Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παρθένες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος gaby, στις 10 Μαρτίου 2006.

  1. hateme

    hateme Regular Member

    και βεβεα υπάρχουν ακομα παρθένες οπος κ παντα θα υπάρχουν, απλα η ενοια αλαλάζει και αλλοιώνεται με τα χρονια..

    κάποτε ελεγαν παρθένα καποια κ ενοουσαν απο μπροστά, τορα λενε παρθένα καποια κ ενοουν απο πισω, σε λιγο θα λενε παρθένα καπια απο τα αφτιά..!!

    εχει ξεφτιλιστεί το θεμα με την τηλεόραση και αυτα π προβάλει..

    δεν λεω εμενα προσωπικά εαν διχνει κανα κωλαράκι κανα βυζάκι να κανει γκελ θα γουστάρω, αλλα για τα μικρα παιδια ειναι νοητικός βιαζμος...
     
  2. Emiris

    Emiris Regular Member




    Φίλε hateme, από την τηλεόραση επηρεάζονται οι κακομοίρηδες ανοιχτόμυαλοι. Αυτοί οι αδύναμοι στη σκέψη που το μόνο που μπορούν να κάνουν είναι να ακολουθούνε σαν δούλοι τις μόδες που πλάθει όποιος καθοδηγεί τα πράγματα.


    Κάποτε έλεγαν παρθένα κάποια όπως λες και εννοούσαν από μπροστά.
    Τώρα λέμε παρθένα κάποια και εννοούμε πάλι από μπροστά.
    Σε μία χιλιετία θα λέμε παρθένα κάποια και θα εννοούμε πάλι από μπροστά.

    Δεν είναι όλοι οι άνθρωποι ανοιχτόμυαλοι. Υπάρχουν και σοβαροί. Και στο τέλος αυτοί επιβεβαιώνονται και στο τέλος αυτοί μένουν.  
     
  3. hateme

    hateme Regular Member

    ενα παιδάκι 14 χρόνων οταν βλέπει τα σεξιστικά πρότυπα και υπονοούμενα, βλέπει πος συνεχεία στης τηλεοράσεις μιλάνε και λένε πος να κάνετε καλύτερο σεχ πως να έχετε μεγαλύτερη αντοχή στο σεχ κτλ. η σε γυναίκεια περιοδικά π πιστεύω ξέρεις τι λενε μεσα(και ξανα λεω γυναίκεια οχι εφηβικά)μπορείς να πεις οτι ειναι ανοιχτόμυαλα στενόμυαλα η καθοδηγούμενα...??

    και επιδη λογο ηλικίας βρίσκομε στο χαζμα ανάμεσα στην εποχη της αθωότητας(80-90) και την εποχη της παγκοσμιοποίησης(00-10) μπορω με βεβαιότητα και σ λεω πως η ενοια της παρθενιάς σαν ταμπού εχει αλαλάξει οπος ειπα κ παραπανω..
    εξαίρεσης βεβεα θα υπαρχουν παντα και μπράβο τους σε τέτοια θέματα..
     
  4. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Re: Παρθένες

    Μόλις τελειωσα την ανάγνωση της παράθεσης σου, μια λέξη μου ήρθε στο μυαλό.

    Αρχίδια!

    Δεν θα μπω σε αντιδικίες, αλλα φιλε πέραν του oti υποτιμάς και παρερμηνεύεις πολύ κόσμο έχεις και πολύ μεγάλη ιδέα για τον εαυτό σου.

    Και σου μιλάω χωρίς κακή πρόθεση.
     
  5. ByronDeSade

    ByronDeSade Regular Member

    Απάντηση: Παρθένες

    ΕΙΜΑΙ ΑΠΕΙΡΟΣ. ΕΛΑ ΠΛΑΣΕ ΜΕ. ΚΟΥΛΟΥΡΑΚΙ ΝΑ ΓΙΝΩ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ
     
  6. ByronDeSade

    ByronDeSade Regular Member

    Απάντηση: Re: Παρθένες

    ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΕΔΩ. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΣΤΗΡΟΤΗΤΑ: ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΑΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΟΠΡΟΛΑΓΝΕΙΑ ΚΟΚ ΕΛΕΥΘΕΡΑ. ΕΛΛΑΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΚΟΠΡΟΛΑΓΝΟΣΑΔΟΜΑΖΟΧΙΣΤΩΝ. ΣΑΣ ΚΑΛΩ ΟΛΟΥΣ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΛΗ ΣΤΟΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙΚΟ ΣΧΗΜΑΤΙΣΜΟ ΥΠΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΥΓΡΗ ΑΥΓΗ.
     
  7. xy

    xy Regular Member

    Απάντηση: Παρθένες

    Μακριά απο παρθένες, ας τις πηδήξει κανα 20-χρονο να το λέει στους φίλους του και να χαίρεται. Χρόνος μηδέν, όπως και όρεξη. Γυναίκα που να βλέπει το πούτσο και να γλείφεται, όχι να την πιάνει ταράκουλο! Πάει αυτη η εποχή.
     
  8. ByronDeSade

    ByronDeSade Regular Member

    Απάντηση: Παρθένες

    Παιδιά τώρα χωρίς πλάκα ο δίδυμος αδελφός μιας φίλης μου παρότι είναι κούκλος, δεν έχει πάει ποτέ με γυναίκα. Και είναι μόλις 30 χρονών. Όσο για γκει ξεχάστε το. Απλά έχει γεμίσει το σπίτι με τσόντες και την έχει κάνει σφεντόνα. Η οικογένεια του δοκίμασε τα πάντα από βίζιτα ως και ψυχίατρο αλλα αυτός ειναι παθολογικος αυνανιστης. Να καταλάβετε το λέει στη ψύχρα: αν πάω με γυναικα θα χαλάσει η μαγεία του αυνανισμού. Ενδεικτικά είχε πάρει βίζιτα και ενω δεν έκανε τίποτα μαζί της, μετά την έπαιζε μόνος του. Οταν βρίσκεται στην παρέα μας (σπανίως) και τον αποκαλει κάποιος μαλακα, εμείς πεθαίνουμε στα γέλια. ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ σας λέω:Ο άνθρωπος στο μυαλο του εχει παει με ολες τις πορνοσταρ αλλά αρνείται να γαμήσει. ΙΔΕΟΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΑΥΝΑΝΙΣΜΟΥ

    Υ.Γ. Πάντως ειναι η ζωντανη αποδειξη οτι η μαλακια δεν τυφλώνει. Βλέπει σας αετος
     
  9. θάλασσα

    θάλασσα Regular Member

    Απάντηση: Παρθένες

    κύριε είστε σίγουρoς πως είστε top male??
     
  10. xy

    xy Regular Member

    Απάντηση: Παρθένες

    Πλέον δεν είμαι για τίποτα σίγουρος αγαπητή θάλασσα. Αλλά ούτε αυτό με ενδιαφέρει.
     
  11. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Παρθένες

    Εμενα πως μου φαινεται οτι ισχυει το αντιθετο. Τα τελευταια χρονια ειναι που οι εφηβοι ειναι σεξουαλικα δραστηριοι οσο ποτε αλλοτε. Στην ελλαδα τουλαχιστον.

    Εγω εχω ακουσει απο 16χρονη (και δεν εννοω οτι ειναι κακο η καλο) τα λογια <<θα ειναι ο 5ος μου>>.
     
  12. xy

    xy Regular Member

    Απάντηση: Παρθένες

    Τι μου λες δηλαδή οτι οι έφηβοι γαμάνε αβέρτα ; Μήπως έτσι λένε ; εγώ νομίζω οτι οι έφηβοι ασχολούνται με μαλακίες, με playstation, facebook, και video games, φυσικά, και με το ΚΚΕ. Πολλοί λενε οτι γαμανε, αλλα με το πουλί στο χέρι είναι καθημέρινα. Σεξουάλικα δραστήριοι, μάλλον, εννοείς με τη Μαρία τη Παλάμη.

    Και σε παρακαλώ, μη μου κάνεις καμια ερώτηση βγαλμένη απο τη λήθη, που και πως και γιατί,αυτο που έγραψα, αυτο εννοώ.

    Υ.Γ. Να την χαίρεται η μάνα της αυτην την 16-χρονή να της πείς.