Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Περίεργα βίτσια ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 10 Οκτωβρίου 2008.

  1. female

    female Contributor



    Τι θα κάναμε χωρίς αυγά αν δεν είχαμε τις κοτούλες; Το Πάσχα θα τσουγκρίζαμε αυγά στρουθοκαμήλου;

    (Ένα βίτσιο που 'χω είναι πασιφανές - η εικαστικότητα, ακόμα και των κοτών ...)


     



     



     


     


     


     


     



     


     


     



     
  2. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Θα μου άρεσε να κυκλοφορώ παντού και να πηγαίνω στη δουλειά και στο σούπερ μάρκετ και στο μπαράκι, χωρίς βρακί κάτω από τη φούστα μου και η κωλότρυπά μου να είναι ανοιχτή, ξεχειλωμένη.

    Αυτό είναι το καινούργιο μου.
     
  3. female

    female Contributor





    Για το βαρύ χειμώνα....

     



     
  4. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

       
     
  5. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    Καλέ κυρια!
    με συνεπήρε αυτό που στείλατε! κοτοεικαστικοτητα! ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ! αν και νομίζω ότι έπρεπε να είναι σε άλλο thread - για την γυναίκα κότα .. για να μην τις φτύνουν μερικοί μερικοί άκριτα και χωρίς λόγο!
    θα το ξαναπώ ! Εξαιρετικό ποστ ...

    Υμέτερος

    (απομακρύνεται, περπατώντας σιγά, σέρνοντας ελαφρά το αριστερό πόδι, κρατώντας έτσι τον ρυθμό στο σουξέ που σιγοσφύριζε "μια κότα τροφαντή, μια ζουμπουρλή πουλάδα ..." μέχρι που έστριψε στην γωνία ... σε λίγο δεν ακουγόταν παρά μόνο το σφύριγμα του ... τι βίτσιο και αυτό! να σφυρίζει στον δρόμο!!!!)

    Ποιός περπατάει πια τέτοια εποχή!
     
    Last edited: 12 Οκτωβρίου 2008
  6. female

    female Contributor



    Καλιέ κύριε... 'φχαριστώ για τα καλά σας λόγια, αλλά δεν πρωτοτύπησα. Επί κοτοεικαστικοπαραδείγματι --


     


    Μεθ' υπολήψεως ...



    ...



    Ταπεινή (ωχ, αμάν, αμάν) συνεισφορά στη θεματολογία του νήματος :





     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  7. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    να σας πω καλιέ κερία ,,,, μη βαζιτι πουλλα βιτσα μαζιμενα γιατι παχαίνω! νταξ????? ιενα ιενα να προλαβαινου να χουνεψου ...

    Με κολάσατε πάλι σήμερα!
    Υμέτερος
     
  8. Υπάρχουν άλλοι που πάνε μόνο με μορφωμένους (αν και νομίζω ότι εκείνη την ώρα πρέπει να δείχνουμε τα πάντα εκτός από την καλή μας διαγωγή, τα γαλλικά και το πιάνο...).
    Δεν ξέρω αν θεωρείται βίτσιο το σεξ με μοναδικό σκοπό την αναπαραγωγή...
     
  9. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    αναπαραγωγή .... αναπαραγωγή ... ανα - παραγωγή ... είναι κάτι σαν το φωτοτυπικό?
     
  10. Δεν είναι δικό μου βίτσιο... δεν ξέρω!
     
  11. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    χεχε προς στιγμήν φοβήθηκα ότι μόλις συνάντησα κάποια extreem! ουυυυφ .. ησύχασα!
     
  12. Extreme???