Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παρθένες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος gaby, στις 10 Μαρτίου 2006.

  1. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Παρθένες

    Γιατι ολοι οι 30+ βλεπετε τα video games με τοσο κακο ματι?
     
  2. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Παρθένες

    Γιατί έχετε αποβλακωθεί με αυτα και αφήνετε την ζωη να περνά ανεκμετάλευτη...
     
  3. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Παρθένες


    Xε χε χε ...την λένε ....και ....η Χ(εί)ρα με τα πέντε ...ορφανά .....  
     
  4. xy

    xy Regular Member

    Απάντηση: Παρθένες

    Χα,χα,χα ναι, το είχα ξεχάσει αυτο.
     
  5. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Παρθένες

    Εχεις στα χερια σου το για χιλιετιες χαμενο βιβλιο <<πως να αξιοποιησετε την ζωη σας>>?

    Οχι περρη, δεν δεχομαι αξιωματικα οτι video games = χασιμο χρονου.

    Καποια video games που εχω παιξει για μενα ηταν ωρες πολυ πιο δημιουργικες απο καποια μαθηματα οπως κειμενα νεοελληνικης λογοτεχνιας και θρησκευτικα.
     
  6. xy

    xy Regular Member

    Απάντηση: Παρθένες

    Μήπως είσαι και ΚΚΕ ; Ταιρίαζεις στο προφίλ !
     
  7. gaby

    gaby Guest

    Απάντηση: Παρθένες

    υπήρχε και στην εποχή μου  

    τι υπαινίσσεσαι xy;

    Μια χαρά μεσόκοπες (κατά woohoo) γίναν οι νεαρές της γενιάς μου που είχαν πάει με πολλούς ακόμα και πριν να ... θα έγραφα κάτι καβλωτικά ακόμα αλλά προσπαθήστε να μη μιλάτε για συγκεκριμένες ηλικίες αν είναι έστω και ελάχιστα κάτω από 18  
     
  8. xy

    xy Regular Member

    Απάντηση: Παρθένες

    Ξέρεις πολύ καλα τι υπαινίσσομαι. Δεν χρειάζεται να το παίρνεις προσώπικα όμως,

    Και γράψε ό,τι καυλωτικό θές, μπορεί να μου αρέσει.
     
  9. Monsieur Daulmancieur

    Monsieur Daulmancieur Regular Member

    Απάντηση: Παρθένες

    Τι να σου πω... Δεν έχει τύχει να πάω με παρθένα... Πάντως ναι το post σου είναι μπέρδεμα!
     
  10. gaby

    gaby Guest

    Απάντηση: Παρθένες

    Δεν ξέρω. Πιστεύω ότι θα το αντέξω  

    Εσένα μπορεί να σου αρέσει ή μάλλον σίγουρα θα σου άρεσε και σε πολλούς άλλους.

    Δεν έχεις ακούσει ότι τα πιο ωραία πράγματα είναι παράνομα ή παχαίνουν; Εδώ τα παχυντικά δεν μας απασχολούνε αλλά τα παράνομα μας νοιάζουν. Λοιπόν, γι αυτό τσιμουδιά για κάτω των 18 σε παρακαλώ πολύ.
     
  11. xy

    xy Regular Member

    Απάντηση: Παρθένες

    Τα πιο ωραία πράματα, ειναι τα δωρεάν ! Είναι πολύ εύκολο να σου κάνω αντίλογο, ξέρεις. αλλά, δε θα πω τίποτα άλλο, γιατί πάει σε προσωπικό επίπεδο.
     
  12. ByronDeSade

    ByronDeSade Regular Member

    Απάντηση: Παρθένες

    ΠΑΡΘΕΝΑ ΑΦΕΝΤΡΑ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ

    ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ. ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝΑ ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΟΤΟΥ ΜΟΥ ΠΙΑΣΟΥΝΕ ΤΟ ΠΕΟΣ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΑ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΩΣ ΝΑ ΧΕΙΡΙΖΟΝΤΑΙ ΤΟ JOYSTICK. ΜΕΤΑ Η ΜΕΤΑΒΑΣΗ ΗΤΑΝ ΣΧΕΤΙΚΑ ΕΥΚΟΛΗ. ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ ΔΙΑΦΩΝΩ: ΕΒΛΕΠΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΝΑ ΧΑΙΔΕΥΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΘΗ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ (ΜΑΣΤΙΓΙΑ ΣΤΑΥΡΩΣΗ ΚΤΛ. ΚΑΙ ΝΑΙ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ: ΣΤΟ ΚΚΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ (ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΟΡΙΣΤΕΙΣ ΣΕ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΕΣ ΠΟΛΥΕΘΝΙΚΕΣ).


    ΑΛΛΟ TOP MALE ΚΑΙ ΑΛΛΟ MALE TOP... ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΤΟ ΚΥΡΙΕ ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΠΕΥΘΥΝΕΣ. ΠΑΙΔΙΑ ΜΠΕΡΔΕΨΑΜΕ ΤΑ ΜΑΣΤΙΓΙΑ ΜΑΣ