υπάρχουν παρθένες...

    Στο πανεπιστήμιο όταν ήμουν 22-23, πολλές κοπέλες που ήξερα δεν είχαν ολοκληρωμένες σεξουαλικές επαφές(για να μην πω δεν είχαν καθόλου), ήμουν μια απο αυτές.

    Εγώ πάντως το έχω σαν φαντασίωση να πάω με κάποιον που δεν έχει εμπειρία
    να τον πλάσω όπως εγώ θέλω...
     
    Last edited: 11 Φεβρουαρίου 2012
  6. Emiris

    Emiris Regular Member

    Σήμερα βγήκα για καφέ με μια παλιά καλή μου φίλη που ήρθε στα μέρη μου και έτσι με πολύ χαρά ξαναειδωθήκαμε και θυμηθήκαμε τα παλιά.

    Είναι 35 χρονών η κοπέλα. Σε ομορφιά παίρνει 8. Δεν υπερβάλω.
    Η κοπέλα είναι παρθένα.
    Θυμάμαι από τα χρόνια του πανεπιστημίου της κολλούσαν ένα σωρό άνθρωποι. Όλους προβληματικούς τους έβγαζε. Η παρθενιά της ήταν το ανέκδοτο της παρέας μας. Η κολλητή της φίλης όταν κάναμε πλάκα με παρακαλούσε να τη βιάσω. Για αστείο το έλεγε φυσικά. Την αγαπούσαμε πολύ και οι δύο.

    Η ίδια ήταν πάντα πολύ άνετη με το θέμα. Όταν την δουλεύαμε γελούσε περισσότερο από όλους. Επίσης είναι πολύ υψηλού πνευματικού επιπέδου κοπέλα. Πολύ έξυπνη. Φυσιολογική σε όλα της. Μετρημένη, συνετή, κοινωνική.

    Και με κάποιες σχέσεις που έκανε και κράτησαν μέχρι και 1 χρόνο η μεγαλύτερη, τελικά δεν έγινε τίποτα και είμαι σίγουρος ότι την άφησαν επειδή δεν άντεχαν το κόλλημα της.
    Δεν έλεγε ότι θέλει να περιμένει να παντρευτεί για να το κάνει. Δεν ανέφερε ποτέ κάποια συγκεκριμένη δικαιολογία.


    Πλέον όμως έχουν περάσει τόσα χρόνια που μου έχει γίνει συνήθεια, και έτσι δε ρωτάω άλλο.
    Σε λίγο καιρό σκέφτομαι θα μπει στην εμμηνόπαυση.


    Ποτέ μου δεν κατάλαβα το γιατί.  
     
  7. θάλασσα

    θάλασσα Regular Member

    Απάντηση: Παρθένες

    όπως διάβασα σήμερα..

    "Η μόνη διαστροφή στο σεξ, είναι η αποχή απο αυτό..."
     
  8. Γιατι οχι;
    Παρα τα αντιθέτως θρυλούμενα υπαρχουν ανθρωποι οι οποιοι ζουν μια χαρα χωρις σεξ και δεν ειναι ουτε υστερικοι ουτε κακοι ουτε ολα αυτα που καταμαρτηρουν στους αγαμητους/ες.
     
  9. θάλασσα

    θάλασσα Regular Member

    Απάντηση: Παρθένες

    Είναι άλλο πράγμα να κάνεις σεξ και έπειτα όλο το υπόλοιπο της ζωής σου να το περάσεις με αποχή

    και άλλο το να μην κάνεις ποτέ σου σεξ και να μείνεις παρθένος
     
  10. xy

    xy Regular Member

    Απάντηση: Re: Παρθένες

    Είναι λεσβία, και το κρύβει, συμβαίνει τουλάχιστον με πολλούς άντρες .
     
  11. Emiris

    Emiris Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Παρθένες


    Το έχω σκεφτεί πολλές φορές. Ούτε μία όμως κίνηση δεν έχει κάνει τόσα χρόνια που να δείχνει ότι έχει ενδιαφέρον για άλλες κοπέλες. Ποτέ. Πάντοτε με κάποιον άντρα ασχολείται που της κολλάει και τον ταλαιπωρεί. Από τα χρόνια του πανεπιστημίου έτσι ήτανε.

    Έχω σκεφτεί και το να έχει κάποιο πρόβλημα με το αιδοίο της. Κάποια ανωμαλία στη διάπλαση, κάτι που να την κάνει να ντρέπεται και να μην μπορεί να το ξεπεράσει. Ούτε αυτό όμως πιστεύω ότι ισχύει.
     
  12. xy

    xy Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Παρθένες

    Φιλαράκι, πολλά μπορεί να συμβαίνουν. Έμενα μου έχει τύχει, με έναν γνωστό μου, και τελικά μου είπανε οτι είναι gay. Δεν το λέει, δεν του φαίνεται, δεν το δείχνει. Σε ό,τι αφορά τη φίλη σου, παίζουν πολλά, μπορεί να είναι κάτι απλό, μπορεί κάτι σοβαρό.

    Πάντως, εγώ, στη θέση σου θα το έψαχνα και θα μάθαινα, εφόσον την έβλεπα να την στεναχωρεί, για απλή περιέργια δεν θα το έψαχνα. Αλλά, απ'ότι μου λες, το λέει και το διασκεδάζει.