Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Περίεργα βίτσια ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 10 Οκτωβρίου 2008.

  1. "Ένας παντρεμένος πατέρας τριών παιδιών αντιμετωπίζει προβλήματα ήθους μετά από ισχυρισμούς ότι έκανε σεξ με ένα τραπέζι πικνίκ.

    Ο 40χρονος άντρας εθεάθη από γείτονά του να κάνει βρώμικες πράξεις με τα έπιπλα κήπου στο σπίτι του στο Όχάιο, και μάλιστα τέσσερις φορές. Ο γείτονας, που δεν κατονομάζεται, λέει ότι είδε τον εν λόγω κύριο να αναποδογυρίζει το τραπέζι πριν την εκτέλεση των σεξουαλικών πράξεών του.

    Ο αστυνομικος είπε: «Ήταν τελείως γυμνός. Θα χρησιμοποιούσε την τρύπα από την ομπρέλα και θα έκανε σεξ με το τραπέζι».

    Ακριβώς για να προσθέσει μία πινελιά «επιπέδου» στο έπιπλο-ταίρι του, ο κύριος Έχω Περίεργα Βίτσια, σύμφωνα με πληροφορίες, κουβάλησε το γυμνό τραπέζι του στο φως της ημέρας, πολύ κοντά σε ένα τοπικό σχολείο.

    Την τέταρτη φορά, ο γείτονας βιντεοσκόπησε το υποτιθέμενο σεξοτράπεζο ως αποδεικτικό στοιχείο! Ε, μια του κλέφτη, δυό του κλέφτη... τέσσερις και την κακή του μέρα...

    Ο υπεύθυνος που χειρίστηκε την κατάσταση σχολίασε: «Όταν πιστεύεις πως τα έχεις δει όλα, κάτι άλλο έρχεται».

    Τέλοσπάντων, όπως τη βρίσκει ο καθένας! "
    Από άρθρο σε αθλητικό περιοδικό​
     
  2. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Περίεργα βίτσια ...

         
     
  3. slave_geo

    slave_geo New Member

    Βιτσιο??
    Ολες οι λαγνιες...μετρανε???
    εμενα παντως με τρελενουν....
     
  4. [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  5. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Λοιπον, ο τυπος με μουστακι, ερχοταν σπιτι μου και:
    Πηγαινε στο μπανιο και: Εβγαινε σε λιγη ωρα με κραγιον, γοβες, ζαρτιερες, στριγκ και διχτυωτες καλτσες, καπνιζε και πηγαινοερχοταν μεσα στο δωματιο εξιστοροντας μου ενα σεναριο, μια ιστορια, που υποθετω πως ηταν φανταστικη.
    Ηταν παντα η ιδια, δεν ξερω που κολλαγε με αυτα που φορουσε, διοτι στην διηγηση ελεγε πως "επιασε" την αρραβωνιαστικια του με την κομμωτρια της, μεσα στο κομμωτηριο, να.........εχουν παρει οι δονητες φωτια.
    Οσην ωρα μου εξιστορουσε μαλακιζοταν φορωντας προφυλακτικο και εγω απλα επρεπε να ειμαι νωχελικα καθισμενη στο κρεββατι, φορωντας σεξυ εσωρουχα και να ακουω απλα την διηγηση αυτη.
    Του αρεσε δε, να τον αποκαλω Μπεσσυ, οχι Αργυρακη, απο τις αλλες τις σκετες.
    Αργοτερα χαθηκε για ενα διαστημα και ξαναεμφανισθηκε λεγοντας μου οτι: Ενω τον πηδουσε ντυμενο γυναικα με στραπ ον η πρωτη του ξαδελφη, τους επιασε επ' αυτοφορω ο αντρας της και λαλησε ο ανθρωπος, κοινως εγινε κατι απο ερημιτης απο αυτους που ψελνουν το "σωσον Κυριε τον λαον σου"και τρωνε σαμιαμιδια, ακριδες και καθε λογης εντομο και ζουζουνι που κυκλοφορει στα ορη και τα βουνα.
     
  6. Στο Λίβανο επιτρέπεται στους άντρες να κάνουν σεξ με ζώα αρκεί να είναι θηλυκά. Εάν το ζωντανό είναι αρσενικό τότε τιμωρείται με την ποινή του θανάτου!
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor


      Αντρας μουστακαλης, αρρενωπος και βαρβατος, εθεαθη να κανει σε θηλυκη ιγκουανα, ανηθικες προτασεις και ασεμνες χειρονομιες??????????????????????????  
     
  8. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    Επισημαίνω τα ακόλουθα:

    1. Σεξισμός του κερατά! στους άντρες επιτρέπεται, στις γυναίκες όχι - αδικία!
    2. Καταπάτηση των δικαιωμάτων των gay! αν το ζώο είναι αρσενικό είναι αδίκημα! δηλαδή gay και κτηνοβάτης δεν πάνε μαζί στον Λίβανο!
    3. Χαμηλή αίσθηση δικαιοσύνης : δεν φτάνει που την πηδάς την κατσικούλα κύριος! αν σ επιάσουν αυτή την πληρώνει πάλι!
    4. Περιορισμός των ελεύθερων επιλογών! γιατί κύριος τόσοι περιορισμοί και τόση μεροληπτικότητα;

    Άτιμος κενωνία!
     
  9. Και μια πρόσφατη είδηση:
    "«Πράσινο φως» σε όσους αγαπούν να κάνουν σεξ με ζώα έδωσε το συμβούλιο Ηθικής Ζώων της Δανίας. Μόλις ένα από τα δέκα μέλη του συμβουλίου, που ιδρύθηκε από το υπουργείο Δικαιοσύνης της Δανίας, διατύπωσε την επιθυμία να χαρακτηριστεί παράνομη η κτηνοβασία.

    Έτσι η απαγόρευση περιορίστηκε μόνο στις περιπτώσεις που η κτηνοβασία έχει εμπορικούς σκοπούς, δηλαδή για πορνοταινίες ή φωτογραφίες. Τα υπόλοιπα μέλη του συμβουλίου τόνισαν ότι η τρέχουσα νομοθεσία προστατεύει αρκετά τα ζώα και δεν υπάρχει λόγος να ληφθούν περισσότερα μέτρα. Η απόφαση εξόργισε τον Κρίστιαν Χάνσεν, ανώτατο στέλεχος του δεξιού Λαϊκού Κόμματος, που αφού δήλωσε σοκαρισμένος είπε ότι θα πρέπει να γίνει σχετικό δημοψήφισμα"
     
  10. Artemis

    Artemis Ανήκω σε Μένα

    Originally Posted by dora_salonica View Post

    Θα μου άρεσε να κυκλοφορώ παντού και να πηγαίνω στη δουλειά και στο σούπερ μάρκετ και στο μπαράκι, χωρίς βρακί κάτω από τη φούστα μου και η κωλότρυπά μου να είναι ανοιχτή, ξεχειλωμένη.

    Αυτό είναι το καινούργιο μου.


    και γιατί δε το κάνεις κούκλα μου? Ειναι τρομερά καβλωτικό!!! και για σένα και για κάποιον που ίσως το πάρει το μάτι του  
     
  11. MiB

    MiB Regular Member

    That's the spirit..  
     
  12. tanlab2

    tanlab2 Regular Member

    Απάντηση: Περίεργα βίτσια ...

    Ο ήχος από 6κύλινδρο μοτεράκι