Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παρθένες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος gaby, στις 10 Μαρτίου 2006.

  1. xy

    xy Regular Member

    Απάντηση: Παρθένες

    Παθολογικά αυνανιστής. Βασικά, η μαλακία είναι ωραίο πράμα και όποιος άντρας πει το αντίθετο είναι μεγάλος ψεύτης. Πετυχημένη μαλακία τύφλα να έχει το γαμήσι, σοφή κουβέντα. Αλλά καλό είναι να πηδάς και κάπου κάπου, δεν μπορείς κύριε, να έχεις ένα γυναικείο κορμί απαλό, λείο, ζεστό, υγρό, ένά βλέμμα, μια φωνή, μια μυρωδιά, μια γυναίκα στο κρεβάτι σου, και εσύ να προτιμάς τα περιοδικά. Τουλάχιστον, απο το πολύ το τάκα τάκα, η ψωλή του θα έχει γυμναστέι καλα, οι γυναίκες γουστάρουν τα σκληρά πέη.
     
  2. θάλασσα

    θάλασσα Regular Member

    Απάντηση: Παρθένες

    δε μπορώ να φανταστώ τον εαυτό μου να προτιμά να μαλακίζεται απο το να γαμιέται με τον άντρα...



    είναι απο εκείνα τα διλήμματα που τίθενται στο μυαλό ενός σαβουρογάμη

    το καθολικό ερώτημα ... σαβουρογάμης ή αυνάνας? 
     
  3. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Παρθένες


    Εσύ μπορεί να μη μπορείς να το φανταστείς, αλλά υπάρχουν και κάποιες γυναίκες που το προτιμούν.
    Είναι εκείνες που δεν μπορούν να φθάσουν σε κολπικό οργασμό με την διείσδυση, και φθάνουν κλειτοριδικά, και είναι οι περισσότερες .....

    Προσοχή όμως : Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν πηδιούνται ....
     
    Last edited: 6 Ιουλίου 2012
  4. xy

    xy Regular Member

    Απάντηση: Παρθένες

    Αυνάνας φυσικά.

    ...........................
     
  5. ByronDeSade

    ByronDeSade Regular Member

    Απάντηση: Παρθένες

    ΣΚΕΨΟΥ ΤΟΝ ΠΑΓΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΕΝΙΖΕΛΟ* ΝΑ ΣΕ ΠΑΙΡΝΟΥΝΕ DP. ΜΟΝΟ ΝΑ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΕΥΝΟΥΧΙΣΤΕΙΣ. ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΜΑΖΟΧΙΣΤΕΣ. ΑΥΤΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΥΛΩΝΟΥΝ ΤΕΛΕΙΑ. Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΤΙΜΩΡΙΑ. ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΣΤΟ ΠΟΣΤ ΣΟΥ ΠΟΥ ΜΟΝΤΑΡΑ ΠΡΟΣ ΙΔΙΟΝ ΟΦΕΛΟΣ ΤΙΘΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΙΩΝΙΟ ΣΑΒΟΥΡΟΓΑΜΙΚΟ ΕΡΩΤΗΜΑ.


    *ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΑΝΑΛΟΓΟ ΑΝΤΙΚΑΥΛΩΤΙΚΟ ΜΕΤΡΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΔΙΔΥΜΟ ΜΕ ΦΑΝΗ ΠΑΛΛΗ ΠΕΤΡΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
     
  6. ef9fpe

    ef9fpe New Member

    Απάντηση: Παρθένες

    είναι απο εκείνα τα διλήμματα που τίθενται στο μυαλό ενός σαβουρογάμη

    το καθολικό ερώτημα ... σαβουρογάμης ή αυνάνας? [/QUOTE]

    εγω λεω παντα οτι θελω να φτιαξω πολυκαταστημα σε βουνο,οποτε θελει πολυ μπαζομα το θεμα.σε καμια περιπτοση δεν αποριπτο ενα εστο υγρο μουνακι οσο χαλια κ να ειναι αυτο που το περιτριγηριζει.προσοπικα παντος τα περισοτερα μπαζα κανουν τα καλητερα γαμησια διχως ορια:lol2:  
     
  7. Armida

    Armida Regular Member

    Απάντηση: Παρθένες

    εγω λεω παντα οτι θελω να φτιαξω πολυκαταστημα σε βουνο,οποτε θελει πολυ μπαζομα το θεμα.σε καμια περιπτοση δεν αποριπτο ενα εστο υγρο μουνακι οσο χαλια κ να ειναι αυτο που το περιτριγηριζει.προσοπικα παντος τα περισοτερα μπαζα κανουν τα καλητερα γαμησια διχως ορια:lol2:  [/QUOTE]


    Εμπρός στα μπάζα λοιπόν!  
     
  8. gaby

    gaby Guest

    Απάντηση: Παρθένες

    Παρθενοραφή, ξανά | SEX | Protagon

    Το ξέρει, άραγε, η Κατρίν Μπρεγιά, που για θεωρητικός της τέχνης πήγαινε και έγινε σταρ περιγράφοντας τα όργιά της σε παγκόσμιο μπεστ-σέλερ; Το ξέρει ο Ντομινίκ Στρος Καν, που έκανε ωραίος και άνετος τις παρτούζες του σε πριβέ κλαμπ του Παρισιού; Ο Ουελμπέκ, που ο διεστραμμένος ερωτισμός του δεν τον εμποδίζει να γράφει αριστουργήματα; Οι φεμινίστριες με το μούσι, που θίχτηκαν όταν οι Κάννες δεν δέχτηκαν φέτος αρκετές γυναίκες σκηνοθέτιδες; Ή το 'μαθαν κι αυτοί το καλοδιατηρημένο σεξουαλικό μυστικό της Γαλλίας διαβάζοντας το χθεσινό φύλλο της «Μοντ»; Νέα μόδα στο Παρίσι η παρθενοραφή λίγο πριν τον γάμο. Τόμπολα.

    Δεν θα σας κουράσω με λεπτομέρειες. Για τις ειδικές ιδιωτικές κλινικές, που κάνουν την μικρή αυτή χειρουργική επέμβαση. Για το πόσο κοστίζει. Για τα ολοένα αυξανόμενα νούμερα των γαλλίδων, που με άκρα μυστικότητα από γονείς και μέλλοντες συζύγους ξαναενώνουν τον σπασμένο τους υμένα μια εβδομάδα πριν τον γάμο -τότε ματώνουν εγγυημένα, ευκολότερα και περισσότερο! Για το συνειδησιακό πρόβλημα των γιατρών, που δεν μπορούν να τις βουτήξουν από το μαλλί και να τις πετάξουν έξω από την πόρτα, γιατί σέβονται τα κατεβασμένα μάτια τους. Από συντηρητικό οικογενειακό περιβάλλον οι περισσότερες.

    Μα είναι αυτή η Γαλλία, που νομίζαμε ότι ξέραμε, αυτή που στο προεδρικό της μέγαρο η πρώτη κυρία είναι αστεφάνωτη; Φαίνεται ότι είναι. Και γιατί μόνο η Γαλλία, παρακαλώ; Η υπόλοιπη Ευρώπη, εμείς εδώ στα νότια; Είμαστε καλύτεροι; Βλέπουμε συνεχώς σε έρευνες τον τρόπο με τον οποίο αντιμετωπίζουν οι νέοι τα θέματα του σεξ: κορίτσια όμορφα και δροσερά να δικαιολογούν και κανά χαστουκάκι, ακόμα και κανά βιασμό από τους μορφονιούς, που τις κυκλοφορούν. Αν η γηραιά Ευρώπη ανακαλύπτει κουρασμένη από το σεξουαλικό ξεσάλωμα τις χαμένες ανδρικές της αξίες φυσικά και θα εκτιναχθεί στα ύψη η τιμή ενός ασήμαντου υμένα, που έφτυσαν αίμα οι γυναίκες μισό αιώνα τώρα για να τον σβήσουν από τον χάρτη.

    Παρθενοραφή, ένα νέο γυναικείο δικαίωμα στην Ευρώπη. Σαν το άλλο, το εισαγόμενο, το πολυπολιτισικό, της μπούρκας, ντε, του κουκουλώματος. Κάποιες θέλουν να ζουν τη ζωή τους σαν σιδερόφραχτοι ιππότες. Και κάποιες άλλες να ματώσουν οπωσδήποτε το σεντόνι την πρώτη νύχτα του γάμου τους. Ο φόβος φυλάει τα έρημα. Και στις δυο περιπτωσεις. Για να μην τα ακούσουν πάλι οι μουσουλμάνοι, γάλλος ήταν ο αιμοδιψής που πριν τέσσερα χρόνια έσουρε την σύζυγό του σε δικαστήριο της Λίλης ζητώντας ακύρωση του γάμου, επειδή δεν ήταν παρθένα.

    Θυμάμαι τον πατέρα μου, γιατρό άνθρωπο, που ήξερε από ανατομίες και εύθραστους υμένες, να με κοιτάει αποσβολωμένος όταν εγώ, 13 χρονών σκατό, με ύφος χιλίων καρδιναλίων και με το Women’s Lib, έτσι έλεγα τότε τον φεμινισμό, στο παιδικό μυαλό μου του πήγα ένα πελώριο tampon tampax να εγκρίνει τη χρήση του. Στην πρώτη μου κιόλας περίοδο. Τον ευγνωμονώ, που κούνησε απλώς τσαντισμένος το κεφάλι του, μού έδωσε την ευχή του και με ξαπόστειλε σε έναν κόσμο ελεύθερο, αλλά πολύ βαρύ και ασήκωτο ρε παιδάκι μου για τις τρεις κόρες του. Από τότε είχα να ακούσω ιστορίες για παρθενοραφές και εγκλήματα τιμής. Σαράντα χρόνια αργότερα τι μνήμες μού ξύπνησε η «Μοντ». Σαράντα χρόνια αργότερα τι μνήμες μου ξυπνάει καμμιά φορά η συμπεριφορά των νέων αγοριών γύρω μου, που θέλουν τα κορίτσια τους μαζεμένα και κόσμια.¨Όχι σαν τις μανάδες τους.

    Το παρασοβάρεψα το θέμα. Θα το κλείσω κλεψιμέικα, από μια φίλη μου, που δεν το βάζει εύκολα κάτω. «Μεγάλη πλάκα. Θέλουν οι άνδρες γάμους, εκκλησίες, πάρτυ σε πισίνες; Μαζί με τον λογαριασμό, βρε ζώον, για χαλάουες, μαλλιά, καθαρισμούς προσώπου θα τους φορτώνουμε και την παρθενοραφή. Φουσκωμένη, αυτή, παρακαλώ».
     
  9. Alpha Noir

    Alpha Noir Regular Member

    Απάντηση: Παρθένες

    Ζούμε σε πολιτισμό που έχει έντονη επιρροή από το χριστιανισμό, για τον οποίο η αθωότητα υπερτονίζεται ως αξία. Το πρότυπο Γυναίκας που προβάλλεται πάντα είναι η "παρθένος" Μαρία. (εδώ γελάμε) Η αθωότητα λοιπόν θεωρείται αγαθό και προνόμιο, ακόμη και σήμερα. Οι μεταφυσικοποιημένες Ιδέες-σύμβολα και πρότυπες αηδίες είναι καλά ριζωμένες στα περισσότερα μυαλά.
     
  10. Elysium

    Elysium Contributor

    Απάντηση: Παρθένες


    Καλώς ήρθες.
    Σε ποια κοινωνία το έχεις δει αυτό και μάλιστα το προβάλλουν «πάντα»;
    Στην ελληνική πάντως, κάτι ξεφτισμένες ξανθιές μοντέλες προβάλλουν τόσο προ, όσο και επί κρίσης.